Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Hawanko, Twoja Alutka jest męcząca ale wytrzymasz. Ile Ci zostało ?

Wolę moją Kasieńkę, już lula w łóżeczku, od 18;15 nie mogła się doczekać. :haha:

Jestem tu do 20.06., wytrzymam.

Alutka juz  sie dopytywala o szlagry, widocznie glowa ja nie boli. 

 Na necie  buforuje, nie da sie ogladac, w tv nie ma. Na razie jest pogodzona z faktem ze nie ma.

Krazy, przebrala sie, ja  nie reaguje, klikam sobie, chyba ze sie do mnie zwroci bezposrednio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tak sobie myślę że czasem trafia się lepiej czasem gorzej ale kto nie trafił gorzej to tego nie zrozumie. W sumie na typową minę nie trafiłam ale poprzednio jak wracałam do siebie to padałam do łóżka i spałam do rana jak zabita. Taka byłam wypompowana.

Teraz jest .... inaczej. Fizycznie się nie napracuję ale Alzheimer jest męczący choć nie za bardzo zaawansowany.

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Wiesz, tak sobie myślę że czasem trafia się lepiej czasem gorzej ale kto nie trafił gorzej to tego nie zrozumie. W sumie na typową minę nie trafiłam ale poprzednio jak wracałam do siebie to padałam do łóżka i spałam do rana jak zabita. Taka byłam wypompowana.

Teraz jest .... inaczej. Fizycznie się nie napracuję ale Alzheimer jest męczący choć nie za bardzo zaawansowany.

 

Masz racje, trafia sie roznie, to nie jest najgorsza Stella. Do tej pory jakos szla spac o 21.

Z tym sobie poradze, ale to jej chorowanie mnie dobija, bo nie wiem czy ignorowac czy ratowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Dobry wieczór.

A ja byłam cały czas zalogowana ha,haa

To się nazywa uzależnienie od portala. ???

Miłego wieczoru i dobrej spokojnej ,chlodnej nocy życzę Wam i sobie oczywiscie.

:serce:

Automatycznie forum wylogowuje po dłuższej nieczynności. Ja mam włączony komputer 24 godziny na dobę i się nie wylogowuję. Resetuję go raz na kilka dni. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Dobry wieczór.

A ja byłam cały czas zalogowana ha,haa

To się nazywa uzależnienie od portala. ???

Miłego wieczoru i dobrej spokojnej ,chlodnej nocy życzę Wam i sobie oczywiscie.

:serce:

No jak to, nam sie goraczka sobotniej nocy marzy:haha:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Wiesz, tak sobie myślę że czasem trafia się lepiej czasem gorzej ale kto nie trafił gorzej to tego nie zrozumie. W sumie na typową minę nie trafiłam ale poprzednio jak wracałam do siebie to padałam do łóżka i spałam do rana jak zabita. Taka byłam wypompowana.

Teraz jest .... inaczej. Fizycznie się nie napracuję ale Alzheimer jest męczący choć nie za bardzo zaawansowany.

 

Przerobiłam już Stelle z poważną chorobą fizyczną , na której sama  padałam na pysk . Opiekowałam się baaaaardzo zaawansowaną demencją z ADHD dzięki której sama bym ześwirowała .  Dzięki tym doświadczeniom   dokładnie wiem jakie pytania zadawać podczas rozmowy rekrutacyjnej i  na początkującą demencję , czy  lekką pomoc podczas wstawania już nikt mnie nie nabierze .  

I nauczyłam się jeszcze jednego ..... Daję sobie 2 tygodnie   na rozeznanie terenu , sprawdzenie czy jest szansa , żeby coś ulepszyć i jeżeli nie widzę takich szans , zostaję kolejne 2 tygodnie , bo tyle wynosi okres wypowiedzenia i ani dnia dłużej . 

Może jestem wygodnicka ale wolę być taka niż zajechana . Życie mamy tylko jedno , a na dobre i złe ślubowałam tylko swojej rodzinie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Przerobiłam już Stelle z poważną chorobą fizyczną , na której sama  padałam na pysk . Opiekowałam się baaaaardzo zaawansowaną demencją z ADHD dzięki której sama bym ześwirowała .  Dzięki tym doświadczeniom   dokładnie wiem jakie pytania zadawać podczas rozmowy rekrutacyjnej i  na początkującą demencję , czy  lekką pomoc podczas wstawania już nikt mnie nie nabierze .  

I nauczyłam się jeszcze jednego ..... Daję sobie 2 tygodnie   na rozeznanie terenu , sprawdzenie czy jest szansa , żeby coś ulepszyć i jeżeli nie widzę takich szans , zostaję kolejne 2 tygodnie , bo tyle wynosi okres wypowiedzenia i ani dnia dłużej . 

Może jestem wygodnicka ale wolę być taka niż zajechana . Życie mamy tylko jedno , a na dobre i złe ślubowałam tylko swojej rodzinie .

