Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Na dzisiaj niemieccy meteorolodzy  przewidują 28 stopni i burze...i koniec lata...:smutek: Przyznać się natychmiast...komu przeszkadzało? :donos:

:haha:no... cóż......może trochę mi . Dygoczę ze strachu:$co mi zrobisz jak mnie złapiesz  . Kocham lato, ale już bardziej moja skóra opalić się nie da-.-. Chyba, że opalarką:szydera:, więc po co mi dalej to latoO.o ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc do dzieła:szydera: rower wydobyty z czeluści garażowych ,muszę się pochwalić że udało mi się  go nawet napompować hahaha wyzwanie nie lada:szydera::szydera::szydera: no i zaraz będzie wielka próba bocznymi drogami.Wbrew pozorom nie jest tu łatwo lewą stroną pomykać rowerem,samochodem lepiej no ale trudno.Sa chodniki .  Let's go:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

Więc do dzieła:szydera: rower wydobyty z czeluści garażowych ,muszę się pochwalić że udało mi się  go nawet napompować hahaha wyzwanie nie lada:szydera::szydera::szydera: no i zaraz będzie wielka próba bocznymi drogami.Wbrew pozorom nie jest tu łatwo lewą stroną pomykać rowerem,samochodem lepiej no ale trudno.Sa chodniki .  Let's go:szydera:

guggy.gifUważaj na hydranty i niedopałki :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

@asna, chodż i pij ta kawę! Póki gorąca:szydera:

"Pij ta kawa " ...chyba ? :szydera:

Noo...ja jeszcze na cugaska ...pauza pomalutku zbliża się ku końcowi ....Ino mi tam nie zacieszać ...dopiero po pauzie rozwinę skrzydła ....w klepaniu :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

"Pij ta kawa " ...chyba ? :szydera:

Noo...ja jeszcze na cugaska ...pauza pomalutku zbliża się ku końcowi ....Ino mi tam nie zacieszać ...dopiero po pazie rozwinę skrzydła ....w klepaniu :szydera:

Basienko sorki ale żeby ich ktoś nie podciął:szydera::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

"Pij ta kawa " ...chyba ? :szydera:

Noo...ja jeszcze na cugaska ...pauza pomalutku zbliża się ku końcowi ....Ino mi tam nie zacieszać ...dopiero po pauzie rozwinę skrzydła ....w klepaniu :szydera:

Ja zwinę. Obeżrę się i nie będę miała siły paznokciem jak ruszyć:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

"Pij ta kawa " ...chyba ? :szydera:

Noo...ja jeszcze na cugaska ...pauza pomalutku zbliża się ku końcowi ....Ino mi tam nie zacieszać ...dopiero po pauzie rozwinę skrzydła ....w klepaniu :szydera:

Właśnie sobie uświadomiłam, ze coś mało nadajesz.....masz zakaz czy jaki chrabolek....?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...