Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno toczyła się opowieść odnośnie kupy , mówiąc trywialnie. Mam i ja pewne doświadczenia moze nie w samym temacie ale niejako związanym mocno. Przed laty krążąc po krajach z dalekiego wschodu miałem okazje do zwiedzania i obserwacji zachowań ludności tubylczej w bardzo prozaicznych przypadkach. A tematem była po prostu kupa. Kupa jak to kupa, chce wyjść i nie obchodzą ją warunkii w jakich tego ma dokonać. Po szeregu doświadczeń, postanowiłem dokumentować. Nie to , że samą kupę ale warunki w jakich na świat przychodziła. Mam nawet bogatą dokumentację zdkęciową począwszy od zwykłego dołu kloacznego co to uważany była za rzecz normalną, aż do krzesła bez sedziska ale za to z zamocowaną deską sedesową , a stojącego nad rzeczonym dołem. Aż tu nagle, będąc w Tadżykistanie zastałem rzecz niebywałą. Wchodzę ci ja do WC spodziewając się bardziej to C iż water i oniemiałem. Co prawda było to na lotnisku ale jednak szok. Pomieszczenie tak na oko 3 x 4 metry. Całe w ślniącej glazurze. Czyściutko tak, ze przysłowiową karmę z podłogo jeść. Niebywałe. Rozglądam się za jakimś mykiem, bo to niemożliwe żeby tak było cacy, a tu nic. Wszystko perfekcyjne. No dobra, czegoś się uczą. Poddaję się. Siadam z lekka na tronie, bo to nigdy nie wiadomo czy to nie jakaś inscenizacja tymczasowa. Ale nie. Wszystko jest ok. Uspokojony poddaję się naturze , aż tu nagle  jeeeest. Ale myk. Po fakcie okazuje się, ze papier toaletowy jest oczywiście ale !!!! przy drzwiach wejściowych oddalonych od "tronu" o dobre 5 metrów. Ale nuuumer !! Pozostało widocznie przyzwyczajenie, ze papier toaletowy wydzielała "babcia klozetowa" prze wejściem do toalety. I tak zostało.

 

Macie podobne śmiesznie doświadczenia ?

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Heidi napisał:

To Tyszkiewicz naśladuje całe życie @Mirelka1965, franaca jedna wejście w telewizji ma , to i wylansować się szybciej i lepiej mogła>:(

 

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Przy mojej wrodzonej skromności to niemożliwe...:szydera:

I gdzie ten wspolny mianownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Miałam wznieść ten toast na łódce, ale nie mogłam sobie tutaj odmówić...:haha:Urlopowicze i nygusy...536594064_dobranocwypijmy.jpg.499920229839bd5f7d86fb77ff42750f.jpg Na mnie przyszła pora i żegnam się z wami do jutra...:cześć3: Dobranoc...:cześć:

I pochwalila sie pusta butelka. A kysz!-.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...