Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczętom swym, cudnym nie wierzę...pierwsza jestem przy stanowisku siorbankowym...:oklaski: Niestety...nie wyrobię się z wiadrem kawy dla wszystkich...:haha: Nie będę się też produkować ze specjalnymi życzeniami, bo każdemu życzę...sobota.jpg.dd8209d9f28404c293bd0c2adb59842f.jpg...i ja tak właśnie zamierzam uczynić...:oklaski: Miłego dzioneczka kochani...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Nocka ...powtórka z rozrywki , czyli Elka wołana na pomoc . Chciała ...to ma :szydera:...Zaaplikowała tatusiowi dwa ziołowe uspokajacze i ....śpi ...mamrocze coś przez sen , ale śpi ...a ja wyspałam się jak niemowlę ...Obudziwszy się ...oczywiście maszyna odpalona i mym oczom ukazał się przecudny widok : z niektórych awatarków spoglądają na mnie przecudne ..żywe istoty ...Tak zastanawiam się ...po kiego  grzyba  takie lasencje kryły się pod jakimiś " rysuneczkami " ? ...Piękne dziewczyny a wstydliwe jakieś , czy jaki pikuś ?...

Miłej , spokojnej soboty MRÓWECZKI :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to zebym zaspala ale dzialo sie troche i jakos tak...zeszlo

kawe dopiero zaparzylam wiec jak ktos chetny to zapraszam....

w sobote witam towarzystwo serdecznie...slonko sie budzi ale zimno...cale 4 stopnie....czyli gacie rajstopy i...na fajeczke

szerokosci mirela i szczescliwej drogi...o ta z pewnoscia taka bedzie:oklaski:.....odparuj i jak juz pisalam ...to jest teraz czas TYLKO dla ciebie i niczego masz do paly nie brac...jak cos nie tak bedzie to sie zbierzemy dresy zalozymy i ...pogadamy z polska mafia albo niemiecka:ostrzegam:...gdzie diabel nie moze...tak opiekunkowo posle z forum...

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...