Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Barbara48 napisał:

Dzień dobry @INEZ.

Jak na nowej szteli? 

Obiecałam ,że napiszę coś więcej o miejscu gdzie obecnie jestem a że teraz mam czas bo jesteśmy już z dziadkiem po popołudniowym cieście on ogląda telewizję a ja mu tylko towarzyszę :).Znowu trafiłam na podopiecznego ,który nie może spacerować :(.Jeżeli chodzi o warunki domowe to chyba tylko basenu tu brakuje ;).Mam dla siebie dwa pokoje sypialnie i duży pokój dzienny z którego roztacza się piękny widok na miejscowość .Dziadek jest w miarę mobilny więc i z "tym" o czym ostatnio rozmawiałyśmy w jednym z tematów nie muszę się bawić. Wiadomo jak przyjeżdża nowa opiekunka to trzeba dać trochę czasu ,żeby podopieczny się oswoił z nową sytuacją bo o przyzwyczajeniu chyba nie można mówić 6 tygodni to zbyt krótki czas żeby się do kogoś przyzwyczaić .To chyba na razie na tyle moich spostrzeżeń i obserwacji :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Grzeczna też bo to co ci sie wydaje niegrzeczne to tylko pikuś :d

Źle :szydera: nie pikuś ale Pan Pikuś ja wszystko dziś rozumiem wszyscy są na etapie grzybków:szydera: i takich na raz tzw kamikaze:szydera: i takich którymi można się delektować:szydera: z przepisu babć:szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Ale o czym tu dyskutować?  O przewadze Borowika brunatnoporego nad Podgrzybkiem złotawym, czy Muchomora czerwieniejącego nad Mleczajem smacznym? :haha: Nie dajmy się zwariować...każdy ma swoje upodobania, każdy zbiera co zna...a takich wariatów zbierających "wynalazki" jest niewielu...:szydera:

mirela....pogadac zawsze dobrze...poglady wymienic takze...nie jestem az takim specem zeby sypac nazwami grzybow jak z rekawa  i wiesz  ze zbieram takie ktore znam i ktorych jestem w 200% pewna....

ale ok...tematu nie bylo...masz racje nie dac sie zwariowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beata ooo Sopot.

Juz o nim snie.

W maju jade tam do sanatorium.

ciekawa jestem bardzo Sopotu i Trojmiasta wogole.

Pierwzy raz w zyciu sanatorium, wiec stres bedzie duzy.

Musze  sie do ,,foczki,, zglosic po rady, co trzeba spakowac na taka okolicznosc.

w maju prawdopodobnie tez bede w miescie a ode mnie sopot w linii prostej deptakiem nad woda okolo 7kiloskow

dawaj znac to moze sie uda kawe wysiorbac...zapraszam do szydlowskiego ...albo pellowskiego.....jest jeszcze kilka pomniejszych ..kafejek sporo.....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lucyna.beata napisał:

mirela....pogadac zawsze dobrze...poglady wymienic takze...nie jestem az takim specem zeby sypac nazwami grzybow jak z rekawa  i wiesz  ze zbieram takie ktore znam i ktorych jestem w 200% pewna....

ale ok...tematu nie bylo...masz racje nie dac sie zwariowac

Mirelka to użyła takich nazw ,że pierwszy raz słyszę :d Ja nie zbieram,bo sie nie znam a pewny jestem na 200% że takie w słoiczku to sie do wódki nadaja :d

A .........wiem jak wygląda gąska :d ale tylko jedna 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...