Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, hawana napisał:

Pyskuja, ale Niemcy nie rozumieja i sie z tego ciesza:haha:

Coś w tym jest. Kiedyś pokłóciłam się z Gangreną to niechcący nagadałam po polsku. Ale już po niemiecku powiedziałam że z utęsknieniem czekam na koniec zlecenia i więcej mnie nie zobaczy. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Coś w tym jest. Kiedyś pokłóciłam się z Gangreną to niechcący nagadałam po polsku. Ale już po niemiecku powiedziałam że z utęsknieniem czekam na koniec zlecenia i więcej mnie nie zobaczy. :haha:

Ja to nawet wolę po polsku. I to chcący. Cisne wtedy od muchomorow sromotnikowych, starych żab czy też stonek kartoflanych. Po niemiecku nie znam aż tylu wyzwisk:szydera:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Witam w ten pizgający wiatrem dzień ,,parę kropelek spadło ale za to wichura jakich mało,,ciemnica się zrobila,,wreszcie chłodniej ,,bo z rana oblewało ukropem,,no ! wreszcie odpocznę, jeszcze dodam Wam -miłego wieczorka :hura:

Cześć Blondasie:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, hawana napisał:

2 godziny gralam z pdp w rummi.

O dziwo skupila sie na grze i nie meczyla rozmowa. Zmienniczka mowila, ze regul nie zna. Moim zdaniem zna, tylko jak mi  juz "wyszly" wszystkie klocki(bez skojarzen:haha:), czyli wg mnie koniec gry, to kazala mi dobrac nieodkryte i gra trwala dalej.

Nie sprawdzalam jak naprawde powinno byc.

Z Edytka i Heniusiem gralam tak, ze ten kto wylozyl wszystko,  to zwyciezal i konczyl gre. Pozostali dogrywali sie  tak samo.

A jak Ty grasz z pdp?

Qwa ...ktoo ?xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Maria Jolanta napisał:

:szydera:

Już wiem dlaczego są oferty dla osób nie znających niemieckiego. Nie pyskują. 

@Maria Jolanta tez tak mysle.

Ja czasami sama siebie nie poznaje.

Bylam taka cichutka i pokorna.

Demenzland uruchomil we mnie  nieodparta chec pyskowania.

 

Jasne, ze czesto pomijam milczeniem, ale nie  lubie zrzedzenia(zaznaczam ze pdp jest osoba w pelmi wladz umyslowych)

Tylko jak to sie mowi, jest upierdliwa do stosunku do mnie.

Zadnej corce nie podskoczy, wiec ja tu jestem ,,do bicia,,

Ale co za duzo ,to i swinia nie chce ;)))

A juz w obecnosci osob 3 lubi mnie ukluc, zwrococ zlosliwie uwage.

A to nie takie nakrycie, a to NIEWLASCIWA LYCZECZKA DO MUSZTARDY(jakim tonem to bylo powiedziane i lup reka w stol)

Wielka dama z cynamonem w gaciach:)))

Mozna zwrocic uwage, ale w uprzejmy sposob.

Ostatnio wygarnelam jej przy putzfrau

,,vergnugen sie sich mich zu tadeln in anvesenheit dritte personen....

Mnie tez juz puszczaja nerwy po 3 miesiacach.

Ale niech sie kobieta hamuje, bo nie jestem gowniarzem, a jezdzic po sobie nie dam.

Co innego jakby byla z uszczerbkiem na rozumie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

Napisała Edtytka i Henus :szydera:

E tam ....

Wyłazi belferka z Hawy ...i ..pytania jak do uczniów zadaje ...Żeby tylko ocen nie zachciało jej się stawiać ...

Pały niczym iskry z ogniska sypalyby się  jedną za drugą ....Uczycielki tak już mają xd

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

E tam ....

Wyłazi belferka z Hawy ...i ..pytania jak do uczniów zadaje ...Żeby tylko ocen nie zachciało jej się stawiać ...

Pały niczym iskry z ogniska sypalyby się  jedną za drugą ....Uczycielki tak już mają xd

Masz rację, mam żonkę belfra.

