Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Tiaaa. A karawana idzie dalej. Czasem tylko piasek w zębach zgrzyta. :haha:

Dzisiaj wyjrzało słoneczko i cieplej się zrobiło. Jestem szczęśliwa jak świnia w błocie. :szydera:

@Maria Jolanta TO znalazlam w moim telefonie.

Ta reklama powali8la mnie w Bialymstoku na targu :)))

 

 

Cholerka ,tak sie przygladam i (wcale nie jestem zlosliwa)

ta swinka wypisz ,wymaluj maz mojej kolezanki:kopara:

Ze wzgledu na ochrone danych nie wstawie tu jego zdjecia,bo bym miala smiertelnego wroga.

Swinka111111111111111111111111.jpg

Edytowane przez sayonara 52
dodatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Dobre pytanie...

A tak w ogóle ...to jak Ci leci ? ...U mnie prościutko ...można powiedzieć :szydera:....Pauzę mam ...aktualnie ...do 13-tej Elka ...po niej na godzinę pani Turecka ....Zresztą ...czy to ważne , że mam pauzę ...Chociaż jej nie mam to też na lapku albo telefonie wiszę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Była przed chwilą Kasieńka, pogadała, puściła dwa bąki i poszła ( teoretycznie ) poleżeć w łóżeczku. Wywietrzę i też zalegnę. :haha:

Tylko bąków nie zapomnij puścić .....przed . Jakaś solidarność z PDP-ną musi być ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Była przed chwilą Kasieńka, pogadała, puściła dwa bąki i poszła ( teoretycznie ) poleżeć w łóżeczku. Wywietrzę i też zalegnę. :haha:

A ja ruszam na spacer ...o nie nie rowerem hmm wygodne buty and        go  in long long way:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, INEZ napisał:

Żle to odebrałaś. Nie miałam zamiaru nikogo obrazić .Mam za to cywilną odwagę bezpośrednio odnosić się do czyjejś złośliwej  wypowiedzi  bo ja tamtą wypowiedz tak odebrałam ;)

To chyba wielka nadinterpretacja.

"Wstajemy...wstajemy...za bary z czwarteczkiem się bierzemy... I siorbiemy...siorbiemy...najgłośniej jak się da... I żeby nie było...wszystkim życzę miłego dnia..."

pozwoliłam sobie skopiować tekst ,który wg Ciebie jest  złośliwy i skierowany do Ciebie.Normalny człowiek odczytałby to tak,"żeby nie było,nie zapomniałam,życzę wszystkim miłego dnia" I wierzę,że oprócz Ciebie każdy tak to odczytał. Nie wiem czym zalazłaś za skórę Knorowi czy Mirelce,że w każdej wypowiedzi dopatrujesz się odwetu.Ale to już zaczyna być irytujące!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnego popołudnia wszystkim życzę.Dlaczego wszystko się komplikuje przed wyjazdem,że oddechu nie można złapać.kufer wyciągnęłam i grzebie w ubraniach - jak ja tego nie lubię.Mam tylko nadzieję,że będę na forum stałym gościem jak pojadę do pracy.bguggy.gif

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joy napisał:

To chyba wielka nadinterpretacja.

"Wstajemy...wstajemy...za bary z czwarteczkiem się bierzemy... I siorbiemy...siorbiemy...najgłośniej jak się da... I żeby nie było...wszystkim życzę miłego dnia..."

pozwoliłam sobie skopiować tekst ,który wg Ciebie jest  złośliwy i skierowany do Ciebie.Normalny człowiek odczytałby to tak,"żeby nie było,nie zapomniałam,życzę wszystkim miłego dnia" I wierzę,że oprócz Ciebie każdy tak to odczytał. Nie wiem czym zalazłaś za skórę Knorowi czy Mirelce,że w każdej wypowiedzi dopatrujesz się odwetu.Ale to już zaczyna być irytujące!!!!!!

Niczym :) dlatego dla mnie też jest to irytujące .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, aniao napisał:

Ja sama już nie wiem czego chcę. Z jednej strony stabilizacja, z drugiej w tym miejscu i w tej firmie więcej już nie zarobię. I to mnie frustruje. Chciałabym, a boję się.

Powodzenia w nowym miejscu. Znaczy, że do Kulki nie wracasz?

Do Kulki nie wracam .Kasia ma swoją zmienniczkę ,ja tylko na zastępstwie byłam.Jadę do podobnej Pdp.Od roku nikt na stałe tam nie osiadł. Tzn żadna opiekunka .Zobaczę jak mi tam wyjdzie.Ania gdzieś muszę jechac.Ale to około 8 pażdziernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Teresadd napisał:

Do Kulki nie wracam .Kasia ma swoją zmienniczkę ,ja tylko na zastępstwie byłam.Jadę do podobnej Pdp.Od roku nikt na stałe tam nie osiadł. Tzn żadna opiekunka .Zobaczę jak mi tam wyjdzie.Ania gdzieś muszę jechac.Ale to około 8 pażdziernika.

Będzie dobrze ...Tereniu :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Każdy lubi być popularny. Sposoby do osiagniecia celu są różne . Irytację mamy, może teraz zaprzyjaźnijmy się z IGNORANCJĄ:gazeta:

Ja myślę że mamy do czynienia z jedną z odmian schizofrenii tak ja nie żartuje .Najgorzej że osoba chora nie ma pojęcia że jest poważnie chora

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim przygadywanie znow osiagnie stan wody gotujacej sie moze czas temat zmienic??

albo zapasy w kisielu zrobic zainteresowani dadza sobie po pysku atmosfera sie oczysci i byc moze bedzie jak dawniej czyli w ubieglym roku kiedy zawitalam do was pierwszy raz...rodzinnie....i na tych samych zasadach bedziemy wszsycy funkcjonowac bez ...gorszy albo lepszy...lubiany albo...ignorowany...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

zanim przygadywanie znow osiagnie stan wody gotujacej sie moze czas temat zmienic??

albo zapasy w kisielu zrobic zainteresowani dadza sobie po pysku atmosfera sie oczysci i byc moze bedzie jak dawniej czyli w ubieglym roku kiedy zawitalam do was pierwszy raz...rodzinnie....i na tych samych zasadach bedziemy wszsycy funkcjonowac bez ...gorszy albo lepszy...lubiany albo...ignorowany...

Nie wiem o co kaman,głosu nie zabieram ,ale jak tak czytam to Hilton jako żywo i co druga w kapeluszu.....

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...