Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, ORIM napisał:

Dzień dobry.Mam i nie mam internet :d 

Może ktoś spotkał sie z takim problemem : moden FRITZ Box 7490.Internet juz jest od dzis ale nie moge połączyć sie bezprzewodowo.Chcąc sie połaczyc wystepuje tylko mozliwość łaczenia automatycznego.Nie mam mozliwości wpisania hasła dostępu ręcznie.Dzieje sie to tylko z ta moja siecią.Kazda inna prosi o wpisanie hasła

 

Część :) sorki ale nie pomogę .Nie znam się na tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

zresetowac ruter ha ha

Ja resetowałam podczas rozmowy ,  babeczka na bieżąco  patrzyła u siebie co się dzieje i nadal instruowała co robić . Ta Twoja jakaś taka leniwa :haha: Dzwoń do nich jeszcze raz , powiedz , że nic nie pomaga , powinni kogoś przysłać . Może router jej walnięty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Knorr napisał:

Że kierowca godzinami przez komórę nadawał

Tak jest w każdej busiarni,i nie tylko.

Oni gadają aby nie zasnąć. 

Szefów takich ,, firm" , pozbawiłabym prawa do prowadzenia działalności. 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

tak to działa jak juz sie kiedys wczesniej połaczył przy podaniu hasła.Ja nie moge wprowadzic hasla z poziomu kompa

 

Resetuj komputer, jeśli nie pomoże to wejdź w ustawienia sieci i internetu i tam szukaj problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ORIM napisał:

to nie tak.Komp go nie pamieta bo internet jest nowy.Resetowanie rutera nic nie daje.Po prostu nie mam możliwości wpisania hasła dostepu recznie.Chce się łaczyć tylko automatycznie.Dzieje sie tak tylko z tym połączeniem.Inne sieci proszą o wpisanie hasła dostepu a ta nie

Znać to się średnio znam ,ale może problem tkwi w ustawieniach routera?Bo zwykle są 2 opcje :automatyczne połączenie i ręczne,z wpisaniem hasła właśnie.Bys chyba musiał do operatora uderzać.Bo samemu to się raczej tego nie da zrobić:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, foczka63 napisał:

Znać to się średnio znam ,ale może problem tkwi w ustawieniach routera?Bo zwykle są 2 opcje :automatyczne połączenie i ręczne,z wpisaniem hasła właśnie.Bys chyba musiał do operatora uderzać.Bo samemu to się raczej tego nie da zrobić:(

Foczko jestem eugeniusz ha ha dalem rade.I jak zawsze rzeczy proste sa najlepsze.Proste jak drut a ja sie scierałem.Zmieniłem właściwości połaczenia i wymusiłem wlasne :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ORIM napisał:

Dzień dobry.Mam i nie mam internet :d 

Może ktoś spotkał sie z takim problemem : moden FRITZ Box 7490.Internet juz jest od dzis ale nie moge połączyć sie bezprzewodowo.Chcąc sie połaczyc wystepuje tylko mozliwość łaczenia automatycznego.Nie mam mozliwości wpisania hasła dostępu ręcznie.Dzieje sie to tylko z ta moja siecią.Kazda inna prosi o wpisanie hasła

 

Rok temu miałam z tym FRITZem do czynienia....Rzeczywiście tam trzeba to hasło wpisac jakos inaczej...( normalnie pojawia sie okienko  i wpisujesz, z fritzem musisz poszukac innego sposobu połączenia z netem....nie pamietam, przez co wchodziłam:( Pani Demencja sie kłania ....Ale na pewno jest to do zrobienia( skoro mi sie udało), aa i dobrze jest zrestartowac modem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ryba napisał:

Rok temu miałam z tym FRITZem do czynienia....Rzeczywiście tam trzeba to hasło wpisac jakos inaczej...( normalnie pojawia sie okienko  i wpisujesz, z fritzem musisz poszukac innego sposobu połączenia z netem....nie pamietam, przez co wchodziłam:( Pani Demencja sie kłania ....Ale na pewno jest to do zrobienia( skoro mi sie udało), aa i dobrze jest zrestartowac modem...

Dałem radę.Lata praktyki w opiece robia swoje w walce z niemieckimi urządzeniami xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...