Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Emi86 napisał:

Tak, tylko że ja mam pokój przy niej i to jest mój pokój i jak mnie woła, to co mam zrobić. 

Kurde po prostu nie słyszeć, Orim ma świetny sposób.

Ja mam na piśmie w jezyku Polskim i Niemieckim że mój czas pracy nie może przekraczać 40 godzin tygodniowo i tego się trzymam

Inaczej 6 godzin i 10 minut, reszta to mój czas, jeden raz odszedłem od tej zasady a było to 1,5 miesięczne zastępstwo.

Mogę dodatkowo poświęcić swój czas ale to tylko z własnego wyboru. Ciekawe czy wy macie określoną ilość godzin pracy w tygodniu?:|

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, geronimo napisał:

Kurde po prostu nie słyszeć, Orim ma świetny sposób.

Ja mam na piśmie w jezyku Polskim i Niemieckim że mój czas pracy nie może przekraczać 40 godzin tygodniowo i tego się trzymam

Inaczej 6 godzin i 10 minut, reszta to mój czas, jeden raz odszedłem od tej zasady a było to 1,5 miesięczne zastępstwo.

Mogę dodatkowo poświęcić swój czas ale to tylko z własnego wyboru. Ciekawe czy wy macie określoną ilość godzin pracy w tygodniu?:|

Gero...koleżanka pracuje dla tej samej agenturki co ty...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Witam wszystkich;) muszę Was poinformować że zabilam:smutek: sarenkę:smutek:Dzis na prostej drodze skoczyła mi na maskę samochodu

:love: ważne , że Ty jesteś w całym kawałku. Sarenka nie była powiadomiona, że do kraju wrócił pirat drogowy?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dostałam dzisiaj sms ostrzegawczy..." Uwaga! W powiatach nadmorskich wichury do rana 3.10. Na Zatoce Gdańskiej i Żuławach lokalne przekroczenia stanów alarmowych"...I pizga...zatem prawdę napisali...Siedzę w domu i nigdzie się nie wybieram...:haha:

a grzyby??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie ty zabiłaś...nie strzelałaś...nie łapałaś we wnyki...Stało się i już....wypadek....

Oki ..wedle zasady live is brutal W zasadzie nic się nie stało , oprócz stresu jestem cała i zdrowa.Majster auto wykepie i będzie jak nowe.Wiesx chodzi mi o to że nie ma się wpływu na wiele rzeczy albo myśli się a mogłam tak albo tak. Ogólnie to zdenerwowałam się ta sytuacja i trudno Muszę przespac  się z tym tematem i myślami i będzie oki

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Oki ..wedle zasady live is brutal W zasadzie nic się nie stało , oprócz stresu jestem cała i zdrowa.Majster auto wykepie i będzie jak nowe.Wiesx chodzi mi o to że nie ma się wpływu na wiele rzeczy albo myśli się a mogłam tak albo tak. Ogólnie to zdenerwowałam się ta sytuacja i trudno Muszę przespac  się z tym tematem i myślami i będzie oki

 

mnie kot pod kola wpadlbyl....stuknelo dziwnie a nie bylo jak wyhamowac...moralniak mnie meczyl dluuuugo....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...