Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, asna napisał:

@Baśka powtarzająca się 20.10 gramy z Widzewem mecz przyjaźni i nie mogę się doczekać :oklaski:

Tylko godej mi tu zaraz " my " to kto ...bo , że nie Górnik ( Zabrze ) ...GKS( Katowice ) to już wiem , bo mamy ich napitalać .....Szombierki( Bytom ) ...Ruch (Chorzów ) ...kurde ...nie pamiętam więcej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tylko godej mi tu zaraz " my " to kto ...bo , że nie Górnik ( Zabrze ) ...GKS( Katowice ) to już wiem , bo mamy ich napitalać .....Szombierki( Bytom ) ...Ruch (Chorzów ) ...kurde ...nie pamiętam więcej ...

Ino Ruch! :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

67303372_dobranocniedziela.thumb.jpg.1e91a6c81ba9c24c1e0ac20a4345f7a7.jpg tym bardziej, że każdy kolejny dzień przybliżał mnie będzie do wyjazdu... :oklaski: Genisujmy zatem...:oklaski: Ja otulę się Przyrodą...powędruję z Ushuaia przez świat...oceany ukołyszą do snu...ptasie trele będą niczym muzyka dla uszu...poszum sawanny ukoi nerwy...:tak2: I rano wstanę jak......no jak?.....ano....jak zwykle....:oklaski: Dobranoc Serdeńka...do jutra...:cześć:

:cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc :) Ja podobnie jak @geronimo nie idę jeszcze spać ;) bo  czekam aż wypiorą się dziadka spodnie (jedyne ,które na niego pasują)>:( już mu dzisiaj powiedziałam jak próbował mi ściemniać w temacie spodni ,że to niby musi mniej jeść .Ucięłam dyskusję krótko powiedziałam ,że jutro idę na zakupy i 2 pary spodni mu kupię i o dziwo nie dość,że nie zaprotestował  to jeszcze powiedział ,że pieniądze mi da na zakup tych spodni :hura::haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...