Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesująca noc mnie czeka...:szok: Zamroziłam dziada...znaczy paluszka mego...a on nadal nie chce dać o sobie zapomnieć...:smutek: Łyknęłam draga...łódką zapiłam...a to nie ta bajka...:haha: W każdym razie...mam dzisiaj w planach romasik z Panem Bólem...:haha: Niemniej...wszystkim zdrowym na ciele i umyśle guggy.gif i żegnam się do jutra....:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Blondi napisał:

Dobry Wieczór! grzeczna Blondi wróciła z wojaży urlopowych,,spotkaniowych ,rodzinnych,sklepowych i hotelowych, restauracyjnych itd, itd, :święty:,a kto komu zabroni pożyć na bogato,,objechałam Polskę , Niemcy i Czechy,,z konta  kasa  i szalenstwo zakupowe było,,oj było:szydera: smutna wiadomosc to taka ,że laptopa nie kupiłam bo same czarne i brzydkie,,ale nischt zu tragisch, trafię na swojego przystojniaka.

Wszystkim buziole :serce: ,, @Heidi  już takim fokstrotem to nie jestem,aby widziec mnie z daleka:hura:ale jak zimą zobaczysz kogos w ecri ,,to ja:oklaski:  

Powiem tak,czasu nie było na internet,,miesiac odpoczynku dobrze zrobił, życie jest piękne,,jestem szczęsliwa ,zdrowa a to najważniejsze . @fioletowa.mysz bylam wczoraj w Wurzburgu,,tam rządziłam caly dzień,,ty chyba jesteś też gdzies tam,,zamek swój odwiedziłam,,nie jako opiekunka ale jako turystka ,,a co! niech wiedzą ,że opiekunki tez się wczasują,,milutko było i pięknie,wszystkich się zna ,każdy kąt,,oprowadziłam swoich gosci po zamku,,paradowanko odwaliłam ,,fotek porobiłam i teraz sobie wspominam,,,

@LACH całą wyplatę wywalileś na śliczne kwiaty -dzięki 

@INEZ Tobie też:cmok:

Pa Dobranoc ,,:love:

 

O Ty! Byłaś prawie u mnie pod chatą i nie mogłaś w gościnę zawitać?! Małpa! Wredna! Ale mnie zdenerwowałaś! 

A na poważnie, fajnie Cię widzieć:cmok:. I na poważnie, jak będziesz znowu w Wurzburgu to bedzie mi miło Cię poznać :) 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

O Ty! Byłaś prawie u mnie pod chatą i nie mogłaś w gościnę zawitać?! Małpa! Wredna! Ale mnie zdenerwowałaś! 

A na poważnie, fajnie Cię widzieć:cmok:. I na poważnie, jak będziesz znowu w Wurzburgu to bedzie mi miło Cię poznać :) 

A Ty co nie śpisz?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Nie dołuj mnie...:smutek:

Dwa lata temu złamałem sobie mały palec u nogi. To latem było, więc chodziłem w klapkach. Ale po tym, jak zrobiło się zimno, to zakupiłem numer większe buty, szmaciane adidasy. 

Nic strasznego, buty bardzo wygodne, moje ukochane, których za żadne skarby nie wywalę. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Knorr napisał:

Dwa lata temu złamałem sobie mały palec u nogi. To latem było, więc chodziłem w klapkach. Ale po tym, jak zrobiło się zimno, to zakupiłem numer większe buty, szmaciane adidasy. 

Nic strasznego, buty bardzo wygodne, moje ukochane, których za żadne skarby nie wywalę. 

Nasza @Dodzisława też niedawno przetrąciła sobie palec stopy. I się okazał złamany...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Knorr napisał:

No nic przyjemnego. Zimne okłady pomocne są. Maści jakieś też, ale nie pamiętam nazwy. No i wolność dla paluszka. 

Też nie przepadam bratać się z bólem. Za to ón lubi ze mnąxd. Na szczęscie pacyfikuję go jakimiś tabletami i zaczynam warczeć:szydera:

Pi.eS. ktoś tu u mnie melanż ma w sąsiedztwie! Już śpiewają demenclandzkie szlagiery. Całą paszczą! Litości! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Nasza @Dodzisława też niedawno przetrąciła sobie palec stopy. I się okazał złamany...

Doświadczyłam tego samego w zeszłym roku na urlopie (dobrze, że pod koniec), gdy właziłam na ruiny zamku w Lanckoronie.. Długo bolało i długo się goiło. Niby pierdoła, a potrafi dokuczyć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...