Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Andrew napisał:

Witam Was mili forumowicze płci obojga. Widać, że sezon grzybowy w pełni i co poniektórzy wpadli bez mała w nałóg zbieraczy. Uważajcie tylko by od tego grzybobrania nie złapać przy okazji grzybicy albo innej boreliozy . :p

Czesc:cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Andrew napisał:

Witam Was mili forumowicze płci obojga. Widać, że sezon grzybowy w pełni i co poniektórzy wpadli bez mała w nałóg zbieraczy. Uważajcie tylko by od tego grzybobrania nie złapać przy okazji grzybicy albo innej boreliozy . :p

OMG gdzieś Ty był jak Ciebie nie było ?O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na łódkę się dokusztykam...:haha: Choćbym pełzać miała, a przybędę...:szydera:

Pomogę ...dociągniemy jakoś . A tym co podśmiechujki z bólu Twego...ogromnego ...sobie robią ...dzisiaj nie polejemy . Same niech se polewają ...Tej od grzybków i tej co jej przyklaskuje ...przez tydzień ...albo chociaż ze dwa dni nie polejemy ...kara musi być !:słabo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

OMG gdzieś Ty był jak Ciebie nie było ?O.o

Całe lato spędziłem pracowicie. Podróżowałem wiele i odwiedzałem stare i całkiem nowe miejsca. Trochę nostalgii i wspomnień i trochę nowych wrażeń. Przy okazji sporo ciekawych ludzi i tak niezauważenie minął czas.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pomogę ...dociągniemy jakoś . A tym co podśmiechujki z bólu Twego...ogromnego ...sobie robią ...dzisiaj nie polejemy . Same niech se polewają ...Tej od grzybków i tej co jej przyklaskuje ...przez tydzień ...albo chociaż ze dwa dni nie polejemy ...kara musi być !:słabo:

Puknęłaś w malowane  i już sie odzywam :oklaski:. Już się tłumaczę: otóż, ponieważ, albowiem, onegdaj miałam taki sam przypadek urazu. Wiem jak piekielnie boli. Do dziś mam skrzywienie i to nie tylko w zakresie ułożenia palców :haha:. Wiem jedno: pocierpieć trzeba, nikt bólu nie zabierze,  a odstający palc teraz wskazuje na szlacheckie pochodzenie :haha:.

I to jest jedna wielka korzyść : szlacheckim układem palców nie każdy może się pochwalić:oklaski:

A z drugiej strony @Mirelka1965 niebawem kończy pobyt w zamku,  wyjedzie bez karety, berła, korony, pereł,  a tak chociaż jakieś pamiętne wydarzenie  zabierze ze sobą. Będzie żyć , a to najważniejsze, że nas nie zostawi :cmok:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Andrew napisał:

Całe lato spędziłem pracowicie. Podróżowałem wiele i odwiedzałem stare i całkiem nowe miejsca. Trochę nostalgii i wspomnień i trochę nowych wrażeń. Przy okazji sporo ciekawych ludzi i tak niezauważenie minął czas.

Pracowicie ? Nie widziałam Ciebie w moim ogródku na robotach >:(. Z pozostałej informacji odczytuję, że leniłeś się tylko , a czas nie dał się w sidła złapać :haha:. A... ludzi nowych zawsze warto szukać, bo pięknie jest poznawać innych i dzielić się sobą:oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Jak najmniejszy to nie tak źle. Gorzej byłoby gdyby to był dam Pan Paluch. Odpychać by sie nie mogła. Krużganki nie miałyby końca swej drogi:szok:

Pokusztykaj sobie po kręconych schodach w baszcie na drugą kondygnację...to poczujesz co ja...nieważne jaki jest felerny...wszystkie są potrzebne...sprawne...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...