Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Heidi napisał:

Ograniczonym mózgom niewiele pomoże rozsądek. Pewnie babeczka ma obkurczony żołądek, niewiele zje, a już jak bąk tłuściutki się czuje. Zwiększaj pomału porcje żywnościowe. Tak jak pisała @Mirelka1965 owoce to jest rozwiązanie (arbuz, melon,pomelo,  ziarna Apfelgranate dodawaj do sałaty lub kanapek . 

Ruski sposób: podaj beczkę solonych śledzi. Pragnienie przyjdzie samo:szydera:

Ona duzo je a zwiekszac porcje owocow to ja se moge ale u siebie.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MeryKy napisał:

Ona duzo je a zwiekszac porcje owocow to ja se moge ale u siebie.

Wytłumacz cymbałowi mężowi Twojej PoP, że nerki potrzebują płynów, żeby cały organizm mógł dobrze funcjonować. 

"Wenn die Nieren werden nicht funktionieren, deine Frau wird sterben"

Może dziad się wystraszy. A z drugiej strony: jak im tak dobrze się od lat żyło, po co się wychylać ?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Wytłumacz cymbałowi mężowi Twojej PoP, że nerki potrzebują płynów, żeby cały organizm mógł dobrze funcjonować. 

"Wenn die Nieren werden nicht funktionieren, deine Frau wird sterben"

Może dziad się wystraszy. A z drugiej strony: jak im tak dobrze się od lat żyło, po co się wychylać ?

To jest rodzina na wysokim poziomie i dokładnie wie co może się stać. Już była wcześniej chora na nerki.

Mają swoje przyzwyczajenia i tego nie zmienisz. Przecież nie pójdę na noże.:grzmotnąć:

A z niemieckim to ja sobie bardzo dobrze radzę :d 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

To jest rodzina na wysokim poziomie i dokładnie wie co może się stać. Już była wcześniej chora na nerki.

Mają swoje przyzwyczajenia i tego nie zmienisz. Przecież nie pójdę na noże.:grzmotnąć:

A z niemieckim to ja sobie bardzo dobrze radzę :d 

xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, INEZ napisał:

 Jaki ten pan z caritasu co tabletki przychodzi dzielić miły jest i uprzejmy .Zawsze kilka razy pyta mnie czy wszystko u mnie w porządku .Jak wychodzi to też kilka razy mówi do widzenia na wszystkie sposoby dopuszczalne w niemieckim języku .Martwi mnie tylko jedno bo jak on wychodzi to zamiast pod nogi to cały czas na mnie patrzy i jeszcze kiedyś głowę sobie o te drzwi rozbije albo ze schodów spadnie nie daj boże .Szkoda mi ,że za 4 razem jak on tu przyjdzie te tabletki podzielić to mnie już tu nie będzie :(;)

Widocznie ten pan z caritasu oprócz tego,że jest miły i uprzejmy ma również dobry gust.:)Widzi piękną kobietę to i nie może oczu od niej oderwać :) Normalka

Tak sobie myślę, że mogłabyś pokazać swoją fotkę,niechby i nasze forumowe chłopaki nacieszyły oczy. Nie powiem ,że i ja nie jestem ciekawa :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

To jest rodzina na wysokim poziomie i dokładnie wie co może się stać. Już była wcześniej chora na nerki.

Z tymi "na poziomie" to ja już tez miałam do czynienia nie jeden raz  :szydera:. Im bardziej wykształceni , tym głupsi i bardziej obliczeni>:(. Teraz jeżdżę tylko do klasy średniej, czyli do ludzi, dla których ważny jest spokój i pełen brzuch:tak2:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MeryKy napisał:

Mają swoje przyzwyczajenia i tego nie zmienisz. Przecież nie pójdę na noże.:grzmotnąć:

Hmmmm..., to dlaczego podejmujemy tutaj ten temat :szok:? Już wiemy, że języka nie bedziemy Ciebie uczyć:oklaski:, chyba, że podeślemy jednak te noże :szydera:, tak na wszelki wypadek 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Widocznie ten pan z caritasu oprócz tego,że jest miły i uprzejmy ma również dobry gust.:)Widzi piękną kobietę to i nie może oczu od niej oderwać :) Normalka

Tak sobie myślę, że mogłabyś pokazać swoją fotkę,niechby i nasze forumowe chłopaki nacieszyły oczy. Nie powiem ,że i ja nie jestem ciekawa :)  

Staram się umówić z @geronimo na profesjonalną sesję zdjęciową jestem w trakcie pertraktacji :).Nie chce pokazywać  jednego oka albo połowy nosa musi być zdjątko w całej okazałości albo w pełnej krasie jak kto woli :)

Co do kobiecego piękna to rzecz gustu to co jednemu się podoba nie musi zaraz wszystkim :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Staram się umówić z @geronimo na profesjonalną sesję zdjęciową jestem w trakcie pertraktacji :).Nie chce pokazywać  jednego oka albo połowy nosa musi być zdjątko w całej okazałości albo w pełnej krasie jak kto woli :)

Co do kobiecego piękna to rzecz gustu to co jednemu się podoba nie musi zaraz wszystkim :)

Oj,przestań kokietować :) Dawaj tu fotkę,zaraz. żadna z nas nie była na profesjonalnej sesji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Co do kobiecego piękna to rzecz gustu to co jednemu się podoba nie musi zaraz wszystkim :)

Naturalnie. Shrek też miał swoją ukochaną Fionę. Choć oboje nie byli piękni, to podbili serca ludzi całego świata

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Z tymi "na poziomie" to ja już tez miałam do czynienia nie jeden raz  :szydera:. Im bardziej wykształceni , tym głupsi i bardziej obliczeni>:(. Teraz jeżdżę tylko do klasy średniej, czyli do ludzi, dla których ważny jest spokój i pełen brzuch:tak2:

"Poziomów" to u tych rodzin u których pracujemy  to jest bardzo wiele :haha:.Co jeden to wyższy ten poziom znaczy się :haha:.Ja zdecydowanie preferuje rodziny na moim poziomie i to mi wystarcza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joy napisał:

Oj,przestań kokietować :) Dawaj tu fotkę,zaraz. żadna z nas nie była na profesjonalnej sesji :) 

Była, była...., tylko te zdjątka nie były naturalne. Zlikwidowali bruzdy, poprawili cerę, wyszczuplili i jeszcze inne czary wykonali. Nie byłam sobą. Zdjęcia leżą w najgłębszej i najstarszej szufladzie, w pokoju do którego nikt nie wchodzi. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Naturalnie. Shrek też miał swoją ukochaną Fionę. Choć oboje nie byli piękni, to podbili serca ludzi całego świata

U mnie ,wioskę obok mieszka kobieta tak nieurodziwa,że wszyscy na nia Fiona mówią,nawet ona jak do  mojej znajomej dzwoni to się tak przedstawia!:)Słyszałąm:)I w sumie to nawet nie wiem jak naprawdę ma na imię:)ha ha ha 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Oczywiście  ,moje też :)

Ale Inez jest piękna :) tylko nie wiem dlaczego tyle o tym mówi a pokazać nie chce :(  

Moje serce Shrek i Fiona opanowali caluteńkie, osioł także . Mogę te filmy oglądać jak zaczarowana:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...