Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Grzegorz B napisał:

W sumie zdałem sobie sprawę że ostatni raz na kawie byłem tu przed 20 kwietnia :kopara: no więc jak wyżej napisałem: agenturę zmieniłem. Stara wydawania i prosi o powrót. Drugi raz jestem w Szwabii. Moja dzidzia ma 54 lata, 192 cm wzrostu, Parkinsona, Alzheimera tak posuniętego że nie pamięta jak się nazywa, i jest tak bezradny, że palcem do nosa nie trafia. Ale dzień pracy ułożony super. Na miejscu jego żona, w wielu sprawach mnie wręcza. Warunki bytowe extra. Dzidzia męcząca. Siły ma od groma, no i niestety, co jakiś czas chce mi ją pokazać. Szybko mu to mija, jednak te różne nieoficjalne procedury, których nauczyła mnie w Polsce praca na psychiatrii, przydają się tutaj. Byłem już dwa miesiące, teraz jestem już dwa. Jeszcze trochę i zjeżdżam na dwa tygodnie do domu. Pierwszym razem tak jak i teraz zresztą, bardzo chciałem na miesiąc. Ale Elizabeth nie zgadza się na zamiennika, daje mi dwa tygodnie wytchnienia, i rekompensuje mnie w € :d. Więc nie narzekam. Kolejny kontrakt krótszy, bo od 5 listopada i zjazd do domu na święta. To tyle w telegraficznym skrócie

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor. Taki spiacy ten dzien byl, cala przerwe poobiednia przespalam.

Przed poludniem rajzowalam sama , po poludniu  z pieskiem, a babciunia ze swoim Parkinsonkiem.

Runde zrobilysmy tak duza, ze wczesniej padla i chciala do beta.

Co bede bronic, niech sie dziecko cieszy:d

A @Mirelka1965 juz sie zameldowala?

Ciekawe kto tam na zamku bigos gotuje i bimber pedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, asna napisał:

Dzisiej mieli jakiś apszisfajer i skirz tego maszkiece ziste kiera łostała siy po fojerze :szydera:

 

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tyyy...no weź ...przetlumacz xd

Cztery razy czytałam....literka po literce.....jak dzieciak w zerowce.....I nie wiem o co chodzi.....:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, hawana napisał:

Tak napisal. Tragedia.

Jego ojciec podobno zmarł w wieku 58 lat. A 10 lat przeleżał jak warzywo. Co zrobisz. Takie geny. Przy czym Heinz to kawał chłopa i całe życie kolarstwo uprawiał. Tzn  do momentu gdy go nie ściął Parkinson

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...