Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

za dużo wlewanych ma płynów i to szczególnie dopompowywany jest przed wieczorem , nocą

Błąd okrutny, ja też Pdp nawadniam dużo, ale w ciągu dnia. Wspolczuje Barbarko :love:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Ależ upiorny sen miałam !!! Imaginujcie sobie śnili mnie się niejacy Cudownie, czyli pierwszy obłudnik Rzeczypospolitej zwany Maliniakiem i jego milcząco - akceptująca ,imienniczka moja ,tfu żona !!! ...i to w roli moich swatów , rodziców mojej autentycznej synowej :szok: >:(.I co się przebudziłam,apiać od nowa ...w doopie mam , nie oglądam już żadnych wiadomości z kraju i ze świata przed snem...koniec,kropka... żeby mnie te dziady po nocach gnębiły ,tfu...:papieros:

Miłego dzionka Rybionki , mój będzie miły,bo do lasu się wybieram :d

Matuchno,toż to horory jakieś !:(Egzorcysta potrzebny na gwałt.Jak C się jeszcze prezesik przyśni ,to pozamiatane,pani:(

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.:cześć2:

Wstałam połamana jakbym miała bliskie spotkanie z walcem drogowym.

A tu nie ma zmiłuj:smutek:, pora śniadanie robić i poranną kawę wypić. Chociaż jakbym Andzię poprosiła, to z pewnością by nie odmówiła zrobienia śniadanka:haha:. Ale nie będę jej budzić, niech sobie śpi.

Miłego dnia Wszystkim:dyskusja:

 

Edytowane przez ewa14
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Barbara48 napisał:

Błąd okrutny, ja też Pdp nawadniam dużo, ale w ciągu dnia. Wspolczuje Barbarko :love:.

Noo...i ...albo z tym skończy ...albo po odpracowaniu i zarobieniu przeze mnie ojrasów ...bardzooo potrzebnych ...rozstaniemy się .....Kilka dni temu ..kiedy był już w łóżku ..usłyszałam " pij tato ..musisz dużo pić " i nie było to picie przez słomkę , przez którą w nocy w razie suchości w ustach go się nawilża , tylko normalne , regularne ze szklanki ....Wtedy nic jej nie powiedziałam ...udawałam , że nie słyszałam , ale dziś nie zdzierżyłam i jej to wygarnęłam i picnęłam ,że słyszałam niejednokrotnie .....Nawet nie próbowała zaprzeczać .......Ja jej nie uświadamiam , że teraz MUSZĘ zarobić , że nie stać mnie na przerywniki sztelowe ....jej powiedziałam , że pieniądze , które ona musi zapłacić za dodatkowe niż raz wstawanie ....zdrowia mi nie wrócą a jest dla mnie ważne . Zrozumiała , że jeśli nie poprawią się nocki to odejdę  i tyle ...Wyrzygałam , że odkąd wróciłam nie było ani jednej , całkowicie przespanej nocki ....Jakaś tam była ...ale o tym już Elka wiedzieć nie musi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...i ...albo z tym skończy ...albo po odpracowaniu i zarobieniu przeze mnie ojrasów ...bardzooo potrzebnych ...rozstaniemy się .....Kilka dni temu ..kiedy był już w łóżku ..usłyszałam " pij tato ..musisz dużo pić " i nie było to picie przez słomkę , przez którą w nocy w razie suchości w ustach go się nawilża , tylko normalne , regularne ze szklanki ....Wtedy nic jej nie powiedziałam ...udawałam , że nie słyszałam , ale dziś nie zdzierżyłam i jej to wygarnęłam i picnęłam ,że słyszałam niejednokrotnie .....Nawet nie próbowała zaprzeczać .......Ja jej nie uświadamiam , że teraz MUSZĘ zarobić , że nie stać mnie na przerywniki sztelowe ....jej powiedziałam , że pieniądze , które ona musi zapłacić za dodatkowe niż raz wstawanie ....zdrowia mi nie wrócą a jest dla mnie ważne . Zrozumiała , że jeśli nie poprawią się nocki to odejdę  i tyle ...Wyrzygałam , że odkąd wróciłam nie było ani jednej , całkowicie przespanej nocki ....Jakaś tam była ...ale o tym już Elka wiedzieć nie musi ;)

A co na to agencja Twoja??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...i ...albo z tym skończy ...albo po odpracowaniu i zarobieniu przeze mnie ojrasów ...bardzooo potrzebnych ...rozstaniemy się .....Kilka dni temu ..kiedy był już w łóżku ..usłyszałam " pij tato ..musisz dużo pić " i nie było to picie przez słomkę , przez którą w nocy w razie suchości w ustach go się nawilża , tylko normalne , regularne ze szklanki ....Wtedy nic jej nie powiedziałam ...udawałam , że nie słyszałam , ale dziś nie zdzierżyłam i jej to wygarnęłam i picnęłam ,że słyszałam niejednokrotnie .....Nawet nie próbowała zaprzeczać .......Ja jej nie uświadamiam , że teraz MUSZĘ zarobić , że nie stać mnie na przerywniki sztelowe ....jej powiedziałam , że pieniądze , które ona musi zapłacić za dodatkowe niż raz wstawanie ....zdrowia mi nie wrócą a jest dla mnie ważne . Zrozumiała , że jeśli nie poprawią się nocki to odejdę  i tyle ...Wyrzygałam , że odkąd wróciłam nie było ani jednej , całkowicie przespanej nocki ....Jakaś tam była ...ale o tym już Elka wiedzieć nie musi ;)

Tej Elce coś się w głowie popitoliło....wskazane jest dużo płynów w ciągu dnia a nie na noc....A ona tyle piję na noc ? Na pewno nie.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zaraz wyjdę z siebie i stanę obokO.o miał syn babci zawiedź  ją do szpitala na badania:grzmotnąć: no i co??? Czekam na niego a on chyba zapomniał.Babcia wyszykowana. OMG on myśli że ja mam na niego czekać?? A swoją drogą nie rozumiem takiego postępowania przecież normalnie to przyjeżdżają pobierają krew  do badania i po sprawie nie trzeba nigdzie nikogo wozić.No chyba o tym wie i nie muszę o takich rzeczach mówić.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...