Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wczoraj i przedwczoraj też się odmładzałam...:szydera: No ileż można młodnieć...:haha:

 

Teraz, geronimo napisał:

Na mnie to juz nie działa, rozruzniam kiedy potrzebuje czegoś to woła halo,teszta krzyków to jego choroba, najgorzej było pierwszy tydzień, czytaki zysk dla kasy chorych to nie wiem, on ma prywatne ubezpieczenie i zwracają mu za leki i wszystko związane z chorobą 100% Zysk to ma apteka i fabryka produkująca to

Miesięcznie płace gotówką żywa 650eurasków:)

To musisz uważać bo tak się odmłodzisz że do pieluch wrócisz:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, geronimo napisał:

Nawet nie zdaje sobie sprawy że krzyczy,

Bo to jest tzw.krzyk mózgowy,zupełnie poza kontrolą,prawdopodobnie tak,jak napisałeś ,PDP nawet nie wie ,że krzyczy.Poza naprawdę silnymi usypiaczami nie ma na to lekarstwa.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Bo to jest tzw.krzyk mózgowy,zupełnie poza kontrolą,prawdopodobnie tak,jak napisałeś ,PDP nawet nie wie ,że krzyczy.Poza naprawdę silnymi usypiaczami nie ma na to lekarstwa.

No chyba tak, a on i tak duzo śpi, krzyczy jak się obudzi lub jak siedzi:(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie, poczulam sie lepiej jak wlaczylam mojej Alutce inny program :oklaski:

i teraz swietnie sie bawi przy...niemieckim disco polo. Tanczy i klaszcze a ja...

ucze sie niemieckiego:oklaski:

 Byl wielki przeboj "Idz po piwo!", a teraz "Nur noch Schuhe an".

Do uslyszenia:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Witam po przerwie, poczulam sie lepiej jak wlaczylam mojej Alutce inny program :oklaski:

i teraz swietnie sie bawi przy...niemieckim disco polo. Tanczy i klaszcze a ja...

ucze sie niemieckiego:oklaski:

 Byl wielki przeboj "Idz po piwo!", a teraz "Nur noch Schuhe an".

Do uslyszenia:d

Zapodaj jej to...poskacze jak nic...:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzieeee....weźta mnie zabierzta z tego kościoła ! ...Drzwi od pokoiku na dolinach mam zamknięte a tv na cały regulator ....jakby u mnie ...Wystarczy , że ta bardziej pobożna córka obejmuje za mnie szychtę ....Ocipieć można . Elka z domu wybyła , bo gdyby była na kwadratach to na stówę porządek by zrobiła ...I tak co niedzielę :(...Dopiero jak ja pójdę ok. 18.30 na górkę tv przełączą na .....coś innego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ludzieeee....weźta mnie zabierzta z tego kościoła ! ...Drzwi od pokoiku na dolinach mam zamknięte a tv na cały regulator ....jakby u mnie ...Wystarczy , że ta bardziej pobożna córka obejmuje za mnie szychtę ....Ocipieć można . Elka z domu wybyła , bo gdyby była na kwadratach to na stówę porządek by zrobiła ...I tak co niedzielę :(...Dopiero jak ja pójdę ok. 18.30 na górkę tv przełączą na .....coś innego .

Lepiej się przyznaj za co taką pokutę dostałaś :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dzieciaki. Tu mama. Strasznie, kiedy nie mogę Was kontrolować z wpisami. Mam całe 112 stron do nadrobienia :szok:. Czy Wy się w końcu lekcjami zajmiecie ? Świadectwa tuż, tuż, czas na poprawki kto się lenił przez ostatni czas !!! Skończyć moi natychmiast z tym disco polo, narkotykami i Mickiewicza zakuwać proszę, albo Słowackiego. Macie jeszcze pól godziny na plotki, a potem do biurek mi zasiąść !!! 

No....!!!!! 

:oklaski::hura::oklaski: , to sobie chwilę porządziłam:trele:. Chwila z netem i człowiekowi odbija:papieros:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ludzieeee....weźta mnie zabierzta z tego kościoła ! ...Drzwi od pokoiku na dolinach mam zamknięte a tv na cały regulator ....jakby u mnie ...Wystarczy , że ta bardziej pobożna córka obejmuje za mnie szychtę ....Ocipieć można . Elka z domu wybyła , bo gdyby była na kwadratach to na stówę porządek by zrobiła ...I tak co niedzielę :(...Dopiero jak ja pójdę ok. 18.30 na górkę tv przełączą na .....coś innego .

Chodz do mnie na disco polo:zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Lepiej się przyznaj za co taką pokutę dostałaś :haha:

Musi za jakieś grzechy ...ale qwa za jakie ....sie pytam ?! ....Przecież pod te strone to co najwyżej w myślach się grzeszy....bo zgrzeszyć nie ma z kim ...czyt. nikt  nie ma ochoty na grzeszenie ze mną   :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Dzień dobry dzieciaki. Tu mama. Strasznie, kiedy nie mogę Was kontrolować z wpisami. Mam całe 112 stron do nadrobienia :szok:. Czy Wy się w końcu lekcjami zajmiecie ? Świadectwa tuż, tuż, czas na poprawki kto się lenił przez ostatni czas !!! Skończyć moi natychmiast z tym disco polo, narkotykami i Mickiewicza zakuwać proszę, albo Słowackiego. Macie jeszcze pól godziny na plotki, a potem do biurek mi zasiąść !!! 

No....!!!!! 

:oklaski::hura::oklaski: , to sobie chwilę porządziłam:trele:. Chwila z netem i człowiekowi odbija:papieros:

Wszystkiego sie naumielismy. Slowacki wielkim poeta byl:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...