Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, ORIM napisał:

Teraz prosze o sprawozdanie z tego co tu sie działo :d Jestem obecnie poza obiegiem forumowym więc nie wiem kto z kim spi lub kto komu spać nie daje :dyskusja: Co nam sie nowego "urodziło" na forum,ile nas przybyło a ile już nie ma 

Skarbenku ....w złym miejscu pytasz ....My tam nie wiemy kto z kim sypia ....a to co z plotek to się nie liczy . Takie wyssane z czarnej doopy nie liczą się ....psychole tylko je produkują xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ORIM napisał:

Teraz prosze o sprawozdanie z tego co tu sie działo :d Jestem obecnie poza obiegiem forumowym więc nie wiem kto z kim spi lub kto komu spać nie daje :dyskusja: Co nam sie nowego "urodziło" na forum,ile nas przybyło a ile już nie ma 

Ja nateczas sypiam z Osobistym ,a mendopauza nie daje mi spać :szydera: :szydera::szydera:.A tutaj ? " Normalnie " ....same warjoty uskuteczniają Polaków rozmowy przy kawce , czasem ktoś cóś mocniejszego chlapnie ,niuchem koki poprawi ,ale poprawność polityczna obowiązuje ....a i jedna bigotka gdzieś się tu szwęda .:szydera: ... generalnie ,na zachodzie bez zmian ...a nie jeden jegomość ukręcił sobie sznurek ,na którym sam się powiesił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Afryka napisał:

Ja nateczas sypiam z Osobistym ,a mendopauza nie daje mi spać :szydera: :szydera::szydera:.A tutaj ? " Normalnie " ....same warjoty uskuteczniają Polaków rozmowy przy kawce , czasem ktoś cóś mocniejszego chlapnie ,niuchem koki poprawi ,ale poprawność polityczna obowiązuje ....a i jedna bigotka gdzieś się tu szwęda .:szydera: ... generalnie ,na zachodzie bez zmian ...a nie jeden jegomość ukręcił sobie sznurek ,na którym sam się powiesił .

Jak możesz sypiać z Osobistym skoro jakaś menda spać ci nie daje? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ORIM napisał:

Teraz prosze o sprawozdanie z tego co tu sie działo :d Jestem obecnie poza obiegiem forumowym więc nie wiem kto z kim spi lub kto komu spać nie daje :dyskusja: Co nam sie nowego "urodziło" na forum,ile nas przybyło a ile już nie ma 

:haha:Chciałbyś na tacy mieć podane...a tu nie ma tego....:szydera: 133 strony...tylko tyle i aż tyle do poczytania, do podusi...:trele: Te pozostałe podarujemy...:szydera: I mnie na myśl przyszło pytanie do ciebie...czy na urlopie przypomniałeś sobie, jak to robi facet? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Andrew napisał:

Heyka forumowe bractwo.

Po dość długiej nieobecności witam się z Wami pozdrawiając tych co to prawie tu mieszkają i tych, co tylko z doskoku wchodzą , a i tych co zza krzaczków spoglądają :cześć2:

My cię też pozdrawiamy...to znaczy, ci bywający, nie olewający...:szydera: A za tych zakrzaczkowych się nie wypowiadam...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

My cię też pozdrawiamy...to znaczy, ci bywający, nie olewający...:szydera: A za tych zakrzaczkowych się nie wypowiadam...:haha:

Jak zwykle, jesteś bardzo miła    :love:  , nie wiem jedyne czemu piszesz w liczbie mnogiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jak możesz sypiać z Osobistym skoro jakaś menda spać ci nie daje? :szydera:

Widzisz jaka tragedia grecka...są w życiu sytuacje, które się fizjologom nie śniły :szydera:

Miałam iść na zakupy ,a tu znowu następna burza się przetacza i nastały egipskie ciemności ...wody już nie ma ( w kranie :haha:) , ciekawe czy prądu nie odetną :papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Widzisz jaka tragedia grecka...są w życiu sytuacje, które się fizjologom nie śniły :szydera:

Miałam iść na zakupy ,a tu znowu następna burza się przetacza i nastały egipskie ciemności ...wody już nie ma ( w kranie :haha:) , ciekawe czy prądu nie odetną :papieros:

Fizjologom i filozofom również...:haha: O tragediopisarzach nie wspomnę...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

Widzisz jaka tragedia grecka...są w życiu sytuacje, które się fizjologom nie śniły :szydera:

Miałam iść na zakupy ,a tu znowu następna burza się przetacza i nastały egipskie ciemności ...wody już nie ma ( w kranie :haha:) , ciekawe czy prądu nie odetną :papieros:

To może zapłać ....nie oszczędzaj aż tak xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:haha:Chciałbyś na tacy mieć podane...a tu nie ma tego....:szydera: 133 strony...tylko tyle i aż tyle do poczytania, do podusi...:trele: Te pozostałe podarujemy...:szydera: I mnie na myśl przyszło pytanie do ciebie...czy na urlopie przypomniałeś sobie, jak to robi facet? :szydera:

Urlop to takie ustrojstwo że nie ma czasu na wspominki,przypominajki itp Spontan się liczy :d a co się człowiek umęczy aby odpocząć :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...