Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, violka napisał:

image.png.7982f1d603cd31a4d62a7b42c38d4a9d.pngDzieńdoberek . :) 

Siedzę sobie i śpię na siedząco . Po wczorajszych wojażach zachciało mi się wieczornej kawy i kulałam sie w wyrku jak tek głupek do 2.30 :mur: Rozmyślaniom nie było końca i przypomniał mi się Mirelki śliczny ogródek by zaraz wyobrazić sobie jak mój kochany piesio z gracją byczka , przebiega przez kwiaty a następnie wskakuje do oczka , wylewając z niego połowę zawartości wody po czym szczęśliwa wbiega do domu :szydera:

Nie wylałaby Niunia wody...12 ton nie tak łatwo wychlapać...a i popływać by mogła, bo 30 m2 to nie mało placu do zabawy...:haha: Pamiętam, że jak zakładałam staw i jeszcze roślinek nie było, to z Bachorami mieliśmy basen i na materacach pływaliśmy...:oklaski: Teraz biotop mam...traszki, żaby, pijawki i wiele innych żyjątek znalazło przytulisko...i już nie pływamy...:haha: A rabatka z kwiatkami to rzecz nabyta, aczkolwiek niejeden raz Leonburger, zwany Misiek ( Leonberger :haha:),pies sąsiadów ją tratował i żyje...:oklaski: Ogród ma być dla nas, a nie my dla ogrodu...:cześć3:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Malina 1 napisał:

To jest sprzęt nie zniszczalny

0007258.jpg

Obawiam się ,że tak może się skończyć ... jeszcze czekam na wizytę uroczego pana Kamila,któryż to ma przyjść i fachowo obmierzyć i wycenić "szafeczki " do łazienki .Fachowiec pierwsza klasa ,robił mi już sypialnię ,szafę i komodę do przedpokoju , skóry nie zdarł , wykonanie prima sort ,ale nie wiem czy się nie zbiesił i sodówka mu nie uderzyła .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

U mnie się przMIELEło...i zakupiłam. Bilans zysków i strat zrobiony...priorytety przeniesiono i cudo jest...już trzy lata po chrzcinach...:haha: Warto było...a schody do dzisiaj nie skończone...:cool: 

Drabina zastąpi schody ,a ja w tym przypadku mogę zostać bez armatury łazienkowej ,a zlew w kuchni jednokomorowy ,a umywalecka w klo ,malunia.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Drabina zastąpi schody ,a ja w tym przypadku mogę zostać bez armatury łazienkowej ,a zlew w kuchni jednokomorowy ,a umywalecka w klo ,malunia.:szydera:

To wstrzymaj się jeszcze z remontem :d Ja moją kuchnię już remontuję od dobrych dwóch lat :haha: Im więcej mam na kupce odłożone tym droższe pomysły do głowy mi przychodzą :haha:. Tym sposobem kasa sobie leży ku mojej uciesze , że jest i narobić się nie muszę przy remoncie , bo ciągle go odkładam . :szydera: i od roku nie szoruję drewnianych drzwiczek w szafach kuchennych , no bo przecież cała kuchnia pójdzie na śmieci :d Normalnie same plusy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie wylałaby Niunia wody...12 ton nie tak łatwo wychlapać...a i popływać by mogła, bo 30 m2 to nie mało placu do zabawy...:haha: Pamiętam, że jak zakładałam staw i jeszcze roślinek nie było, to z Bachorami mieliśmy basen i na materacach pływaliśmy...:oklaski: Teraz biotop mam...traszki, żaby, pijawki i wiele innych żyjątek znalazło przytulisko...i już nie pływamy...:haha: A rabatka z kwiatkami to rzecz nabyta, aczkolwiek niejeden raz Leonburger, zwany Misiek ( Leonberger :haha:),pies sąsiadów ją tratował i żyje...:oklaski: Ogród ma być dla nas, a nie my dla ogrodu...:cześć3:

No , to jest prawdziwe oczko wodne :szydera: Teraz dla odmiany wyobraziłam sobie mojego Połówka jak siedzi z wędką przy tym jeziorku :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