Podoba mi sie :dobrze: brawo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pro po zakupow w trasie rowerowej zajechalam do aldiego...i mily zaskok...spodenki rowerowe 3 euro przecena, koszulka z bio bawelny 2 euraski...sie oblowilam...

dzisiaj oddychamy...tylko 27 stopni ale bez slonca i zefirek wiec sie da zyc....

jutro podobnie ma byc wiec moze rower ale na dluzej..korzystam jeszcze zanim maz pdp wroc wtedy moje przerwy beda inaczej wygladaly...od do...poki co zamieniamy sie dziewczyna...ona dluzej spi ja przejmuje ranki potem ona wstaje a ide odespac....potem ja robie obiad a dziewczyna zajmuje sie babka...za duze slowo ale mozna to nazwac...no wlasnie jak? mycie, pompa itd...potem ona znow ma swoje 3 godziny wolnego ale za to po 16ej mam czas do samego wieczora czyli dobre 3-4 godziny i wtedy spadam przed siebie...dzisiaj nowa trase znalazlam...cale 55 km ...asfalt prosto wzdluz szosy szeroka sciezka ...cudnie....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Robię tak samo :$ To się nazywa...... lenistwo .... :haha:

Raczej wygodnictwo. :haha:Mam otwartych sporo okien równocześnie i nie chce mi się szukać i otwierać ponownie. Jak coś sobie znalazłam to mam. A zakładek mam setki i sama się już w nich nie mogę połapać. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Przerobiłam już Stelle z poważną chorobą fizyczną , na której sama  padałam na pysk . Opiekowałam się baaaaardzo zaawansowaną demencją z ADHD dzięki której sama bym ześwirowała .  Dzięki tym doświadczeniom   dokładnie wiem jakie pytania zadawać podczas rozmowy rekrutacyjnej i  na początkującą demencję , czy  lekką pomoc podczas wstawania już nikt mnie nie nabierze .  

I nauczyłam się jeszcze jednego ..... Daję sobie 2 tygodnie   na rozeznanie terenu , sprawdzenie czy jest szansa , żeby coś ulepszyć i jeżeli nie widzę takich szans , zostaję kolejne 2 tygodnie , bo tyle wynosi okres wypowiedzenia i ani dnia dłużej . 

Może jestem wygodnicka ale wolę być taka niż zajechana . Życie mamy tylko jedno , a na dobre i złe ślubowałam tylko swojej rodzinie .

i bardzo dobrze..uczymy sie na swoich bledach zleceniach na niemieckich rodzinach..nie dac sie, walczyc o swoje zdrowie...elastycznie ale to tez mozna osiagnac..tak trzymac

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, erika napisał:

:cmok:późno ale szczerze :360_strawberry:wróciłam z PDP ze spaceru, były :ciacho::softserve: 

Wczoraj już ją całowałaś :haha: Nie przeginaj tak z tym całowaniem @Mirelka1965, bo jeszcze jej się w tyłku poprzewraca :haha: Chociaż pewności nie mam , czy już jej się nie poprzewracało :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Raczej wygodnictwo. :haha:Mam otwartych sporo okien równocześnie i nie chce mi się szukać i otwierać ponownie. Jak coś sobie znalazłam to mam. A zakładek mam setki i sama się już w nich nie mogę połapać. :szydera:

to muisz nowego lapka miec...ogromnym monitorem na te twoje skarby:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Bo jak znów coś poruszysz to jesteś ponownie. Ale np. po 15-30 minutach jak odejdziesz od tableta to nie widać że jesteś na forum. Jesteś wtedy nieaktywna.

 

Aha? Dobrze wiedzieć 

Edytowane przez Lisa_Ona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Raczej wygodnictwo. :haha:Mam otwartych sporo okien równocześnie i nie chce mi się szukać i otwierać ponownie. Jak coś sobie znalazłam to mam. A zakładek mam setki i sama się już w nich nie mogę połapać. :szydera:

Przez te okienka , ciągle mi się od mojego rodzonego synka obrywa :haha:

Mam juz przy nim takiego stresa , że jak tylko sie zbliża , to zamykam szybko laptop :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

i bardzo dobrze..uczymy sie na swoich bledach zleceniach na niemieckich rodzinach..nie dac sie, walczyc o swoje zdrowie...elastycznie ale to tez mozna osiagnac..tak trzymac

Kazde nowe zlecenie to inne doswiadczenie, wiec warto, a walczyc o swoje trzeba zawsze i wszedzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Kazde nowe zlecenie to inne doswiadczenie, wiec warto, a walczyc o swoje trzeba zawsze i wszedzie. 

uhm....i po to jest forum...uczyc sie nie tylko na swoich bledach ktore bywaja bolesne ale i czytac to co pisza bardziej obyci..to encyklopedia wiedzy nie do zastapienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...