Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

doczytalam aczkolwiek nie w 100% wasz wczorajszy dzien....pustych butelek po imprezie nie znalazlam sie znaczy ze ogarneliscie porzadek ...:haha:

jezeli bedzie ktos odczuwal pragnienie mam zimny kawas chlebowy....swietna sprawa...oczywisicie woda tez sie znajdzie...nawet mam musssujaca witaminke...wiec w miare potrzeb...sluze pomoca...

czas tak szybko zapindala...juz niedziela...ta ostatnia.....potem na saksy za euro....i znow szok cenowy po powrocie bede przezywac....

pozytywnie....zapraszam ....:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:...filizanki smietanka cukier....czekaja

milego niedzielowania kazdemu zycze....

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi foremki...

wczoraj zakupy na rynku robilam..jaja, warzywa,miod ...kawalek miesa itd...ale do puenty

prosze na miesnym stoisku  o dwa kawalki lopatki na mielone...wybralam...pani chlapnela miesem na blat....czekalysmy bo wilk zjety byl w tym czasie...mielili cos co potem na tatar mialo byc sprzedawane...no dobra...w tzw miedzyczasie pani  oplukala mieso pokroila i zmielila....procedury jak najbardziej normalne czynnosci po kolei tez ale...

zaintrygowalao mnie cos innego..

zadnej higieny o rekawiczkach nie wspomne...

nie wiem kiedy i jak wilk byl myty

blat itd...

i ostatnie.....wazymy mieso przed czy po pmyciu mieleniu itd...

jestem ciekawa co sadzicie na ten temat jakie macie odczucia czy drazni was np wlasnie tej odrobiny higieny czy placicie chetnie za mieso nasaczone woda czy  wolicie opcje wazenia przez myciem i mieleniem??

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam....:haha: Mam nadzieję, że odpoczęliście ode mnie...:haha: Te parę godzin spokoju wam dałam....żeby nie było...:szydera: No......i w końcu doczekałam się niedzieli...słonecznej...cieplutkiej...leniwej...:oklaski: Pobudka, śpioszki...pobudka...1323472125_dziedobryniedziela2.jpg.11ee7f1163162c592b5ff1be5c810872.jpg Każdemu życzę dzioneczka, jakiego sobie zażyczy.....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam....:haha: Mam nadzieję, że odpoczęliście ode mnie...:haha: Te parę godzin spokoju wam dałam....żeby nie było...:szydera: No......i w końcu doczekałam się niedzieli...słonecznej...cieplutkiej...leniwej...:oklaski: Pobudka, śpioszki...pobudka...1323472125_dziedobryniedziela2.jpg.11ee7f1163162c592b5ff1be5c810872.jpg Każdemu życzę dzioneczka, jakiego sobie zażyczy.....:oklaski:

Witaj :) Ja sobie "zażyczam" leniwej niedzieli :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Tak się ta nasza Mirelle'a  wydziera , że umarłego może obudzić ....ano ..czas wstawać . Nawet wdzięczna w jakiś sposób jestem jej za to ...bo ...kawa pachniejąca ..smaczna a i cugasek drugi zaraz zaliczony będzie ...Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ...sprawdza się ....

@lucyna.beata...nie mam pojęcia , czy wilk umyty ...czy fleja z niego . W sumiee...może taka ostatnia fleja z niego nie być ...przecież jak z ruczaju wodę chłepce to i ogon czasem mu się umoczy ....jak nim energicznie zamerda ....Trudny temat ...alee...ciekawy ;)

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Tak się ta nasza Mirelle'a  wydziera , że umarłego może obudzić ....ano ..czas wstawać . Nawet wdzięczna w jakiś sposób jestem jej za to ...bo ...kawa pachniejąca ..smaczna a i cugasek drugi zaraz zaliczony będzie ...Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ...sprawdza się ....

@lucyna.beata...nie mam pojęcia , czy wilk umyty ...czy fleja z niego . W sumiee...może taka ostatnia fleja z niego nie być ...przecież jak z ruczaju wodę chłepce to i ogon czasem mu się umoczy ....jak nim energicznie zamerda ....Trudny temat ...alee...ciekawy ;)

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

Zeżarł Babkę? Zeżarł...:haha: Zeżarł Kapturka? Zeżarł...:haha: A skoro opiekunek zabrakło, to i nie ma komu ogonka podcierać...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem:)

Powiem tak.Jeśli ja już skarpetki na nogi wdziałam tzn.że zima blisko!Na dworze ino 10 gradusków,słonko wprawdzie wyjszłobyło ,ale q....o zimno:( Q......ko!!!!!Brrrrrr

Ciepłęgo miłego dnia:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Barbara48 napisał:

No właśnie nie zdążyłam się nachlać, a @1bozkatakie ładne drinki serwowała :smutek:.

Może dzisiaj zrobi extra dla mnie. 

Tak Basienko będą specalnie dla Ciebie już są zamówione.Witaj:cmok: Coś mi się porobiło że mogę tylko cytować a nie mogę dodawać własnych treści .

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Gdyby nie dolegliwości związane z przeziębieniem to bym chciała tak zawsze. Wstałam znów spuchnięta. Ale JAK spuchnięta. Skóra jędrna, napięta, śliczna jak pupcia niemowlaczka. :szydera: Piękna jestem. :haha:

Miałaś już tak kiedyś wcześniej?Tylko twarz teraz?Coś nie halo,woda się w organizmie zatrzymuje albo nabyłaś alergii na coś.Herbatki z pokrzywy przydałoby się popić parę dni.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, foczka63 napisał:

Miałaś już tak kiedyś wcześniej?Tylko twarz teraz?Coś nie halo,woda się w organizmie zatrzymuje albo nabyłaś alergii na coś.Herbatki z pokrzywy przydałoby się popić parę dni.

Drugi dzień tak mam. Wcześniej czasami jak za długo spałam to też miewałam obrzęki na twarzy. Jak sypiam mało to nie mam problemów. Jutro poszukam tej pokrzywy. Dziękuję. :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...