To wstrzymaj się jeszcze z remontem :d Ja moją kuchnię już remontuję od dobrych dwóch lat :haha: Im więcej mam na kupce odłożone tym droższe pomysły do głowy mi przychodzą :haha:. Tym sposobem kasa sobie leży ku mojej uciesze , że jest i narobić się nie muszę przy remoncie , bo ciągle go odkładam . :szydera: i od roku nie szoruję drewnianych drzwiczek w szafach kuchennych , no bo przecież cała kuchnia pójdzie na śmieci :d Normalnie same plusy :szydera:

A Ty myślisz,że mnie ten pomysł z remontem to przedwczoraj wpadł do łba!? Nie ... poziom wkr... osiągnął stan wody w Zawichoście po powodzi :szydera:... Reszta mieszkania już odpicowana ,też zeszło że trzy lata ,tylko ta nieszczęsna łazienka mi bruździ ... niby tragedii nie ma ,ale wkr jest . Nie jest kompatybilna z pozostałym wystrojem i chcę wreszcie mieć święty spokój.:szydera: ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

A Ty myślisz,że mnie ten pomysł z remontem to przedwczoraj wpadł do łba!? Nie ... poziom wkr... osiągnął stan wody w Zawichoście po powodzi :szydera:... Reszta mieszkania już odpicowana ,też zeszło że trzy lata ,tylko ta nieszczęsna łazienka mi bruździ ... niby tragedii nie ma ,ale wkr jest . Nie jest kompatybilna z pozostałym wystrojem i chcę wreszcie mieć święty spokój.:szydera: ..

Moja kuchnia też wygląda jak przeniesiona z innego domu :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

A Ty myślisz,że mnie ten pomysł z remontem to przedwczoraj wpadł do łba!? Nie ... poziom wkr... osiągnął stan wody w Zawichoście po powodzi :szydera:... Reszta mieszkania już odpicowana ,też zeszło że trzy lata ,tylko ta nieszczęsna łazienka mi bruździ ... niby tragedii nie ma ,ale wkr jest . Nie jest kompatybilna z pozostałym wystrojem i chcę wreszcie mieć święty spokój.:szydera: ..

 

3 minuty temu, violka napisał:

Moja kuchnia też wygląda jak przeniesiona z innego domu :szydera: 

A co mówiłam o zamykaniu oczu? :trele: Sposób niesamowicie skuteczny wewnątrz...na moje schody nie działa...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34811913_1675941079149936_57729922784485

11 minut temu, Afryka napisał:

A Ty myślisz,że mnie ten pomysł z remontem to przedwczoraj wpadł do łba!? Nie ... poziom wkr... osiągnął stan wody w Zawichoście po powodzi :szydera:... Reszta mieszkania już odpicowana ,też zeszło że trzy lata ,tylko ta nieszczęsna łazienka mi bruździ ... niby tragedii nie ma ,ale wkr jest . Nie jest kompatybilna z pozostałym wystrojem i chcę wreszcie mieć święty spokój.:szydera: ..

Nie rób tragedii. Są rzecz ważne i mniej ważne...:szydera:

A przy okazji miłej niedzieli Wszystkim.

 

Edytowane przez MeryKy
grafika
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

Nie rób tragedii. Są rzecz ważne i mniej ważne...:szydera:

A przy okazji miłej niedzieli Wszystkim.

 

I ja się pd tym podpisuje,remonty remonty,i kiedy wy się tym cieszycie co?kiedy z tego korzystacie,jedna moja zmienniczka bo było ich kilka,mówi ale Ty masz piękne ciuchy nie szkoda ci? ja to mam ale w domu,ona mówi,a ja na to szkoda to umrzeć,a Ty jak masz w szafie w domu to kiedy ty w tym chodzisz? przecież moda się zmienia coś w końcu się znudzi.Tu jak jestem też są wizyty imprezy idziemy do lokalu,na urodziny,to w czym w wypchanych getrach,no ja takowych nie posiadam.Zycie jest tu i teraz,żyjmy cieszmy się ubierajmy bo za chwilę nas nie będzie.A tam łazienka stara kafle siedzą na ścianie,jest czysto pachnie i gitara,lepiej odreagować się na wczasach,luz totalny,naładować akumulatory i znowu do Dijczlandii,a łazienka? i taka nas przeżyje.Ja już się wyleczyłam chyba wiele nauczyłam się od niemców,ważne wygodnie się wyspać na dobrym materacu i 3 razy w roku pojechać na wczasy to ich priorytety,a my zmieniamy meble wyrzucamy dobre,bo nie modne zobacz w jakich bogatych domach niemieckich są meble,mają po 50 lat,ale auto jest prosto z taśmy.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

