Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam porannie w kolejny deszczowy dzień.

Jesień ma kilka plusów i kilka minusów, jak każda inna pora roku.

Za to muszę przyznać że w pracy jakoś szybciej czas płynie. Podopieczni są spokojniejsi, senni, leniwi. Brak spacerów zaliczam do minusów. Jak przestanie padać to nadgonimy. :haha:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Uzupełniłam lekturę , ale tylko tak po łebkach ...pospałam trochę dłużej ...A dziś ...nie ma ,że święto ...nie ma , że boli ....dusch muss sein ...a dla mnie darmowa sauna ....oczywiście ...Doktorowi siada kolano , dlatego doszłyśmy z Elką do wniosku , że wczorajsze siądnięcie na podłodze było z przyczyny powyższego ...Niestety kolano z tej zdrowszej , nieuszkodzonej wylewem , lewej strony ....Nawet wieczorem doktor dość logicznie ze mną rozmawiał i przyznawał mi rację , kiedy zadawałam pytania , czy " to " może przyczyniać się do uszkodzeń ...wysiadki kolan ...No taka ta robota paskudna , że nie ma co się cieszyć za wcześnie ....Jedno co prawie wywalczyłam to jest ,że możliwe jest ściąganie do niego bardzo , bardzo dobrego fizjoterapeuty , bo inaczej ...inaczej niedługo może pozostać tylko łóżko ...a on strasznie tego się boi ...Pożyjemy ...zobaczymy ...a tymczasem :

Dzień dobry ...miłego spokojnego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Fajnego dnia. U mnie siąpi deszcz i ciemno jakoś. Chcę do łóżka:szydera:

Aleee...Cię wzięło , że od rańca głosisz ....Masz kogoś na podorędziu ...czy dopiero szukasz ...na gwałt ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie w kolejny deszczowy dzień.

Jesień ma kilka plusów i kilka minusów, jak każda inna pora roku.

Za to muszę przyznać że w pracy jakoś szybciej czas płynie. Podopieczni są spokojniejsi, senni, leniwi. Brak spacerów zaliczam do minusów. Jak przestanie padać to nadgonimy. :haha:

Mnie tam spacery na cmentarz dołują ...Ciebie widzę rajcują ...Cóż ...każdy z nas jest inny i każdy ma inne potrzeby :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka ludziki!

Wczoraj kaloryfer w łazience odmówił współpracy. Zimno było jak w lodówce, ciężko było usiąść na tron

a dzisiaj z rana niespodzianka. Rozkręcony na 5 się obudził. Dobrze bo majstry dzisiaj nie pracują i miałabym trochę doznań do jutra :szydera:

42937142_2058393417544077_15241825321222

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mnie tam spacery na cmentarz dołują ...Ciebie widzę rajcują ...Cóż ...każdy z nas jest inny i każdy ma inne potrzeby :haha:

Mam wrażenie, że @Maria Jolanta woli na cmentarz z Kasieńką latać, niż w kuchni zupę bukszpanową gotować...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jaka proteza ???....E ....nie jest chyba tak źle z nim . Na oko widać , że 100% mencizna :haha:

Na oko, to chłop w szpitalu umarł...:haha: Empirycznie trza poznać...znaczy się organoleptycznie...znaczy się pomacać...a i tak pewności nie ma...:szydera: Chociaż, przyznać muszę bez bicia, mencizna jest z naszego @ORIMa...jest...:oklaski: Tylko nie stwierdziłam...jeszcze... "iluprocentowy"...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...