Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

toranaga wkroczyl wlasnie i oswiadczyl ze budowy ciag dalszy...czyli znow wysuwanie szafek wywazanie pralki...a ja wczoraj z nudow doslownie sobie juz na dzisiaj ogarnelam pomieszczenie gospodarcze...qwa:przekleństwa:....

dobrze ze jutro go splawie do metro...liiiiiiiiste zapisalam bedzie mial co robic to mu sie meskiej roboty w domu odechce...wiercenia , wbijania mlotkiem, szlifowania....

wlasnie slonko sie pokazalo....jest szansa na pogodny dzien..tylko chlodno...+6

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Byłam wczoraj oglądać "Erntedankteppich" w Otterswang. Mam zdjęcia, ale z mojego telefonu umiem je wysłać tylko do dysku Google, a dalej ni hu hu. Potrafię tylko udostępnić. Ciemna masa komputerowa jestem. A takie zdolne dzieci mam:szydera: . Do rzeczy, dywan  to obraz usypany z różnych ziaren, myślę że podstawą jest barwiony piasek, ale pewności nie mam. Oddane są takie detale, jak światłocienie, szczegóły typu paznokcie czy płynąca woda. Mnie się bardzo podobało. Nie wiem czy w Polsce ludzie też takie coś robią? Widziałam wieńce dożynkowe, ale to święto dziękczynienia za zbiory zarejestrowałam dopiero w De. Chociaż ja taka mało religijna jestem, to u nas mogło mi umknąć. Miłego dnia

taka dzampreze mam tu w niedziele...wezme mojego alfreda ..sie znaczy aparat , bo slyszlam juz na temat tego swieta troche ale okazji nie mialam na zywo zobaczyc....od 10-ej to 18ej...moze bedzie warto ...mam jakies 150 metrow do miejsca jakos dam rade:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lucyna.beata napisał:

a ilez ci jeszcze sie ostalo tych dzionkow?

W umowie mam do 31 października, ale jakby było spoko to może pociagne trochę dłużej, choć do zmiany na 17 grudnia nie dam rady./mam Mamę na 28 listopada do szpitala.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniła właśnie do mnie moja pani architekt, żeby obwieścić mi radosną nowinę........że właśnie jedzie do mojego domu zrobić w końcu inwentaryzację do planu rozbudowy.

Qźwa.............od czerwca na nią czekam........jakie słowa na usta mi się cisnęły, to już nawet nie wspomnę. Ludziom w PL , to chyba na kasie nie bardzo zależy. Na geodetę czekałam miesiąc, ale tak go bombardowałam telefonami, ze chłop w końcu skapitulował i przyjechał zrobić potrzebne do mapy pomiary. 

Na wiosnę chciałam ruszyć z demolką........ale w takim tempie to wątpię żebym zdążyła.:smutek:

No to se popisałam.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ewa14 napisał:

Zadzwoniła właśnie do mnie moja pani architekt, żeby obwieścić mi radosną nowinę........że właśnie jedzie do mojego domu zrobić w końcu inwentaryzację do planu rozbudowy.

Qźwa.............od czerwca na nią czekam........jakie słowa na usta mi się cisnęły, to już nawet nie wspomnę. Ludziom w PL , to chyba na kasie nie bardzo zależy. Na geodetę czekałam miesiąc, ale tak go bombardowałam telefonami, ze chłop w końcu skapitulował i przyjechał zrobić potrzebne do mapy pomiary. 

Na wiosnę chciałam ruszyć z demolką........ale w takim tempie to wątpię żebym zdążyła.:smutek:

No to se popisałam.

Na pocieszenie "Co się odwlecze to nie uciecze" przecież i tak dopiero na wiosnę chcesz rozpocząć rozbudowę a do wiosny jeszcze dobre pół roku to na pewno ze wszystkim zdążysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Na pocieszenie "Co się odwlecze to nie uciecze" przecież i tak dopiero na wiosnę chcesz rozpocząć rozbudowę a do wiosny jeszcze dobre pół roku to na pewno ze wszystkim zdążysz :)

Pół roku, to się czeka w moim mieście na pozwolenie na rozbudowę z Urzędu miasta. A do tego jeszcze daleka droga.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ewa14 napisał:

Pół roku, to się czeka w moim mieście na pozwolenie na rozbudowę z Urzędu miasta. A do tego jeszcze daleka droga.

