Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, hawana napisał:

A ja myslalam, ze gwiazdorzysz, znaczy sie w Beatke Tyszkiewicz sie bawisz:haha:

To Tyszkiewicz naśladuje całe życie @Mirelka1965, franaca jedna wejście w telewizji ma , to i wylansować się szybciej i lepiej mogła>:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Nigdzie nie napisałam ,że jestem piękna :)   .Sama nie wiem dlaczego ten pan od dzielenia leków oczu ode mnie oderwać nie mógł hm może dlatego ,że coś miałam na nosie  ???:haha:

Może piana po goleniu tak go zwabiła ?:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Nigdzie nie napisałam ,że jestem piękna :)   .Sama nie wiem dlaczego ten pan od dzielenia leków oczu ode mnie oderwać nie mógł hm może dlatego ,że coś miałam na nosie  ???:haha:

Dawaj :) Możesz mieć coś na nosie,nie przeszkadza mi.Chcę Cię wreszcie poznać.I inni pewnie też :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde przez to nadrabianie czytania waszego klepania spaliłem sobie włoski expres do kawy nowiutki.

Dzisiaj metodą kupna coś takiego sobie sprawiłem i.............

podczas wyparzania zostawiłem na płycie, teraz poszedłem wyłączyć światło w kuchni i kurde zobaczyłem jak odpadły z niego części.

Lipa z włoskiego espresso będzie, trza będzie nowy sobie kupić.

Gdzie ja taki drugi kupię jak wziąłem ostatni?:przekleństwa:

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Kurde przez to nadrabianie czytania waszego klepania spaliłem sobie włoski expres do kawy nowiutki.

Dzisiaj metodą kupna coś takiego sobie sprawiłem i.............

podczas wyparzania zostawiłem na płycie, teraz poszedłem wyłączyć światło w kuchni i kurde zobaczyłem jak odpadły z niego części.

Lipa z włoskiego espresso będzie, trza będzie nowy sobie kupić.

Gdzie ja taki drugi kupię jak wziąłem ostatni?:przekleństwa:

 

 

A było się tak wczytywać i fotki oglądać? :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

No skoro nie chcesz to trudno :( W takim razie będę sobie Ciebie wyobrażała jako Fionę.Mam nadzieję,że chyba się nie obrazisz? :) 

Ależ skądże wiesz dlaczego ? bo wyobrażenia są czasami bardzo mylne :haha:

Na pocieszenie mogę tyle napisać,że o mały włos a zobaczyła by mnie na żywo jedna koleżanka z forum to mogłaby się wypowiedzieć na temat mojego wyglądu a tak to d..a blada  :d

Spotkanie planujemy jeszcze w tym miesiącu to poproszę ją ,żeby fotkę wspólną zrobiła i tu wstawiła jak się zgodzi oczywiście .

Nie wie czy Ci mówiłam ale ja taka mało internetowa jestem i nawet jak bym bardzo chciała się na forum pokazać to nie potrafię tego zrobić samodzielnie :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, geronimo napisał:

Kurde przez to nadrabianie czytania waszego klepania spaliłem sobie włoski expres do kawy nowiutki.

Dzisiaj metodą kupna coś takiego sobie sprawiłem i.............

podczas wyparzania zostawiłem na płycie, teraz poszedłem wyłączyć światło w kuchni i kurde zobaczyłem jak odpadły z niego części.

Lipa z włoskiego espresso będzie, trza będzie nowy sobie kupić.

Gdzie ja taki drugi kupię jak wziąłem ostatni?:przekleństwa:

 

 

Oj Biduleczku:cmok: nie płakaj,zawsze znajdzie się tutaj dobra duszyczka i kawę Ci poda:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Ależ skądże wiesz dlaczego ? bo wyobrażenia są czasami bardzo mylne :haha:

Na pocieszenie mogę tyle napisać,że o mały włos a zobaczyła by mnie na żywo jedna koleżanka z forum to mogłaby się wypowiedzieć na temat mojego wyglądu a tak to d..a blada  :d

Spotkanie planujemy jeszcze w tym miesiącu to poproszę ją ,żeby fotkę wspólną zrobiła i tu wstawiła jak się zgodzi oczywiście .

Nie wie czy Ci mówiłam ale ja taka mało internetowa jestem i nawet jak bym bardzo chciała się na forum pokazać to nie potrafię tego zrobić samodzielnie :smutek:

Trudno,nie martw się.Co się odwlecze to nie uciecze :) Tymczasem dobrej nocy :) Acha,jakbyś jednak zechciała się nam pokazać to ja mogę Ci krok po kroku powiedzieć jak się zmienia awatarki :) zawsze do usług :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...