Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:...no i stało się ,nagle,bez zapowiedzi,chytrze ,podstępnie , bezczelnie, zdradziecko ,z przytupem ...je..b...po pięciu miesiącach , wzięło lato i poszło weg :szok: :haha:... Jest 12 stopni !!!! .I tym " optymistycznym" akcentem witam się z Wami serdecznie :całus: :haha:.

Jedynym słowem trza chłopom osobistym ,za pokwitowaniem ,sorty zimowe wydać ...o prostatę trza dbać ... nie ma to tamto :haha:

Mimo złośliwości natury życzę dobrego dnia i pogody ducha oraz jak to mówią ,byle do wiosny .:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, awe59 napisał:

będzie się działo..

Będzie

Będzie się 

Działo

Że wody

W wannie 

Będzie mało

Będzie mokro

Będzie pieniście

I może nawet

Będzie czyściej:)

Więc kaloszki

Wzuj

I bikini

Biegusiem 

Szoruj 

Do Grafinii

Bo jak 

Schowa się

Do szuflady

To jej wyciągnąć

Nie dasz rady

Trzeba babcię

Wziąć

Z zaskoczenia

Niech się

W wannie

Do woli

Wpienia:):):) 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:...no i stało się ,nagle,bez zapowiedzi,chytrze ,podstępnie , bezczelnie, zdradziecko ,z przytupem ...je..b...po pięciu miesiącach , wzięło lato i poszło weg :szok: :haha:... Jest 12 stopni !!!! .I tym " optymistycznym" akcentem witam się z Wami serdecznie :całus: :haha:.

Jedynym słowem trza chłopom osobistym ,za pokwitowaniem ,sorty zimowe wydać ...o prostatę trza dbać ... nie ma to tamto :haha:

Mimo złośliwości natury życzę dobrego dnia i pogody ducha oraz jak to mówią ,byle do wiosny .:d

 

Jutro pierwszy dzień jesieni,myślę że lato tylko grzecznie pozwoli się jej z nami przywitać.A później wróci :) Z wiosną sobie poradziło to i jesieni da radę :haha:Szkoda tylko,że z zimą ma marne szanse ale może kiedyś wywali i zimę z kalendarza :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) 

Jak dobrze obudzić się w domu:oklaski:Zaplanowałam sobie na dziś pidżamowy dzień i nic nie jest w stanie zmienić moich planów.Choćby się waliło i paliło dzisiaj celebruję nicnierobienie :oklaski:

Tym  którzy są jeszcze po drugiej stronie mocy życzę spokojnej soboty

coffee-157458_960_720.png

Kochana @Joy cudnego urlopu, pełnego wrażeń wizualnych i manualnych :love:.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) 

Jak dobrze obudzić się w domu:oklaski:Zaplanowałam sobie na dziś pidżamowy dzień i nic nie jest w stanie zmienić moich planów.Choćby się waliło i paliło dzisiaj celebruję nicnierobienie :oklaski:

Tym  którzy są jeszcze po drugiej stronie mocy życzę spokojnej soboty

coffee-157458_960_720.png

Ta czekolada to może ze szczypta kardamonu?:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syn babci juz jest:szok: ma dzis wielka role : opieka nad mama  ale obiad ma gotowy hmmm babcie przygotowalam i siedzi sobie zadowolona w fotelu a ja jej zapodalam taka piosenke ,Cieszy sie niesamowicie odpowiada jej nasze disco polo:szydera: A ona kocha roze

 

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko :całus:.

Pięknego dnia nam wszystkim życzę :love:.

Ja od wczoraj w objęciach Dmitrija Szostakowskiego.

I niech mnie nikt nie mówi że muzyka nie uzdrawia.

Ta druga Pani która z nami mieszka od miesiąca już chodzi przy pomocy laski. 

Wczoraj wieczorem puściłam walca do posłuchania bo wiem że obie lubią, a Ona zaczęła tańczyć! Bez laski! 

Nawet nakreciłam filmik. 

I dzisiaj przy śniadaniu moja babcia poprosiła abym włączyła muzykę, a konkretnie walca.

I tu nastąpił problem, bo ona wieczorem też by chciała zatańczyć walca ale sama nie da rady ustać, więc. ....

Będę robić za partnera :szok:.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, 1bozka napisał:

syn babci juz jest:szok: ma dzis wielka role : opieka nad mama  ale obiad ma gotowy hmmm babcie przygotowalam i siedzi sobie zadowolona w fotelu a ja jej zapodalam taka piosenke ,Cieszy sie niesamowicie odpowiada jej nasze disco polo:szydera: A ona kocha roze

 

Tego to nawet ja nie znam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Joy napisał:

Coś koło tygodnia.Kierunek nie znany.W poniedziałek wystawię nos na wiatr i poniucham gdzie najintensywniejszy zapach ojrasków:szydera:

Weź wyniuchaj coś blisko mnie :love:.

@Afrykajuż to zrobiła i po 20 października na pewno się zobaczymy znów :oklaski:

Najsmieszniejsze ze dzien wczesniej szukałam ofert dla @Afryka w pobliżu mojego miejsca pracy a ona mi wczoraj mowi ze bedzie w Dortmundzie :oklaski:

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Przechwala się.....pozycja spocznij raczej......:szydera:

Zaraz przechwala ....młody jest ....raz dwa se guza na czole nabić może ....

@asna...jakby tamtego ...to przyuważ , że bronię Ciebie przed tymi / lepiej cenzurka / ....no !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, asna napisał:

A ja się nie mogę doczekać. Za parę dni będę nic nie robić tylko leżeć ciulikiem do góry :oklaski:

No weź nie przesadzaj :szydera:

 

3 minuty temu, awe59 napisał:

Przechwala się.....pozycja spocznij raczej......:szydera:

Młody jest. ..

Da radę. ..Chyba :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zaraz przechwala ....młody jest ....raz dwa se guza na czole nabić może ....

@asna...jakby tamtego ...to przyuważ , że bronię Ciebie przed tymi / lepiej cenzurka / ....no !:szydera:

Doceniam :cmok:

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

No weź nie przesadzaj :szydera:

Długi popłacę i jeszcze zostanie trochę to sobie z miesiąc odpocznę :trele:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...