Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, 1bozka napisał:

We mnie wzbudził niesmak bo tak jak mówiłam o tym się wie lecz nic z tym nie można zrobić

ale moze wlasnie na tym polega fenomen pewnych filmow...swego czasu ogladalam uklad zamkniety...na faktach....i kanalie do dzisiaj zajebiaszczo funkcjonuja a wykonczyli chlopakow w imie...prawa...niczym nas wlodarze

ale  temat nie dla kazdego do strawienia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lucyna.beata napisał:

o zeszszszsz

ale to i tak lepsze niz to co odwalil kiedys moj adolf...jak sie zesral bo nie zdazyl a ja na przerwie bylam to mialam caly parter do umycia..on biedak bez spodni swoje gatki probowal uprac w zlewie...ale jak moja mine zobaczyl to grzecznie siedzial na klozecie i czekal az skoncze...wanialo do wieczora a dom wietrzylam dwa dni

jakie jeszcze panuja przesady? MOW

O mój losie... masę tego było. Wszystkie goopie, charakterystyczne dla oddziału. Jak na paliatywnym pracowałem - wiesz co roku oddział wygrywał konkurs na Złotego grabarza, 100 % umieralności, to te nasze zabobony były monotematyczne. Jak się Jadzi, świetnej kumpeli, pacjent przyśnił, to zgon na bank. Prawda jest taka że zgonów mieliśmy ponad 400 rocznie, ponad jeden statystycznie na dzień w roku, więc wróżba się spełniała co do joty :|. Na psychiatrii oblężenie, naród strasznie z psychiką podupada.  Jak na dyżurze pierwsze przyjęcie to facet - umarł w butach, straszny dyżur się szykował. I tak było.  Pacjenci nam się rozkręcali, pomimo że poprzednia zmiana raportowała że zalekowani, ucieczki lub próby ucieczek, samookaleczenia itp itd. 

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Czyżbyś dowiedziała się czegoś, o czym nie wiedziałaś? :szok: 

Nie , już pisałam wcześniej że o tym wszyscy wiemy.Calkowicie zgadzam się. @Afrykaz opinia na temat tego filmu.Jestem po nim .....shitttt

 

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawusiowy wątek doczytałam...reszta zostaje na jutro...:tak2: Klepiecie bez umiaru...skandal...:haha: A teraz idę do koja mego kosteczki wyciągnąć na testowym materacu...:haha: Jak się nie sprawdzi, to czeka mnie zakup nowego...>:( Ale jestem dzisiaj znowu jak Scarlett O'Hare....:szydera: Pomarzę sobie....poafirmuję....1341714693_dobranocsowaiaba.jpg.4958a014c0a81e73f0262eba26e84db3.jpg A wam życzę dobrej nocy...i fajnych afirmacji...:cmok: Do jutra....:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

O mój losie... masę tego było. Wszystkie goopie, charakterystyczne dla oddziału. Jak na paliatywnym pracowałem - wiesz co roku oddział wygrywał konkurs na Złotego grabarza, 100 % umieralności, to te nasze zabobony były monotematyczne. Jak się Jadzi, świetnej kumpeli, pacjent przyśnił, to zgon na bank. Prawda jest taka że zgonów mieliśmy ponad 400 rocznie, ponad jeden statystycznie na dzień w roku, więc wróżba się spełniała co do joty :|. Na psychiatrii oblężenie, naród strasznie z psychiką podupada.  Jak na dyżurze pierwsze przyjęcie to facet - umarł w butach, straszny dyżur się szykował. I tak było.  Pacjenci nam się rozkręcali, pomimo że poprzednia zmiana raportowała że zalekowani, ucieczki lub próby ucieczek, samookaleczenia itp itd. 

to rodzi sie pytanie...czy z twoja glowa wszystko ok? po takich sytuacjach.......bo przeciez psychika siada w pewnym momencie nawet u najsilniejszego....

z drugiej strony w pewnej chwili stoi sie jakby za szyba za wszelka cenie chroniac swoja normalnosc, tak ja to widze....z boku to wyglada na obojetnosc ale w istocie....trzeba ten dystans wywazyc zeby moc wrocic do domu i normalnie funkcjonowac

szacun kolego

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Kawusiowy wątek doczytałam...reszta zostaje na jutro...:tak2: Klepiecie bez umiaru...skandal...:haha: A teraz idę do koja mego kosteczki wyciągnąć na testowym materacu...:haha: Jak się nie sprawdzi, to czeka mnie zakup nowego...>:( Ale jestem dzisiaj znowu jak Scarlett O'Hare....:szydera: Pomarzę sobie....poafirmuję....1341714693_dobranocsowaiaba.jpg.4958a014c0a81e73f0262eba26e84db3.jpg A wam życzę dobrej nocy...i fajnych afirmacji...:cmok: Do jutra....:cześć:

no to spij soweczko

pa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...