Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Heidi napisał:

. A... ludzi nowych zawsze warto szukać, bo pięknie jest poznawać innych i dzielić się sobą:oklaski:

O to, to , to. Trafiłaś w sedno. Chętnie się dzielę samym sobą jeśli tylko druga strona też chce się podzielić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Już wiem dlaczego kichałam na robotę i nawet pisać mi się nie chce.

Cholewcia chora jestem ! Gęba zapuchnięta, kinol zasmarkany, kaszlę jak gruźlik i łeb napindala. :mur:

Kasieńka Cie przegrzała :haha:

Bierz się ostro za leczenie , żeby się nie rozbuchało na całego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andrew napisał:

O to, to , to. Trafiłaś w sedno. Chętnie się dzielę samym sobą jeśli tylko druga strona też chce się podzielić.

I..tak to juz jest, że ludzie, albo sie przyciągają , albo się odpychają wzajemnie. Miło, gdy świat można postrzegać w różowych kolorach, wcale nie zakładając różowych okularów. Tęczowej soboty życzę wszystkim pozytywnie zakręconym Opiekunom:cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

I..tak to juz jest, że ludzie, albo sie przyciągają , albo się odpychają wzajemnie. Miło, gdy świat można postrzegać w różowych kolorach, wcale nie zakładając różowych okularów. Tęczowej soboty życzę wszystkim pozytywnie zakręconym Opiekunom:cześć:

Kolory tęczy świata hmm optymistka jesteś

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Kasieńka Cie przegrzała :haha:

Bierz się ostro za leczenie , żeby się nie rozbuchało na całego :(

Cosik mi się zdaje, że sezon jesienny @Maria Jolanta pierwsza w naszym gronie rozpoczęła:( Mleko, miód, czosnek, gorąca kąpiel, wino i wyrko moja Pani . 

Jutro będziesz jak nowonarodzona

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Tęczowej soboty życzę wszystkim pozytywnie zakręconym Opiekunom:cześć:

Choć jestem zdecydowanym hetero, to nie mam nic przeciwko tęczowym barwom. A być pozytywnie zakręconym, to czerpac z życia ile tylko można i jeszcze trochę.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pomogę ...dociągniemy jakoś . A tym co podśmiechujki z bólu Twego...ogromnego ...sobie robią ...dzisiaj nie polejemy . Same niech se polewają ...Tej od grzybków i tej co jej przyklaskuje ...przez tydzień ...albo chociaż ze dwa dni nie polejemy ...kara musi być !:słabo:

Co racja, to racja...:oklaski: Dobrze prawisz...na pohybel...a nie....w mordkę jeża...lejemy...w gardło lejemy...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucowałam mój fahhrad na podwórku i podjechał jakiś samochód. 

Pytają czy mam jakiś szrot do zdania. 

Mówię nie, nic nie ma. 

Nastepnie słyszę,,ku..a ale chytra niemcówa ".

A ja, po polsku , dzień dobry panowie, mina ich bezcenna :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Heidi napisał:

Puknęłaś w malowane  i już sie odzywam :oklaski:. Już się tłumaczę: otóż, ponieważ, albowiem, onegdaj miałam taki sam przypadek urazu. Wiem jak piekielnie boli. Do dziś mam skrzywienie i to nie tylko w zakresie ułożenia palców :haha:. Wiem jedno: pocierpieć trzeba, nikt bólu nie zabierze,  a odstający palc teraz wskazuje na szlacheckie pochodzenie :haha:.

I to jest jedna wielka korzyść : szlacheckim układem palców nie każdy może się pochwalić:oklaski:

A z drugiej strony @Mirelka1965 niebawem kończy pobyt w zamku,  wyjedzie bez karety, berła, korony, pereł,  a tak chociaż jakieś pamiętne wydarzenie  zabierze ze sobą. Będzie żyć , a to najważniejsze, że nas nie zostawi :cmok:

 

Niestety...nie zostawię was...:szydera: Jesteście na nie skazani...jestem pokutą za grzechy nie popełnione...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Sprawdzałeś już , czy na Marsie jest przyciąganie ziemskie ? :d

Myślę , że miałaś na myśli ewentualne sprawdzenie czy na Marsie jest przyciąganie grawitacyjne. Bo ziemskiego ciążenia to na Marsie nie ma na pewno. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...