Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, hawana napisał:

Dobry obiadek musi byc w spokojnosci strawiony. Wyjde po pauzie. A jak nie, to pogram w rummi i bedzie jakas tam gimnastyka...

Masz świętą rację ....Choooo....w bety ...gimnastyka może poczekać . Godzinka , dwie na zawiązanie sadełka to jest to . Przecież nie będziemy wyglądać jak anorektyczki jakieś ...no niee ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Masz świętą rację ....Choooo....w bety ...gimnastyka może poczekać . Godzinka , dwie na zawiązanie sadełka to jest to . Przecież nie będziemy wyglądać jak anorektyczki jakieś ...no niee ?:haha:

Dokladnie. Na zime troche wyscolki tluszczowej trzeba miec.

W koncu lato mnie wylaszczylo, to moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ellax2 napisał:

Dziękuję.

Robiłam jakiś czas temu reportaż z upadku Hiltona, ale skończył w archiwum, bo uznałam, że nie przeszedłby cenzury.

:szydera:

Och, pewnie byl taki wzruszajacy...Coz, szkoda dobrego slowa...:haha:

Za to Hilton juz gnije...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Masz świętą rację ....Choooo....w bety ...gimnastyka może poczekać . Godzinka , dwie na zawiązanie sadełka to jest to . Przecież nie będziemy wyglądać jak anorektyczki jakieś ...no niee ?:haha:

No nieee......:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam u fryzjera....:oklaski: Niby nic niezwykłego, ale pierwszy raz od wielu, wielu lat obcięto mi 10 cm włosów....:haha: I nie wyłysiałam....nadal coś tam na czerepie zostało...:szydera: Ależ mam frajdę...z przypominania po latach, jak wyglądają moje włosy, w ilościach hurtowych, na podłodze...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Byłam u fryzjera....:oklaski: Niby nic niezwykłego, ale pierwszy raz od wielu, wielu lat obcięto mi 10 cm włosów....:haha: I nie wyłysiałam....nadal coś tam na czerepie zostało...:szydera: Ależ mam frajdę...z przypominania po latach, jak wyglądają moje włosy, w ilościach hurtowych, na podłodze...:szydera:

A Ty wiesz,że mi dzisiaj od rana "chodzi "po głowie,żeby ściąć włosy.Trochę się boję,bo z krótkimi to full roboty.Ale kto wie,może się odważę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

A Ty wiesz,że mi dzisiaj od rana "chodzi "po głowie,żeby ściąć włosy.Trochę się boję,bo z krótkimi to full roboty.Ale kto wie,może się odważę

Krótkie to ja nosiłam wiele lat....coś wspaniałego....5 minut pracy i fryzurka gotowa...:oklaski: Postanowiłam sobie przypomnieć, jak to jest mieć włosy na głowie, a nie jeża...:haha: W tym celu zapuszczałam włosy dwa lata....i porosłam...:haha: Podcinałam końcówki, w miarę regularnie, a dzisiaj obcięłam...normalnie obcięłam włosy...i nadal mam długie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Krótkie to ja nosiłam wiele lat....coś wspaniałego....5 minut pracy i fryzurka gotowa...:oklaski: Postanowiłam sobie przypomnieć, jak to jest mieć włosy na głowie, a nie jeża...:haha: W tym celu zapuszczałam włosy dwa lata....i porosłam...:haha: Podcinałam końcówki, w miarę regularnie, a dzisiaj obcięłam...normalnie obcięłam włosy...i nadal mam długie...:szydera:

A mi się zamarzyły takie całkiem krótkie,króciutkie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...