Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Heidi napisał:

To.. wiadomośc jest taka, że mam rower i już oblukałam, że bez trudu mogę do Ciebie podjechać do tego Neus. Wypijemy wszystkie karniaki na pół i będziemy żyć w wielkiej zgodzie:oklaski:

A to jest już wszystko na dobrej drodze i weekend blisko :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Etam :p lata treningów w szpitalach w Polsce. Staram się dzidzię technicznie obsługiwać, choć czasem fakt, trzeba użyć siły

mam podobnie aczkolwiek jednostka chorobowa zupelnie inne no i kobieta zaledwie 65kg i mam wsparcie winda dzwig itd..

wiesz wydaje mi sie ze to nie tyle kwestia tych treningow szpitalnych co tego czegos w tobie co pozwala ci pracowac z takimi przypadkami ...bo nie chce mi sie wierzyc zeby tylko kasa toba kierowala....owszem to argument dla nas ale sa tez inne...priorytety...w koncu nie kazdy moze byc....opiekunem co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, lucyna.beata napisał:

w koncu nie kazdy moze byc....opiekunem co nie?

Z rozmów zopiekunkami i opiekunami wynika ,że każdy może nim zostać.Czy się każdy do tego zawodu nadaje to juz inna bajka...

Ciemno,zimno,śpiąco,ale wstać mus:(Się dzień dobry z Wami opiekunkami i opiekunami:)

*******

Idzie Grześ

Przez wieś

Dzidzię ma

Na pleckach

Kruszynka

Mówili

A dzidzia 

Nielekka...

Idzie Grześ

Przez wieś

I rozmysla

Sobie

Parę euro

Więcej.....

Lecz

Co ja tu

Robię???

Po to

Trenowałem

Przez 

Szpitalne lata

By z niemiecką

Dzidzią

Po wsi

Dzisiaj

Latać?

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Stellomierz pokazuje 29, według mojego sposobu liczenia (dziś i dzień wyjazdu) wychodzi 30, ale to już i tak z górki :oklaski:. Mniej z przodu i mniej z tyłu. Do tego waga jakby drgnęła. Nie jem chleba i normalnych kolacji tylko owoce albo zupę warzywną. Ostatnie dwa tygodnie pobytu zapodam sobie przypominajkę diety dr Dąbrowskiej, bo po tej sześciotygodniowej dosłownie spuchłam. Widać, że tylko gruntowna zmiana nawyków może mnie uratować. A to trudne, oj trudne. Miłego dnia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Heidi napisał:

@Baśka powtarzająca się dobranoc. I nie przebieraj tak wiele razy nogami we śnie :trele:

Tyyy...małpiszonie jeden ...dudku czubiasty ...wypowiedziałaś te słowa chyba w złą godzinę....a dopiero teraz przeczytałam  :szydera:...Jeżuuuuu....co zasnęłam to wybudzały mnie moje nogi ...czasem tak miewam ...Nie wiedziałam jak już je ułożyć ...Teraz wiem kto przyczynił się do tego - Ty ..tylko Ty....czarownico jedna ...a ja myślałam , żeś Ty czarodziejka ....a tu doopa  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hawana napisał:

Spij dobrze, a jutro tak dla pewnosci mloteczkiem posprawdzaj  gwozdzie pod obrazkami:haha:

Hawana, żeby to gwoździe były........ale to ustrojstwo 80cm x 100cm, wisiało na takim nowoczesnym plastikowym haczyku przyklejonym do ściany, no i spadło:grzmotnąć:

Edytowane przez ewa14
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...