Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, awe59 napisał:

Próbuj....dla młodych, wykształconych praca w PL jest....I to znacznie wyżej niż za 2 tyś....tylko jak wpadniesz w szpony korporacji to Ci zrobią wodę z mózgu.....wycisną jak cytrynę....A na koniec poczestują kopniakiem. I pamiętaj, że pracy jest dużo....A rodzina tylko jedna! 

:cmok: ŚWIĘTE SŁOWA :cmok:. WIESZ CO MÓWISZ :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, asna napisał:

Ja to już się czuję jak dziecko w połowie czerwca :oklaski: Za chwilę zjeżdżam do Polski i niech mój zmiennik teraz pełni obowiązki dyrektora domu wariatów :szydera:

haha dyrektor domu waritow wiesz to niezla fucha :szydera: mozesz podratowac swoje samopoczucie,,,czasem:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

.....Teraz zabila maske tlenowa, w ktorej spi.

cudowala, az urwala kawalek.

Najchetniej strzelil by czlowiek po lapach, no ale nie wypada.

Kup pistalet taj jak ja. Powiedziałam mojej PoP, że jak będzie dla mnie zła, to podgrzeję klej i przyłoże jej do ust. Córka się śmiała a PoP wzięła na poważnie moje słowa :haha:. I niech sie teraz mnie boi :oklaski:. Ktoś w domu musi rządzić  o basta >:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja rozumiem że dzisiaj jakaś padnięta jestem ale żeby połowa forum też była padnięta to już dziwne. :kopara:

@Mirelka1965 mnie wykończyła. Przegoniła po sklepach, napasła lodami i jeszcze sesje foto zrobila! Umieram ze zmeczenia:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1bozka napisał:

haha dyrektor domu waritow wiesz to niezla fucha :szydera: mozesz podratowac swoje samopoczucie,,,czasem:szydera:

 

5 minut temu, Blondi napisał:

:hura:  boże ,,jakie wysokie stanowisko ,,u czubków:szok:

W sumie płacą jak za stanowisko kierownicze w Polsce :szydera: Domagam się dodatku za pracę w trudnych warunkach! :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

@Mirelka1965 mnie wykończyła. Przegoniła po sklepach, napasła lodami i jeszcze sesje foto zrobila! Umieram ze zmeczenia:szydera:

Toż ma się tą energię ,,a sklepy to trzeba  przegonic aby zdążyc z wszystkimi,,nie ma lekko,,mnie to czeka od poniedziałku,latawica będe i po zamkach i po muzeach i po parkach i sklepach i restauracjach,,jeszcze baseny dodam,,wykorkuję przy tym:płacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Barbara48 napisał:

Chciałam poczytać forum, niestety babki nie odpuszczają, idę tańczyć walca :szok:.

Przysięgam, od dzisiaj słucham muzykę tylko w słuchawkach. 

Ja słucham z babcią niemieckich szlagierów.....podryguje sobie na krześle ale nie tańczy bo kolana ma powykręcane choroba.....zapomniałam jaką.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Nie, no nie mogę sama z sobą wytrzymać. Znów zamówiłam fatałaszki przez internet. Za dużo kasy na koncie zostawiłam. :szydera: Następnym razem popłacę rachunki i reszta na lokaty. Zostawię mniej niż 100 EUR bo to bezpieczniejsze. :haha:

Chciałam zamówić sobie spodnie do joggingu ( czyt dresowe :d ) takie cieplejsze z bawełny i trochę poliestru. Qzwa....ja nie umiem kupować przez Internet.....muszę dotknąć, przymierzyć....no w każdym razie nie ciuchy. Wiem, że w razie czego można odesłać....ale mi to jakoś nie leży....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, awe59 napisał:

Ja słucham z babcią niemieckich szlagierów.....podryguje sobie na krześle ale nie tańczy bo kolana ma powykręcane choroba.....zapomniałam jaką.

Mój PDP słucha muzyki klasycznej. Lepsze to niż heimatmelodie :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

wseszłam na stronę Primark on line - albo mi tak muli internet, albo oferty nie mają dla mnie :przekleństwa:

Na stronce nie ma wiele.

W realu mają rewelacyjne promocje, sporo nakupiłam. Różne promocje w różnych Primarkach są ale np. piżamki letnie trafiłam po 3 EUR, spodnie po 10, bluzki po 3-5. Trzeba pooglądać w realu bo ciuchów z dużych Primarkach jest zatrzęsienie i nawet bez promocji ceny naprawdę fajne. Najfajniejszą bluzeczkę jaką mam kupiłam w Primarku za 14 EUR.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...