Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Dobry wieczór.

"Luknęlam" do "Hiltona"

Mleczna porad udziela co jest dobre na trądzik! Ratunku bo umrę zaraz,,,:szydera:

Milego wieczoru Wam życzę.:całus:

Kurde ...może luknę ...Przecież w każdej chwili może mi jakiś trądzik ....młodzieńczy wyskoczyć . Przydadzą się porady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Dobry wieczór.

"Luknęlam" do "Hiltona"

Mleczna porad udziela co jest dobre na trądzik! Ratunku bo umrę zaraz,,,:szydera:

Milego wieczoru Wam życzę.:całus:

Co się śmiejesz?Trądzik starczy to poważna sprawa,może się wgłąb rozwijać i do demencji szybko doprowadzić:):):):)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LACH napisał:

A co to hilton :mur:???

Wytłumaczę Ci swoimi słowami a nie na okrętkę ... Kiedyś na forum Op.24 prowadziliśmy takie tam wojenki z administracją . Co było napisane nie na rączkę pani (? ) adm. Elfiną zwanej lądowało w spamie ....Ileż potu wylałam ja między innymi ,żeby coś tam napisać i ....jebut do spamu . Noo...troszkę tam się pyskowało ...nie powiem , że nie ....No i pewnego razu zapyskowałam troszkę za mocno ( jak dla mnie słabiutko ) i zwrócono mi uwagę , że mam się zachowywać , bo forum Op.24 to   H I L T O N    wśród innych for ...I tak to dowiedzieliśmy się , że  chamstwu w ubłoconych trzewikach po dywanach Hiltona nie wypada popitalać i my se wystartowali ....desant wylądował tutaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

temleczka i kefiry i 5-ki

@Mirelka1965

O co kaman???:szok::hura::szok:

To ksywki tych, którzy tam zostali i obrabiają nam cztery litery, na wszystkim najlepiej się znają i wszystko najlepiej robią...no elita ...tamtejsza elita...:haha: Jak desant zlądował to przekonał się że u nas wsie takie same są...bez podziału na burżuazję i plebs...jak "tam"...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...