Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Afryka napisał:

A jak dzisiaj koncert życzeń ,to ja sobie życzę focię z wczorajszego grzybobrania...kurde blaszka, maślaków to ja w tym roku nie nazbierałam,a z nich najpyszniejsza smażonka.

Nie będzie fotki...nie zrobiłam...bo i chwalić się nie było czym...:haha: Normalnie, to ja maślaków nie zbieram...rączęta me delikatne brudzą obficie...:haha:Ale, na bezgrzybiu to i maślak się przyda...:haha: Nie wiem jak u ciebie, ale tutaj las wygląda jak w sierpniu....żadnych podgrzybków brunatnych, kozaczki małe, kurek zero, pojedyncze prawuski, mało ceglaków...bida, pani...bida...:haha: Czekam na deszcz...to polezę jeszcze do lasu...bez deszczu grzybków nie budzie...:słabo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Słusznie..słusznie prawisz...:haha:.podżeganie było, ale bez efektu...:haha:

Wiem , że na Ciebie można liczyć:cmok: ....Nie daj się tylko tej @Afryka..złamać ....Nawet więcej ....picuj ją , że całe , ogromniaste kosze grzybów zbierasz ....niech ma za swoje ...niech jej język do doopy przyrasta :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie będzie fotki...nie zrobiłam...bo i chwalić się nie było czym...:haha: Normalnie, to ja maślaków nie zbieram...rączęta me delikatne brudzą obficie...:haha:Ale, na bezgrzybiu to i maślak się przyda...:haha: Nie wiem jak u ciebie, ale tutaj las wygląda jak w sierpniu....żadnych podgrzybków brunatnych, kozaczki małe, kurek zero, pojedyncze prawuski, mało ceglaków...bida, pani...bida...:haha: Czekam na deszcz...to polezę jeszcze do lasu...bez deszczu grzybków nie budzie...:słabo:

U mnie też już bida z nędzą przez las pędzą...sucho okrutnie ... dzisiaj w nocy zaczęło padać i pada do teraz, może jeszcze coś będzie ,tym bardziej,że jest już po pełni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie podżeganie @ jedne.....? To chęć podzielenia się pięknem lasu....bogactwem różnorodności grzybów....feeria barw i kolorów kapeluszy pośród roznokolorowych liści.....albo najlepiej w koszu....takie całe mnóstwo....kosze pełne grzybów to sztuka sama w sobie.....:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

U mnie też już bida z nędzą przez las pędzą...sucho okrutnie ... dzisiaj w nocy zaczęło padać i pada do teraz, może jeszcze coś będzie ,tym bardziej,że jest już po pełni .

Po tej pełni będzie taki wysyp, że z kosiarką idź do lasu....:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Jakie podżeganie @ jedne.....? To chęć podzielenia się pięknem lasu....bogactwem różnorodności grzybów....feeria barw i kolorów kapeluszy pośród roznokolorowych liści.....albo najlepiej w koszu....takie całe mnóstwo....kosze pełne grzybów to sztuka sama w sobie.....:szydera:

Ot co, mądrego to zawsze miło posłuchać ...a nie te...te...Kaczerbichy jedne :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Jakie podżeganie @ jedne.....? To chęć podzielenia się pięknem lasu....bogactwem różnorodności grzybów....feeria barw i kolorów kapeluszy pośród roznokolorowych liści.....albo najlepiej w koszu....takie całe mnóstwo....kosze pełne grzybów to sztuka sama w sobie.....:szydera:

Już Ty lepiej zamnilcz ....duszo nieczysta . Oj...coś mi się widzi , że pierwsza w kolejce jesteś do obicia ...Beczkę soli można zjeść a dopiero na grzybkach się sparzyć ...@ ....jedna :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O ....Orim wziął się i ukazał ...jak miło :cmok:...Wyzdrowiałeś rybeńko ?:haha:

Zapierdziel taki że czasu nie ma aby kompa włączyć :tak2: a co dopiero siedziec i pisać.Ciężko pracuje się na ojraski :haha:

Rybeńka to ja jeszcze nie jestem,ale juz zdrowy:haha: chociaż swoja drogą to chyba  jeszcze o tym w gazetach nie było a już wszyscy wiedza że chory :szept:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, ORIM napisał:

Zapierdziel taki że czasu nie ma aby kompa włączyć :tak2: a co dopiero siedziec i pisać.Ciężko pracuje się na ojraski :haha:

Rybeńka to ja jeszcze nie jestem,ale juz zdrowy:haha: chociaż swoja drogą to chyba  jeszcze o tym w gazetach nie było a już wszyscy wiedza że chory :szept:

To jest nas dwoje :haha: byłych chorych i takich o których w gazetach jeszcze nie piszą ,chyba :855_interrobang::haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, geronimo napisał:

Dzień dobry w przepiękne słneczne przedpołudnie

Wprawdzie troszkę chłodno, ale jest pięknie

Zaczęła sie typowa jesień, z drzew lecą kasztany a i liści na dole coraz więcej

Miłego dnia:cześć2:

:szok: już jest dobrze ?:oklaski:Pięknie poetycko się dzisiaj przywitałeś .

Również miłego dnia Tobie życzę z pewnego miasteczka w pobliżu dawnej stolicy Niemiec .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jaki ten pan z caritasu co tabletki przychodzi dzielić miły jest i uprzejmy .Zawsze kilka razy pyta mnie czy wszystko u mnie w porządku .Jak wychodzi to też kilka razy mówi do widzenia na wszystkie sposoby dopuszczalne w niemieckim języku .Martwi mnie tylko jedno bo jak on wychodzi to zamiast pod nogi to cały czas na mnie patrzy i jeszcze kiedyś głowę sobie o te drzwi rozbije albo ze schodów spadnie nie daj boże .Szkoda mi ,że za 4 razem jak on tu przyjdzie te tabletki podzielić to mnie już tu nie będzie :(;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry i milego dnia!

Jest urlopowo, lajtowo i ,,wogole,,

dolecialam do Modlina tym razem

 

szczesliwie, nie wywalilam sie, ani nie spoznilam, i ominela mnie branzowa sraczka:oklaski:

Rzucam sie w wir zalatwien,wizyt, ale spokojniutko, bez nerw.

Tarzam sie na lonie rodziny:777_revolving_hearts:

Zafunduje sobie tez maraton filowy,a jakzez.

Grzybow mnostwo (na straganach)

Zastanawiam sie,ktore kupic;)

Rydze tez sa( @Mirelka1965 czysciutkie:oklaski:)

 

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...