Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Afryka napisał:

Krwiopijec ...z hrabiowskim zacięciem ,a Ty czasem u jakiejś habsburskiej odnogi Draculów nie jesteś? :haha:

Nachłeptałabym się...oj nachłeptała...:haha: Utoczyłabym krwi twojej z tętnicy szyjnej, aż miło...:szydera: Musi coś jest na rzeczy z tymi moimi protoplastami...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nachłeptałabym się...oj nachłeptała...:haha: Utoczyłabym krwi twojej z tętnicy szyjnej, aż miło...:szydera: Musi coś jest na rzeczy z tymi moimi protoplastami...:haha:

Lepiej jej nie tykaj, moze ja komary zainfekowaly w lesie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Borelioza? :haha: Może faktycznie dam sobie spokój...:szydera: I tak oto zainfekowane owady ocaliły @Afryka od niechybnej, okrutnej śmierci...:szydera:

Nie tylko borelioza. Jeszcze sobie przypomnialam, ze ona z jakims pawiem bawarskim sie kontaktowala, wiec moze ptasia grypa tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłam wspaniałą zabawę w trzy słowa....za późno...spać mi się chce...:haha: Jutro ogarnę temacik...fajna bajka się szykuje...:szydera: Może wydamy ją drukiem? :haha: Albo założymy "Klub bajki i pracy"? :haha:Hmmmmm....jest o czym myśleć...A na razie żegnam się z wami....guggy.gif Do jutra...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@Moderator czy NAPRAWDE wiekszosc opowiedziala sie za utworzeniem klubow?

Nie pytaliśmy o zgodę, ale możemy uznać, że większość aktywnych Forumowiczów była przeciw.  

Jak to ma wygladac, Jedni biora zabawki i ida do innej piaskownicy?

Wszystko w rękach społeczności. Są zapewne tacy, którzy chętnie skorzystają. 

Czemu sluza te podzialy?

My w klubach widzimy potencjał, bo dają duże większe możliwości. Podział w klubach jest od dawna - np. na tych szukających pracy przez agencję i tych którzy szukają jej prywatnie.

A moze nieswiadomie bierzemy udzial w jakims badaniu socjologicznym???

A takie spiskowe teorie lubimy najbardziej. 

Kiedys juz bylam na takim forum, gdzie okazalo sie ,ze jestesmy bez naszej wiedzy i zgody traktowani jako obiekty badan. Obawiam sie deja-vu.

My kiedyś mieliśmy tu forumowiczkę, która wszędzie widziała problemy. Czy w związku z tym mamy obawiać się deja-vu?

Tylko ,zdaje sie, jestesmy jako spolecznosc postawieni pod sciana?

Pod ścianą? Czy ktoś Was do czegoś zmusza? Zamknęliśmy forum i udostępniliśmy tylko kluby? Kluby istnieją tu od dawna. To dodatek, z którego można, ale nie trzeba korzystać. 

Pozdrawiamy!

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam...:oklaski: Wyrwałam się Morfeuszowi z objęć i jestem...:haha: Nawet się wyspałam, chociaż krótko...:haha: A skoro takie pierdolety opowiedziałam, to znaczy, że źle się dzieje w państwie duńskim...:szydera: Może więc, po prostu, się przywitam...:tak2: 1101002028_dziedobryczwarteczek.jpg.4c5fd926df89207490abb3fca113c4f6.jpg Witajcie zatem....:oklaski: I oby ten dzień był piękny dla wszystkich...i sympatyczny...i wesoły...i lekki...i krótki...oczywiście dla tych, którzy są w pracy...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Powoli oswajam facebooka. Wiem, że istnieją grupy opiekunek, ale jest ich taka mnogość, że nie bardzo wiem gdzie uderzyć. Ja  taka mało udzielająca się jestem, mam oprócz internetu jeszcze dużo innych zainteresowań, a czas nie z gumy. Widzę jednak potencjał czy to forum czy innych form kontaktu w internecie. Nie umiem uczestniczyć w dyskusjach z podtekstem, w przerzucaniu się pojedynczymi słówkami, gdzie można naklepać 15 stron, ale generalnie lubię forum, a może polubię i facebook? Iplę zakodowali :(, wczoraj chciałam zobaczyć co tam w "sprawiedliwych" się dzieje, a tu zonk, chce 10 euro za miesiąc. Trochę dużo, nie sądzicie?

Miłego dnia.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, aniao napisał:

Iplę zakodowali :(

Zakodowali,dziady:(Nie wiem jak w PL ,czy też.Ja "Przyjaciółki"  i tez d**a.Ponad 4 dychy to wg dużo:(

A kij z nimi,przerzuciłam się na YT i sobie polskie kryminalne seriale oglądam,żeby ludzkiego języka posłuchać:)

No i dzień dobry oczywiście:)Jeszcze lato:)Jeszcze ciepełko:)Trzeba się delektować :)Jadę dziś do MTC-galerii wielkiej ,są juz jesienne wyprzedaże ,może co mnie woko wpadnie.Wczoraj sobie za całe 5 ojro w Aldiku piżamke nabyłam:)

Fajnego dnia :)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

To słowo powyżej ,któego byłam uprzejma uzyć jest be????O matko!!!!

Mam nadzieję,że słowa "konstytucja" jeszcze wolno używać bez wygwiazdkowania,ha ha ha 

Pisz doopa...to ci nie wykropkują...:haha: Dobrze, że na sralnym wątku nie kropkują....normalnie coopa....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...