Uważa że ostatnie zdanie należy do niej

Siadaj pała:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja to nawet wolę po polsku. I to chcący. Cisne wtedy od muchomorow sromotnikowych, starych żab czy też stonek kartoflanych. Po niemiecku nie znam aż tylu wyzwisk:szydera:

Też tak robię. Ile razy mój PDP został ciulem, jego córka motyką, a jego dziołcha hadrą... Albo jak mnie woła, bo trzeba koniecznie podać mu właśnie w tym momencie, kiedy jesteś w trakcie jedzenia, kolejną paczkę tempochusteczek, to wiele razy mu powiedziałem zawrzij haziel :szydera:

16 minut temu, sayonara 52 napisał:

Demenzland uruchomil we mnie  nieodparta chec pyskowania.

Ja zawsze byłem pyskaty :szydera: Ale też nie pozwalam PDP sobą ciorać. Były próby, ale je skutecznie temperuję.

Ostatnio nawet nauczyłem córkę PDP, żeby zamykała drzwi za sobą jak wychodzi. Zapytałem ją, czy u nich są gardiny zamiast drzwierzi :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, asna napisał:

Też tak robię. Ile razy mój PDP został ciulem, jego córka motyką, a jego dziołcha hadrą... Albo jak mnie woła, bo trzeba koniecznie podać mu właśnie w tym momencie, kiedy jesteś w trakcie jedzenia, kolejną paczkę tempochusteczek, to wiele razy mu powiedziałem zawrzij haziel :szydera:

Często jestem wołana w momencie gdy spozywam posiłki. I żeby to o temponosówki chodziło byłabym szczęśliwa. Ale nie! Akurat wtedy się okazuje,ze PD się oszczała włącznie z papuciami! A co najciekawsze to pampek suchusieńki. I jak tu nie pocisnąć komuś od golasówki długobrzuszki przynajmniej? No sie nie da!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hawana napisał:

Kupowalam tez z rodzina i oni placili. W tym wypadku nie mozna mowic o prawdziwym gotowaniu i swiezym jedzeniu, bo ani owoce i warzywa nie sa swieze, ani chleb i inne produkty. 

Nie rozumiem hawanko, dlaczego nie są świeże? 

I dlaczego nie można prawdziwie gotować? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cud się stał ...przed godziną ...

Elka wróciła z pracy ...powiedziałam jej , że tatko bardzo niespokojny ( czyt. upierdliwy ) i próbowała go zagadać ...nie dała rady ...Skinela mi głową , dając znak , że chce pogadać ....W kuchni i zakomunikowala mi " tata ma DEMENCJE i to od kilku dni widać , że szybko postępuje !" ....

Wreszcie dotarło ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cud się stał ...przed godziną ...

Elka wróciła z pracy ...powiedziałam jej , że tatko bardzo niespokojny ( czyt. upierdliwy ) i próbowała go zagadać ...nie dała rady ...Skinela mi głową , dając znak , że chce pogadać ....W kuchni i zakomunikowala mi " tata ma DEMENCJE i to od kilku dni widać , że szybko postępuje !" ....

Wreszcie dotarło ....

No patrz Pani, a jednak zaskoczyła. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Barbara48 napisał:

Nie rozumiem hawanko, dlaczego nie są świeże? 

I dlaczego nie można prawdziwie gotować? 

Nie sa tak swieze, jak moglyby byc. Wiadomo, ze leza.

Lubie salate . Nie da sie jej mrozic.

W koncu bez salaty mozna zyc, ale... co to za zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, asna napisał:

Mój dzisiał dostał urinalkondome. W ostatniej chwili, bo jutro mam wolne i nikt mnie w nocy budzić nie będzie :trele:

Co Ty jutro będziesz robił,,jak takie kondome zostawisz same sobie,,,ale my Cię obudzimy w nocy jutro,,będziesz miał zieloną noc:oklaski: uważaj,,forumowe aniołki zawitają do Ciebie,,nie ciesz się za bardzo ,z wolnego:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

No patrz Pani, a jednak zaskoczyła. :haha:

Noo...ujrzała też jak poodwijal cukierki z papierków i zawinął je w chusteczkę do nosa ....pierdacy trzy po trzy ...teraz dorwał się do mojej szklanki z wodą ...a niech se wypije..na zdrowie xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...