Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Pod Berlinem są super lasy grzybne. Gadałam ze znawcami tematu. Ale nie od twojej strony...chociaż...w każdym kawałeczku zieleni coś można znaleźć.....Może nie takie okazy jak prezentowanym koszyku, ale lepszy rydz, niż nic...:haha: 

jak se polaze to moze cos trafie....oby tylko tak sucho nie bylo....zreszta sama wiesz...na naszych przerwach nie tyle te grzyby byly wazne co powod wyjscia z domu i rozmowa z drzewami

ale doszly mnie tez sluchy ze grzyby co drugi rok sa obfite..ile w tm prawdy??? nie wiem...ale skoro w ubieglym roku kosilam je nareczami to powinno teraz skromniej byc...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

nie chcesz na temat grzybow podyskutowac?????

ty?????

grzyby to twoje hobyy///////:haha:

Ale o czym tu dyskutować?  O przewadze Borowika brunatnoporego nad Podgrzybkiem złotawym, czy Muchomora czerwieniejącego nad Mleczajem smacznym? :haha: Nie dajmy się zwariować...każdy ma swoje upodobania, każdy zbiera co zna...a takich wariatów zbierających "wynalazki" jest niewielu...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ale o czym tu dyskutować?  O przewadze Borowika brunatnoporego nad Podgrzybkiem złotawym, czy Muchomora czerwieniejącego nad Mleczajem smacznym? :haha: Nie dajmy się zwariować...każdy ma swoje upodobania, każdy zbiera co zna...a takich wariatów zbierających "wynalazki" jest niewielu...:szydera:

No tak, niewielu, bo większość z nich tego sezonu nie doczekała. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Knorr napisał:

Koleżanka kazali zapytać, to pytam: 

jaki bus najlepszy w środę do Monachium z Kudowy Zdrój.???

Jeśli ktokolwiek widział i ktokolwiek coś wie, to bardzo poproszę o nfo.

 

Trans-expres

https://www.trans-expres.pl/mapa-polaczen.html

Niby Kudowy nie ma w spisie połączeń, ale to przejście graniczne, więc niech koleżanka zapyta, może akurat pojadą, bo zdarzało się, że tamtędy jeździli.

Firmę polecam. 

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Przysnęło mi się dzisiaj trochę . Budzik zadzwonił jak zwykle o 6-tej ...no to ja jeszcze parę minut ....otworzyłam oczy i ujrzałam pół godziny z tych paru minut ...Łyk wody ...sprawdzenie pogody na tarasie ...Żeby czasu nie marnować to cugasek w łapkę ...Po kilku minutach wróciłam ...poszłam na górkę zrobić sobie kawę ...a tu ...czuję zapach kawy z ekspresu ...Ja na zegar w kuchni lukam ...i ....nie dospałam pół , ale półtorej godziny !...Elka już krzątała się po doktorowych kwadratach i miała polewkę ze mnie jak jej powiedziałam , że" coś tak za jasno na dworze mi  było jak na przed 7 ! " .....I gitarra ....zanim mój PDP-ny wstanie to i tak kawę spokojnie wysiorbię ....a teraz jeszcze na dymka trza ...organizm sie dopomina ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Knorr napisał:

Koleżanka kazali zapytać, to pytam: 

jaki bus najlepszy w środę do Monachium z Kudowy Zdrój.???

Jeśli ktokolwiek widział i ktokolwiek coś wie, to bardzo poproszę o nfo.

 

Kamil Bus jeździ w środy. Lubię też Braciaki i Stokłosę.

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...