:szok: długo bardzo długo .Ja jak taras chciałam dobudować to też trochę perypetii miałam ale przy pomocy sympatycznej ,miłej i uczynnej pani z wydziału budowlanego ominęłam pewne przepisy i ten taras to jest niby ganek ,który bez pozwolenia na budowę można było dobudować .Jakbym przyznała się,że to w rzeczywistości jest taras to bez pozwolenia na budowę by się nie obyło ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michasia 1959 napisał:

Witam .Spokojnego dnia życzę.Dzisiaj mam odwiedziny 2 dziecka Pdp  łącznie z obiadem.Pdp spokojna , świadoma że dużo nie pamięta i ciagle powtarza to samo ale to nie problem:) Dopiero piąty dzionek zaczynam. 

Będzie dobrze Michaśko. I nie dopiero piaty a już piąty. Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry. :d:d Pauza trwa w najlepsze. Dzisiaj Elizabeth daje mi samochód i jadę na wycieczkę do Ulm. Mam tylko do Günzburga ją zawieźć. Tak więc szybka kawka i zadzieram kiecę

Kiecę? O masz! Nie wiedziałam,że mamy tu kolegę Szkota:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

U mnie w PL na wyzynie;)))

tak pizgalo, i lalo, ze nie dalo sie nosa wysciubic.

Od wczoraj urzeduje u siostry, co to pojechala na Podlasie,

Mam do opieki piesa:777_revolving_hearts:

Spalysmy z psica razem, nawet mnie mnie zepchnela z kanapy.

Coz, Chopin nie zyje, Beethowen nie zyje i ja sie cos nie najlepiej czuje.:smutek:

W gardle drapie, na ,,pekierz,, mam parcie, no niedobrze.

Musi, od tego latania ze psem w butach ,,na przybos,, cos mnie zlapalo.

A jeszcze dzisiaj, mam miec wnuczki do opieki i uwaga!!!!

spotkanie z pierwszym mezem;)

Bedzie mnie zmienial, przy dzieciach.

Nic to ,polece do apteki cos na gardlo kupie.

Ale i jeszcze nozka mi sie ochwacila.

Boli stopa jak diabli.

Nie wykrecilam, nic mi nie spadlo,

Ki czort.?

A wieczorem przezylam stress, (nie umiem rozkladac kanapy u siostry)

Diabelstwo ciaglam za to co wystawalo, i nic,

Sprezyna malo mnie nie wrzucila do srodka:d

Az musialam dzwonic i pytac jak toto dziala.

Jak otworzylam schowek na posciel, to piesa wlazla tam i sie zalegla.

Zrobila sobie bude :hura:

Musialam,uzyc przynety w postaci dobrotki psiej, zeby wyciagnac gada .

Po czym (chodze po domu boso) przyj@#$% lam palcami w skrzynie.

Chyba jednak zaloze kapcie mz okuciem na palcach, bo do soboty zostane bez palcow u nog.

Milego dnia pscolki, mrowecki i bracio robotnicza.:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:dyskusja:. Jak miło i sympatycznie z rana . moja głowa naładowana jest inspiracjami. Jak usłyszałam, że coś tu się gdzieś buduje, tj. akurat temat dla mnie. Uwielbiam przewalać, a już szczególnie za "cudzesy". Kochana jesteś w PL, to zawsze z załącznikiem trzeba do urzędów chodzić i masz w trybie przyspieszonym. Jeśli to remont starego budynku, to zgłaszasz, że konstrukcja grozi zawaleniem i stwarza niebiezpieczeństwo życia . Przy tej okazji robisz swoją rozbudowę :oklaski:. Pani architekt powinna być z małego miasta,o ddalona zależnościami urzędowymi. Będziesz miała doradztwo z pierwszej ręki jak i co ominąć . U nas w PL wszystko można . Ja załatwiłam rozbudowę w 2 miesiące 

 

Ogłaszam, że moja PoP właśnie wstała animated-chicken-rooster-gif-8.gif :oklaski:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...