sa badania ale kompleksowe badania nie sa refundowane niestety 

ale masz racje rak to grzyb a ze grzyb lubi slodkie ja funduje sobie codziennie na czczo szklanke wody z lyzeczka miodu i lyzeczka sody pije duszkiem bo smakiem nie powala a na wieczor po ostatnim pisliku to samo....i tak 10 dni potem 3 dni przerwy i powtorka...odkawszanie organizmu ...bo to glowny cel zmiany ph w ciele ...sa oczywiscie inne metody i suplementy ale...wybralm taka opcje plus zmiane nawykow zywieniowych

 

Brawo, super odkwaszanie organizmu, brawo, brawo.

 

A co do badań, warto je zrobić prywatnie.

To Nasze zdrowie jest bardzo cenne.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

 

Wy walczycie na frontach opiekuńczo -  budowlano - politycznych, a ja ledwo oczy dziś otworzyłam po sobotnich hulankach i swawolach :).

Pyszne empanadas, corona z limonką do picia, rewelacyjny nastrój, cumbia, reggaeton i oczywiście ukochana salsa. Latynoski weekend w Monachium, por favor:

 

wochenende4.jpg

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Wiem,że cudny sprzęt , ale moja maszynka do pieniądzy ,to już powietrze Miele :szydera:...nie zepnę budżetu , choćbym się skidała. Czekam na tańsze propozycje .:d

No to niech Ci się przyśni tara ....taka blacha falista do prania ....Ewentualnie kijanki ...i pierz se ręcznie ....albo manowi robotę zleć . Prania ręcznego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

 

Wy walczycie na frontach opiekuńczo -  budowlano - politycznych, a ja ledwo oczy dziś otworzyłam po sobotnich hulankach i swawolach :).

Pyszne empanadas, corona z limonką do picia, rewelacyjny nastrój, cumbia, reggaeton i oczywiście ukochana salsa. Latynoski weekend w Monachium, por favor:

 

wochenende4.jpg

Dzień dobry :d

A ja grzecznie spałem :hura:;):hura:

i ciut, ciut odreagowałem

 :hura::pianino::pejcz::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Malina 1 napisał:

Zycie jest tu i teraz,żyjmy cieszmy się ubierajmy bo za chwilę nas nie będzie.A tam łazienka stara kafle siedzą na ścianie,jest czysto pachnie i gitara,lepiej odreagować się na wczasach,luz totalny,naładować akumulatory i znowu do Dijczlandii,a łazienka? i taka nas przeżyje.Ja już się wyleczyłam chyba wiele nauczyłam się od niemców,ważne wygodnie się wyspać na dobrym materacu i 3 razy w 

Ależ ja to wszystko permanentnie realizuję ! Materac też pierwsza klasa jest w moim posiadaniu ,na wywczasy też jeżdżę ... tylko ta łazienka ma już prawie trzydzieści lat i kafle też już poziomu nie trzymają ,o fugach nie wspomnę , czysto jest Itaka wkr.:papieros:...wannna toże przeżyła różne eksperymenta moich dzieciątek ,np. malowanie aerozolem w niej...jak sobie przypomnę to czyszczenie ,to od razu mam ochotę testament zmieniać.:szydera:

Ale z tym autem to mi ćwieka zabiłaś ...a gówno ,na to nie zbieram ,prawka nie mam ,a Osobistemu by się jeszcze w dupie przewróciło i model żony by se jeszcze na nowy chciał wymienić ...a niech pomyka wysłużoną renówką.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No to niech Ci się przyśni tara ....taka blacha falista do prania ....Ewentualnie kijanki ...i pierz se ręcznie ....albo manowi robotę zleć . Prania ręcznego .

Tara,tara ....tiarę to ja se ewentualnie na łeb mogę założyć ..a co królowa jest tylko jedna.:haha::p :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...