Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, awe59 napisał:

Ja do tego farszu mięsnego dodaję przesmażoną cebulkę i trochę posiekanej natki pietruszki.

ja nie ukrywam ze  nie jestem fanem tego dania ale robie w pl bo" mamus robic najlepsze" jak dzieciaki mawiaja...miesne obowiazkowo oprocz tego ruskie sie znaczy ziemniaki i twarog bez zadnych dodatkow sol i pieprz tylko...do mielonego a jeszcze lepiej siekanego miesa dodaje zielone wszelkie oprcz szczypiorku  podsmazona cebulke marianek sol i pieprz...czasami knoblauch

do popitki albo bialy albo czerwony barszczyk 

nalesnikowe ciasto robie z kurkuma i caeyjnne czyli na ostro....dla smaczku dolewam jeszcze zimnego piwa..

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lucyna.beata napisał:

ja nie ukrywam ze  nie jestem fanem tego dania ale robie w pl bo" mamus robic najlepsze" jak dzieciaki mawiaja...miesne obowiazkowo oprocz tego ruskie sie znaczy ziemniaki i twarog bez zadnych dodatkow sol i pieprz tylko...do mielonego a jeszcze lepiej siekanego miesa dodaje zielone wszelkie oprcz szczypiorku  podsmazona cebulke marianek sol i pieprz...czasami knoblauch

do popitki albo bialy albo czerwony barszczyk 

nalesnikowe ciasto robie z kurkuma i caeyjnne czyli na ostro....dla smaczku dolewam jeszcze zimnego piwa..

Popełniasz grzech śmiertelny, profanujesz złoty napój:zdrówko:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też można ..tyle , że jak dla mnie szybciej maszynką ...

a to bez dwoch zdan....cak cak i po robocie ale ja tu lubie sie bawic bo to odrywa mnie od babki....wiec siekam..ostatnio zrobilam toranadze jego dunski pasztet z siekanego miesa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lucyna.beata napisał:

owszem ale bede na urlopie

ceny na polskiej stronie nie mniej niz 700stow

Na stronce Andre Rieu można kupić bilety. Już wiem że mogę ale chcę zapytać tą drugą dziewczynę tutaj czy będzie w lutym i czy pojedzie. Wtedy kupię. 

Na polskiej stronce może z dowozem tyle kosztuje ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Basiaim napisał:

A próbowałyście zrobić z przesmażonego mielonego mięsa?

Robiłam ale dodaj gotowanych warzyw z zupy. Mnie tak lepiej smakuje. 

Opcja druga, zrób z mielonego gałki mięsne, ugotuj na nich zupkę a potem podziobiesz i masz farsz do krokietów.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...