Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

my prezencik

Niby tak.....bo nic nie wnoszę swoją osobą :haha:

Ale gdybyś zobaczyła minę obdarowanego czy obdarowanej. ..

Troche boje sie reakcji na moją niespodziankę :szok:

 

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtorek minal jak z bicza...jakos nie moge w pelni wskoczyc w rytm dnia ale daje sobie czas ....pisalam ze dluuuugi urlop fajna rzecz ale powrot do pracy....wdrozenie sie w ten bajzel jaki czasami zastajemy zabiera zdecydowanie za duzo czasu....

sroda wiec standardowo wolne pare godzin..nie mam pomyslu jak spedzic ten dzien ...z jednej strony zrobic wypad z drugiej ...nie wiem czy mi sie chce.....walizki rozpakowalam ubranka powiesilam poukladalam stelomierz uruchomilam....odliczanie rozpoczete....

no dobra koniec miachania.....zabieram sie za parzenie kawuni 

 

1508368555_kubek-gorcej-kawy-na-dzie-dobry.jpg.d5dd25c34cb75256dc7808e742518db8.jpg

mysle ze taka porcja kofeiny wystarczy zeby sie wybudzic z porannego letargu...zycze milego dnia i kolorowej jesieni....cieplej slonecznej calemu forum

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek miną...jak zauważyła @lucyna.beata...:szydera: I dobrze....bo przyszła środa...:szydera: I bardzo dobrze, że przyszła...:oklaski:  475291876_dziedobryrodafuck.gif.1970fb5093b5814957988a177fabffdf.gif Czyli tydzień prawie się kończy...:oklaski: I tego się trzymajmy....:oklaski: Chciałabym jakimś optymistycznym akcentem zakończyć to krótkie wystąpienie i wpadłam na pomysł, że pożyczę wszystkim miłego, krótkiego dzioneczka...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...