Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam siatkówkę ...znaczy próbuję ...Syn mi udostępnił oglądanie u siebie w domu ...Dobrze , że słyszę głos komentatora , bo zawodnicy ...jak mróweczki maluśkie ...Ale za to syna i synową widzę jak co rusz do kuchni ...do lodówki podchodzą ...zamiast na doopach spokojnie siedzieć ....Żarte jakieś ...nie wiem w kogo toto poszło :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Oglądam siatkówkę ...znaczy próbuję ...Syn mi udostępnił oglądanie u siebie w domu ...Dobrze , że słyszę głos komentatora , bo zawodnicy ...jak mróweczki maluśkie ...Ale za to syna i synową widzę jak co rusz do kuchni ...do lodówki podchodzą ...zamiast na doopach spokojnie siedzieć ....Żarte jakieś ...nie wiem w kogo toto poszło :szydera:

Stresa zajadają :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emocje opadly noc minela spokojnie ....pobudka kawusia i fajeczka....zaliczone...poczytalam was w miare mozliwosci mojego rannego logicznego myslenia

a teraz zeby nie mowili ze nic nie robie....zaczynam nowy dzien .....od no wlasnie....troche sie przeciagneSiberian_Tiger_by_Malene_Th.thumb.jpg.5b63bef208071b5277e0a875283bbe4b.jpg

po wczorajszych wygibasach przy pdp w lazience w czasie kapieli cos mi sie w kregach lezdwiowych poprzestawialo bo czuje blokade po prawej strone i troche mam ograniczone ruchy przy wygodnym siadaniu ....nie wspomne o innych czynosciach:haha::$

muusze sobie foczki strzelic ...zawsze pomagaja ...tyko to potrwa jakies dwa dni

 

dzien dobry wszystkim

kawa oczywsicie czeka na spioszkow :kawa::kawa::kawa::kawa:

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...