Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Wyspałam się ...w miarę :szydera:...Zmądrzałam i od kilku dni budzik mam nastawiony nie na 6 ...tylko na 6.45 ....i pasi ....Już po naradzie z Elką ...kawkę dosiorbię do fusów ...cugasy szt.2 zaliczone ....gdyż z rana smakują najbardziej ....Pomalutku rozkręcę się ...za pół godziny podszykuję śniadanie a za następne pół do godziny postaram się wybudzić doktora i ...rozpocząć normalny dzień pracy ....i tak dookoła Macieju ...albo Wojciechu ...jak kto woli ....

Miłego , spokojnego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzionek dobry,

U mnie ciepło i duchota jakaś.....chyba na deszcz lub burzę sie zbiera....:d dziś w planach mam sprzątanie...nie lubię tego bo tu jest taki przedwojenny odkurzacz co waży chyba 30 kg.....wyjęcie go ze schowka już jest nie lada zadaniem....okna przetrę też bo muchy obsrały.

Miłego dnia i całego weekendu.....:cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:.... ponoć w ostatni tak piękny i słoneczny dzień .Od jutra 15 stopni w dół O.o....a we wtorek ma być -7 na Kasprowym i śnieg ...dobrze,że nie mieszkam na Kasprowym :haha:,ale i tak trza się będzie na siok przygotować ,pięć miechów obłędnego lata i jak pier...nie :haha:

Miluśkiego dnia Mordecki .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, foczka63 napisał:

Się wetnę, bo zerkłam byłam ile warta?-gówno warta,tylko 30 tys zł:(, za 100 to jeszcze ujdzie ,ale 30??Rozejdzie sie rachu ciachu i po ptokach:( I po nerce,a jak druga zawiedzie to co wtedy:?(

z Knetbeton-u zrobię następne:szydera:. Kto mówił z czego ona ma być?  Nikt nie pyta- nie ma odpowiedzi:trele:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Witam i ja :dyskusja: wsztstkich spracowanych j urlopujących  w De i w Pl. .. Moj kręgosłup jeszcze w pozycji horyzontalnej sie znajduje. A , że lezy sam to  chyba postawię go na baczność , bo odleżyny mi się jeszcze zrobią:haha:.received_1653923901384729.jpeg.61a0f1c17158f1e57b28708d1507a6fa.jpeg 

O mnie zapomniałaś??:szok::smutek:Ale witam Cię i ja:cześć:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie deszczyk skropił liście drzew, trawy i całą okolicę:348_umbrella: . Jest czym oddychać, świeżość powietrza czuć wokoło:333_cloud_rain:.  Żeby tylko mi się w głowie nie wywróciło :haha:Wiatr poprzewracał donice, strach wychodzić na zewnątrz, bo czasem włosy powyrywa. Posłuchamy dzisiaj muzyki :954_notes:do bólu. Jest w końcu nadzieja na jesień:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...