Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, lucyna.beata napisał:

hmmmm....w sumie prawie jak u mnie tylko nie o dziecko mi chodzi a o brata mojego...30 lat w de mieszka i raptem sobie o majatku w pl przypomnial....na czulosci rodzinne sie mu zebralo....wpadl w gosci irytuje uwagami ze albo to lub tamto mu nie pasi itd....odczekam bo w sobote leci znow do siebie ale czuje caly czas jakies poirytowanie....co mialam splacic za niego juz splacilam....teraz sam musi sie zmierzyc z polska rzeczywostoscia jezeli ma zapedy na lokatorskie mieszkanie spoldzielcze....w sumie..nie mamy oboje nic...bo jezeli nawet to trzeba unormowac najpierw sprawy wkladu mieskzaniowego itd a to moze trwac kilka lat

nadmieniam ze zlotowki nie dolozyl przez caly ten czas do jakiekolwiek remontu albo czynszu na tym mieszkaniu

No to masz babo placek :mur:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MeryKy napisał:

No to masz babo placek :mur:

no mam...i to z zaklacem kurde blaszka.....wziac i wyrzucic ale wiesz....gdzies tam kregoslup moralny mi nie pozwala byc bezwgledna tak do konca....a moglabym pstryk zrobic i po bolu ale wiem tez ze przyroda nie znosi prozni...co ja zabiore...strace w innym miejscu podwojnie jak mnie ktos wydyma...to ten ktos tez bedzie w plecy jeszcze wiecej...nie chce brac sprawiedliwosci w swoje rece...to sie musi samo poukladac....jak wszystko w naszym zyciu...niby mamy wplyw a i tak pisze swoje scenariusze

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

no mam...i to z zaklacem kurde blaszka.....wziac i wyrzucic ale wiesz....gdzies tam kregoslup moralny mi nie pozwala byc bezwgledna tak do konca....a moglabym pstryk zrobic i po bolu ale wiem tez ze przyroda nie znosi prozni...co ja zabiore...strace w innym miejscu podwojnie jak mnie ktos wydyma...to ten ktos tez bedzie w plecy jeszcze wiecej...nie chce brac sprawiedliwosci w swoje rece...to sie musi samo poukladac....jak wszystko w naszym zyciu...niby mamy wplyw a i tak pisze swoje scenariusze

I  tu masz całkowitą rację :tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Będą miały w czym pływać. Nie ma obaw. A i przekimac sie jest gdzie. Tylko z rybka kłopot ale za to mam kiełbasę:szydera:

wiesz co w doborowym towrzystwie grzybki a nawet ocet wystarcza..tylko gdzie ty a gdzie ja....musialabym ogarnac pociagi ....a widze na mapie ze was sporo w okolicach siedzi...tylko ten berlin jakis wyludniony

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

wiesz co w doborowym towrzystwie grzybki a nawet ocet wystarcza..tylko gdzie ty a gdzie ja....musialabym ogarnac pociagi ....a widze na mapie ze was sporo w okolicach siedzi...tylko ten berlin jakis wyludniony

W doborowym towarzystwie to nawet octu na popitkę nie trzeba :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

wiesz co w doborowym towrzystwie grzybki a nawet ocet wystarcza..tylko gdzie ty a gdzie ja....musialabym ogarnac pociagi ....a widze na mapie ze was sporo w okolicach siedzi...tylko ten berlin jakis wyludniony

Zapytam kolezanke czy sie tam nie wybiera. Z doskoku w heimie gdzies w Berlinie pracuje. Ona lubi łazęgować więc na pewno nie odpuści spotkania kogoś, kogo będzie mogła wywlekać na te łazęgi:szydera:

A jak ogarniesz pociągi to zapraszam. Służę łóżkiem i octem i czym tam jeszcze:hura:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Zapytam kolezanke czy sie tam nie wybiera. Z doskoku w heimie gdzies w Berlinie pracuje. Ona lubi łazęgować więc na pewno nie odpuści spotkania kogoś, kogo będzie mogła wywlekać na te łazęgi:szydera:

A jak ogarniesz pociągi to zapraszam. Służę łóżkiem i octem i czym tam jeszcze:hura:

czymam za slowo

buziaki

a pro kod poporsze na priv

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, INEZ napisał:

@Michasia 1959Serducho ma na dłoni i na dodatek piękna z niej kobieta  i klasę ma 1 !!!!!!:oklaski:

Dziękuję Inez :) dziękuję za "piękne słówka"- a taka prywatne to bardzo poprawiłaś mi humor bo zaiskrzyło na łączach ze starym,ciągle zadaje te same pytanie - pierwsze pytanie :"co ciekawego powiesz".Powiedziałam  :co ja bajkoopowiadajka" i poleciało haha ,buziole

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michasia 1959 napisał:

Dziękuję Inez :) dziękuję za "piękne słówka"- a taka prywatne to bardzo poprawiłaś mi humor bo zaiskrzyło na łączach ze starym,ciągle zadaje te same pytanie - pierwsze pytanie :"co ciekawego powiesz".Powiedziałam  :co ja bajkoopowiadajka" i poleciało haha ,buziole

:haha:u mnie odwrotnie ja zadaje to pytanie bo mój mąż to z tych co " słowo od niego kupić trzeba ":haha:to sobie możesz wyobrazić co się dalej działo :haha:.Słowa były szczere zawsze piszę i mówię to co myślę "Co w sercu to na języku " ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

:haha:u mnie odwrotnie ja zadaje to pytanie bo mój mąż to z tych co " słowo od niego kupić trzeba ":haha:to sobie możesz wyobrazić co się dalej działo :haha:.Słowa były szczere zawsze piszę i mówię to co myślę "Co w sercu to na języku " ;)

Mój też tylko pytania zadaje:) a w kij dmuchał już mi się znudziło prawie 40 lat ujadać:p aż mi usta zmalay od tego bablania:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Michasia 1959 napisał:

Dziękuję Inez :) dziękuję za "piękne słówka"- a taka prywatne to bardzo poprawiłaś mi humor bo zaiskrzyło na łączach ze starym,ciągle zadaje te same pytanie - pierwsze pytanie :"co ciekawego powiesz".Powiedziałam  :co ja bajkoopowiadajka" i poleciało haha ,buziole

tak malo a tak wiele co nie?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...