Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minut temu, 1bozka napisał:

Myszko chodź na łódkę!?

Zaraz. Mam tu jeszcze trochę do ogarnięcia:szydera: Shopping zaliczyłam i...dwie szmatki, jedne butki, miliony witamin, bo @Mirelka1965 mnie przekonała do jednych, a do innych @geronimo. No i inne pierdolety musialam koniecznie miec. Na przyklad szampon, mydlo i powidlo:oklaski:. A teraz czekam az babcia wieczorne ablucje zakonczy...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Zaraz. Mam tu jeszcze trochę do ogarnięcia:szydera: Shopping zaliczyłam i...dwie szmatki, jedne butki, miliony witamin, bo @Mirelka1965 mnie przekonała do jednych, a do innych @geronimo. No i inne pierdolety musialam koniecznie miec. Na przyklad szampon, mydlo i powidlo:oklaski:. A teraz czekam az babcia wieczorne ablucje zakonczy...

No to Co przyniosę żeby Ci nie było smutno Razem wypijemy

Screenshot_2018-09-15-21-29-41-954_com.android.chrome.png

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

No to Co przyniosę żeby Ci nie było smutno Razem wypijemy

Screenshot_2018-09-15-21-29-41-954_com.android.chrome.png

Wszędzie drinki ,,dobrze że jutro niedziela,, @1bozka czy Ty rozpracowujesz jakąs piwniczkę? czy jakiś poważny monopol,,:hura: jutro łep odpadnie każdemu po tych mieszankach :płacz: ale mój będzie się trzymał,,jak narazie ,,:donos:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Wszędzie drinki ,,dobrze że jutro niedziela,, @1bozka czy Ty rozpracowujesz jakąs piwniczkę? czy jakiś poważny monopol,,:hura: jutro łep odpadnie każdemu po tych mieszankach :płacz: ale mój będzie się trzymał,,jak narazie ,,:donos:

Oj tam nie narzekaj:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Shopping zaliczyłam i...dwie szmatki, jedne butki,

a ja właśnie w sprawie shoppingu i prosiłbym o radę. Chciałbym coś kupić w second hand. Jestem w niedużej miejscowości (około 180 tys mieszkańców). Koło mnie jest Caritas i tam często zaglądam. W sumie nie chodzi mi o ciuchy, szukam bibelotów, porcelany, ciekawego szkła, książek. Czy istnieją inne organizacje prowadzące taką sprzedaż? Czy może coś innego, i jak to szukać? Co wbijać w Google? Z góry dziękuję.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

:cmok::haha:

Drinki robić ,,mieszac ,,super robota,,próbowac itd, opróżniać flaszki , a potem szukać kosza na biale czy brązowe szkło,,samo życie,,kupić ,schłodzić, opróżnic , męczyc się jak to przetrawic, ,przeżyc następny dzień , a potem sterta śmieci szklanych itd, za dużo jak na jeden dzień,,jutro powtórka z rozrywki musi być,,:szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kris napisał:

a ja właśnie w sprawie shoppingu i prosiłbym o radę. Chciałbym coś kupić w second hand. Jestem w niedużej miejscowości (około 180 tys mieszkańców). Koło mnie jest Caritas i tam często zaglądam. W sumie nie chodzi mi o ciuchy, szukam bibelotów, porcelany, ciekawego szkła, książek. Czy istnieją inne organizacje prowadzące taką sprzedaż? Czy może coś innego, i jak to szukać? Co wbijać w Google? Z góry dziękuję.

@kris często robią Flohmarkt i tam sprzedają sporo rzeczy,,nawet w małych miejscowosciach,,ale w second hand też spotkałam ful porcelany i innych staroci fajnych,,wpisz Flohmarkt w google i miejscowosc swoją i wyskoczyć Ci powinno ,gdzie i kiedy ,,,bo nie spotkalam żadnych organizacji innych ,,powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kris napisał:

Flomarki to ja wiem, mi chodziło raczej o stacjonarne.

Te ich całe second hand są zawsze ukryte w małych miejscowosciach ,,tak mialam raz ,,a może ich w ogóle nie być ,  i w internecie może ich nie być,,ja ostatnio szukalam sklepu gdzie bylam i za nic w świecie nie znalazłam ,,nie ma na żadnej mapie,,są wszystkie inne ale akurat tego nie ma,Niemcy sa Niemcy,,zacofany troszkę naród w myśleniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kris napisał:

Jeszcze chyba Ci się nie udzieliła od podopiecznych...:p Ale udzielam się bardzo skromnie...

I się nie udzieli,,nie dam się ,,,a demencyjne babki są fajne,,zależy jaka demencja ,,i nie udzielaj się skromnie tylko dawaj na głęboką wodę ,,ale fajnie ,że jesteś ,,:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

I się nie udzieli,,nie dam się ,,,a demencyjne babki są fajne,,zależy jaka demencja ,,i nie udzielaj się skromnie tylko dawaj na głęboką wodę ,,ale fajnie ,że jesteś ,,:cmok:

Ja mogę powiedzieć raczej o demencyjnych facetach. Lekko nie było, ale przeżyłem.:d "de gustibus non est disputandum" lub po niemiecku - 

"Der Geschmack wird nicht besprochen". Podczas któregoś powrotu do Polski spotkałem opiekunkę która brała tylko z demencją.:) Spotkałem takie, które mówiły - demencja "w życiu". Ot i takie życie...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...