Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Na oko, to chłop w szpitalu umarł...:haha: Empirycznie trza poznać...znaczy się organoleptycznie...znaczy się pomacać...a i tak pewności nie ma...:szydera: Chociaż, przyznać muszę bez bicia, mencizna jest z naszego @ORIMa...jest...:oklaski: Tylko nie stwierdziłam...jeszcze... "iluprocentowy"...:szydera:

Sprawdź i stwierdź ....a później ...tak po cichutku szepniesz mi na ucho ...ok. ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mam wrażenie, że @Maria Jolanta woli na cmentarz z Kasieńką latać, niż w kuchni zupę bukszpanową gotować...:haha:

Nawet nie mów. Wczoraj Kasieńka nazrywała bukszpanu, pocięła na kawałeczki i powiedziała że to jest jak winogrona i jest smaczne. :haha:

A spacerki to spacerki na nóżkach. Na cmentarz jeździmy na rowerze. Jak dzisiaj się nie ruszę to zacznę gryźć. ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nawet nie mów. Wczoraj Kasieńka nazrywała bukszpanu, pocięła na kawałeczki i powiedziała że to jest jak winogrona i jest smaczne. :haha:

A spacerki to spacerki na nóżkach. Na cmentarz jeździmy na rowerze. Jak dzisiaj się nie ruszę to zacznę gryźć. ;)

Kasieńka , czy Ty na ramie ? ....Która pedałami ....że tak się wyrażę ...kręci ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nawet nie mów. Wczoraj Kasieńka nazrywała bukszpanu, pocięła na kawałeczki i powiedziała że to jest jak winogrona i jest smaczne. :haha:

A spacerki to spacerki na nóżkach. Na cmentarz jeździmy na rowerze. Jak dzisiaj się nie ruszę to zacznę gryźć. ;)

Ten pocięty bukszpan zaczniesz gryźć? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie ma mowy...>:( Dyskrecja to moje czwarte imię...:oklaski:

Nie bądź wiśnia ..coo ?! ...O to organoleptycznie mi tylko biega ...czy te organa są lepkie ...nic więcej mówić nie musisz . Aż taka wymagająca nie jestem ....A teraz sruuuuuu...na górkę ...doktora pod prysznic , bo znów o 11-tej śniadanie będzie jadł a to ...ciutkę późnawo :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na oko, to chłop w szpitalu umarł...:haha: Empirycznie trza poznać...znaczy się organoleptycznie...znaczy się pomacać...a i tak pewności nie ma...:szydera: Chociaż, przyznać muszę bez bicia, mencizna jest z naszego @ORIMa...jest...:oklaski: Tylko nie stwierdziłam...jeszcze... "iluprocentowy"...:szydera:

To trzeba koniecznie sprawdzić w kazdy możliwy sposób Procenty  są ważne hmm a może najważniejsze:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

Ja myślę że jeśli ktoś jest czworga imion :szydera:to napewno nie można mu uffffac:szydera:

W familiach dynastycznych mają i osiem imion...:haha:I jak ma się to do zaufania? :szok: Z jednym imieniem można być fałszywcem...a z ośmioma niekoniecznie...:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Dzien dobry i milego dnia!

Jest urlopowo, lajtowo i ,,wogole,,

dolecialam do Modlina tym razem

 

szczesliwie, nie wywalilam sie, ani nie spoznilam, i ominela mnie branzowa sraczka:oklaski:

Rzucam sie w wir zalatwien,wizyt, ale spokojniutko, bez nerw.

Tarzam sie na lonie rodziny:777_revolving_hearts:

Zafunduje sobie tez maraton filowy,a jakzez.

Grzybow mnostwo (na straganach)

Zastanawiam sie,ktore kupic;)

Rydze tez sa( @Mirelka1965 czysciutkie:oklaski:)

 

I podniosłaś mi ciśnienie...tymi rydzami...lepiej jak kawa...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za noc. Moja dzidzia wczoraj dostał gorączki pod 40 stopni, do tego krwiomocz. W związku z tym, że w pakiecie stomia, pompa leków i cewnik są połączone, sytuacja zagrażająca życiu. Leczyliśmy mu infekcję górnych dróg oddechowych 2 tygodnie temu, bez efektów, ale lekarz domowy, stary pierdziel, twierdził że alles gut. Oczywiście klinika, 3 godzinne przyjęcie, a bo internista, a bo chirurg, a bo neurolog jeszcze musi skonsultować. O 2.30 byłem zurick w domu. No i mam labę. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...