Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, 1bozka napisał:

Jasneee!! Haha a swoją drogą to nie znam takiego ciasta ale to Ty jesteś specjalista:szydera: ja kupuję w cukierni;)

A to ciasto nie na słodko, lecz nieco i z lekka słonawe w smaku, z dodatkiem  czosnku. Takiego w cukierni szukać nadaremno.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Knorr napisał:

A to ciasto nie na słodko, lecz nieco i z lekka słonawe w smaku, z dodatkiem  czosnku. Takiego w cukierni szukać nadaremno.

@Barbara48 podesłała mi kiedyś na spróbowanie, wytrawne ciasteczka serowe, z własnej manufaktury. No rewelacja Ci powiem. Bez krewetek były ale warte grzechuxd. Spróbuj je upiec. Będziesz zadowolony.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie wiem. Kamil na pewno bo jeździłamw środę. Resztę trzeba w necie sprawdzić. Piszę z telefonu i zaraz mi padnie. 

Zadowolona byłaś z przewozów tego "Kamila"?

Bo w necie ma bardzo negatywne opinie. No ale wiadomo, że konkurencja ma w tym swój interes. Że kierowca godzinami przez komórę nadawał, a to że spóźnił się o godzinę. Mogę prosić o Twoją opinię ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, salazar napisał:

Trans-expres

https://www.trans-expres.pl/mapa-polaczen.html

Niby Kudowy nie ma w spisie połączeń, ale to przejście graniczne, więc niech koleżanka zapyta, może akurat pojadą, bo zdarzało się, że tamtędy jeździli.

Firmę polecam. 

Dziękuje, ale Kudowy ta firma niestety, nie obsługuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Knorr napisał:

Zadowolona byłaś z przewozów tego "Kamila"?

Bo w necie ma bardzo negatywne opinie. No ale wiadomo, że konkurencja ma w tym swój interes. Że kierowca godzinami przez komórę nadawał, a to że spóźnił się o godzinę. Mogę prosić o Twoją opinię ?

Teraz jechałam z takim co gadał ale wszystko było punktualnie. Poprzednio inny spóźnił się ponad pół godziny. Jeśli jesteś kierowcą to wiesz że nie da się przewidzieć korków i wypadków na drodze.

Nie gadają w Braciakach - kierowcy mają zakaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :dyskusja: prawie w południe:$ . Oczęta otworzyłam, poczytałam, leniwie śniadanie ogarnęłam i... ktoś nam tu widzę chce czmychnąć. Oj nieładnie , nieładnie. Nie jestem nieżyczliwa i podpowiem na priv. Na "bany-banany" nie mam ochoty

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donoszę , że ostatni zrobiłam duże zakupy , lodówka pełna . Do wtorku będę tylko z torebeczka po pieczywo śmigać :d

Powoli dopada mnie Reisefieber , jutro obskoczę jeszcze okna , przebiorę babci pościel . W niedzielę posprawdzam kąty , w poszukiwaniu jakiejś ozdobnej pajęczynki . Pakować zacznę się tradycyjnie wieczór przed wyjazdem :haha:

Czy ja już wspominałam , że życie jest piękne ? :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...