Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, lucyna.beata napisał:

no niestety musze zgodzic sie z toba.....oni skupieni na sobie nie mysla o tak przyziemnych sprawach jak nasz komfort psychiczny nasze rodziny ..jak to mi kiedys ktos  powiedzilal...niemcy to egoistyczna nacja...oni i tylko oni..ja i to co moje....

My też tacy jesteśmy. :haha: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, 1bozka napisał:

Wszoraj wieczorem tzn w nocy ogladalam film nie chciało mi się go do końca obejrzeć i złożyłam laptopa .Ło matko w nocy sam się film włączyl :szydera: :szok::szok:  przy zamkniętym  laptopie, nigdy  mi się tak nie zdarzylo  jak to możliwe przestraszyłam się   Brrr

 

To oznacza, że dopadł cię, Ogólnoświatowy spisek urządzeń elektronicznych...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek:)Dopiero zasiadłam spokojnie.Dzień kąpielowy to i zajęć od świtu sporo:)

W dodatku wczoraj durna czytałam do 1ej.....Lekko jestem nie dospana.

Wróciła już moja Renatka zza płota i książek przywiozła:):):)Więc jak się dorwałam to wyłącznie z rozsądku odłożyłam,ha ha ha  Inaczej bym czytała do rana chyba:)

Kulka padnięta po ablucjach kimie w fotelu.

Mnie jeszcze nigdy nie pytano po co do domu jadę,ale ostatnio jak się córka dowiedziała ,ze chyba tu będę na BN to się cieszyła bardzo ,na co ja mówię,że ja tam się nie cieszę a mój chłop tym bardziej....Minę miała....filmową,he he he  

No,ale cóż tak mnie w tym roku wypadło i nie ma zmiłuj,chyba że się co jeszcze odmieni...

Gorąc idzie dziś całkiem letni.Pogoda w kwestii temperatury w kratę:)Wczoraj rano lodowate powietrze ,dziś już portki przebrałam na krótsze .

Miłego dnia i reszty tygodnia:) 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lucyna.beata napisał:

 jest tu sporo kreatywnych artystek z wybitnymi zdolnosciami manualnymi wiec moze taka wersja?

jest sliczna. prawda?

Witam :dyskusja:.

Dajesz @lucyna.beata, dajesz.... Moja głowa już dymi jak parowóz. Super , że wkleiłaś tą dynię, bo tj. bardzo proste do zrobienia. Nawet rewolwera nie potrzeba :oklaski:, tylko dynia, pianka do żywych kwiatów, no i... bukiet małych chryzantemek ( też może być wrzos i liście winobluszcza zwinięte w kształt róży), a także nóż, żeby dyni kapelusz zrobić :szydera:.  Łatwizna :oklaski:. Tj. wersja o  minimalnym wysiłku, nawet laik jest w stanie to wykonać. 

Coś mi sie zdaje,że domy naszych PoP zaczną ożywać za przyczyną naszych rączek:oklaski::szydera:. Życie wróci pod stare niemieckie strzechy:haha: A to wszystko przez  @Joy :cmok:. Zamiast pucharu dynia jej sie należy:szydera: (do wykonania zadania )

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...