Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapowiada sie spokojny dzionek....tylko stelomierz jakos wolno odlicza.....:$

oponki wczoraj w moim mersie nadmuchalam wiec szansa ze mi sie zachce zwiekszyla sie o jakies....50 %:oklaski:....trza zadek ruszyc zeby dooopsko nie uroslo...

ale z drugiej strony....po_co_sie_odchudzac_2015-01-10_18-49-25.jpg.ec2bdecd2c0096524a111fbe14566b30.jpg

jaka pogoda pojecia nie mam ale gacie na tylek mam cerate na deszcz tez zapakowalam wiec dam rade....

dzien bobry w piateczek ...pierwszy na zleceniu

oby faktycznie spokojnie sie rozminal ze stresem ....jakby co:cześć:

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Noc ...prawie , ale nie całkiem dd , bo : na polecenie Elki ...najzwyczajniej w świecie  ją obudziłam . Ona przejęła szychtę ...on...pan doktor chyba bardzo żałował , że był niegrzeczny ....ojojoj....działo się  :szydera:...Tiaaa...teraz to powracający , bodajże jutro z urlopu doktorowy doktor-kuzyn nie wypocznie po znojach podróży , tylko odwiedzi swojego ulubionego pacjenta ...nie ma bata ...tak będzie .....Przecież Elka ma przejąć całodobową opiekę nad tatusiem w dniach 29.10 - 3( czy 4 ? ) 11 ....A mnie tam rybka ...niby słucha co do niej mówię , ale jakoś nie do końca ....Będzie mi posłuszna i będzie mi wierzyć ...chętnie wracać tutaj będę ....nie będzie ...trudno ...zapłaci agencji za wyszukanie " nowej siły " ....jej kasa ...nie moja broszka .

Miłego , spokojnego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Noc ...prawie , ale nie całkiem dd , bo : na polecenie Elki ...najzwyczajniej w świecie  ją obudziłam . Ona przejęła szychtę ...on...pan doktor chyba bardzo żałował , że był niegrzeczny ....ojojoj....działo się  :szydera:...Tiaaa...teraz to powracający , bodajże jutro z urlopu doktorowy doktor-kuzyn nie wypocznie po znojach podróży , tylko odwiedzi swojego ulubionego pacjenta ...nie ma bata ...tak będzie .....Przecież Elka ma przejąć całodobową opiekę nad tatusiem w dniach 29.10 - 3( czy 4 ? ) 11 ....A mnie tam rybka ...niby słucha co do niej mówię , ale jakoś nie do końca ....Będzie mi posłuszna i będzie mi wierzyć ...chętnie wracać tutaj będę ....nie będzie ...trudno ...zapłaci agencji za wyszukanie " nowej siły " ....jej kasa ...nie moja broszka .

Miłego , spokojnego dnia MRÓWECZKI :cmok:

milego i owszem ...grunt na wylaniu i spokojnie....nie da c sie zjesc...zdrowie mamy jedno...

tez tak kiedys swego czasu lawirowalalm miedzy pdp rodzina itd i w koncu sie uwolnilam...zycze tego i TObie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, geronimo napisał:

Dzień dobry

Miłego"weckendu" i spokojnej pracy:cześć2:

no fakt weckend zalomotal w drzwi ale ze zaspana jeszcze jestem to se poczeeeeeka...moze wieczorem jakos do mnie dojdzie co i jak....poki co drugi kubek kawy...pierwszy sie rozmyl i sladu po nim niema....nadal jestem nietomna

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

no fakt weckend zalomotal w drzwi ale ze zaspana jeszcze jestem to se poczeeeeeka...moze wieczorem jakos do mnie dojdzie co i jak....poki co drugi kubek kawy...pierwszy sie rozmyl i sladu po nim niema....nadal jestem nietomna

Zaspana ale chyba nie tak jak ja:szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co...nie wiem czy ty w pizamce biegasz jeszcze czy juz w pelnej gali dryblujesz ale wiesz ze pierwsze dni po urlopie sa takie....dzikie....nie moge wskoczyc w rytm.....plus pora roku plus jakies takie miachanie....niechcenie...potem jest lepiej a w drugiej polowie zlecenia znow baterie wolaja o prad...ladowanie relaks....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

wiesz co...nie wiem czy ty w pizamce biegasz jeszcze czy juz w pelnej gali dryblujesz ale wiesz ze pierwsze dni po urlopie sa takie....dzikie....nie moge wskoczyc w rytm.....plus pora roku plus jakies takie miachanie....niechcenie...potem jest lepiej a w drugiej polowie zlecenia znow baterie wolaja o prad...ladowanie relaks....

 A ja chcę tylko spac;) do biegania dziś to daleka droga:d Ha a gala to dopiero będzie muszę tylko babcie z koja wyciągnąć:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Andrew napisał:

Nie wiem do kiedy. Ale jak juz o tej porze na rzęsy padasz, to jesteś krótkodynsasowiec . Ale i krótkie przebiegi są ciekawe więc się zbytnio nie martw. Dobranoc  mała. :cmok:

 

Dzień dobry Długodystansowcu.

Niczym się nie martwię bo nie! :haha: :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...