Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Pierwsza będę...gonić...a potem za gardło chwycę....:haha:

Ucieknę w las do którego mam blisko, ale nie grzybowy.;)A tak na poważnie to jest za sucho trzeba się nałazić, ale jaka radośc jak się znajdzie choć maluckiego.Dzisiaj padało :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewa14 napisał:

Po dzisiejszej wyprawie........padłam jak kawka......nie podnosić, jak się wyśpię , sama wstanę:haha:

Idę przywitać się z poduszką, bo stęskniłam się za nią okrutnie.

Życzę Wam spokojnej nocy . Dobranocguggy.png

:cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, violka napisał:

Pora pózna , może i dobrze , bo ile można siedzieć z sadystkami  :haha:

Spokojnej nocy z pajączkami Wam życzę :d Dobranoc :cmok:

Ps . Uważajcie coby nie spać z otwartą japą :szydera:

Ja mam pajączki na nogach. Też walić szuflą:szok: ? Może lepiej jutro nogę z pajączkami wrzucić do kapusty :szok:. Obiad jak marzenie. Tzw. goloneczka :oklaski:, oczywiście owłosienie wskazane. Gardziołko podrapie, apetyt wzmoży :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie melduje....jestem o 5 cm nizsza....wole rower od pieszej wedrowki:$....wczoraj machnelysmy w tempie bardzo spokojnym ponad 10 kiloskow....obejrzalysmy sopot i oczywiscie molo......widzialam stres na twarzy gdy znajoma uslyszlala cene kawy na deptaku......ale tradycji stalo sie za dosc...nogi zamoczone, kawa wypita....jednak.... lody zjedzone....orzel udziobal....:haha:zakupy poczynione...

dzisiaj powrot na lozno rodziny ale kto wie moze w przyszlymm orku spotkamy sie ponownie ...i byloby milo...

a ja do walizek woreczkow pakuneczkow....

o sorki....kosmetyczke mam w tzw miedzyczasie...

zatkalam sie na jakies 1075 stronie....moge o streszczenie proscic????

no dobra....ide kawe robic....

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam....a tu grzybów niet...:haha: Myślałam, że jak wstanę, to jakimś cudem koszyczek dorodnych prawdziweczków znajdę przy wezgłowiu łoża....:haha: Sen-mara...Bóg-wiara...:szydera: Ale za to paluszki mam czyste...:szydera: Nic to...trzeba uzbroić się w cierpliwość....:haha: A teraz cieszmy się...radujmy się...z tego co mamy na pewno....1331128333_dziedobrypitek.gif.e8b1bec27faaf81c06f5c8c98ea2b85c.gif ..Pozostaje mi życzyć jeszcze wszystkim miłego dzioneczka...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Może być wątek...precz z klubami...:oklaski:

toz mimo woli i tak w jednym jestesmy:haha:

no to zaklaldaj grzybiarko watek o grzybach...chetni sie znajda napewno....to nasza narodowa tradycja...sama wiesz...

wczoraj lazilam ot tak po lasku w jelitkowie zeby nie dreptac po betonie i mijalam co chwila czlowieka z siateczka....nic nie ma bo i miejsce nie takie i susza potworna ale sam fakt....zreszta smialysmy sie okrutnie z kolezanka ze nawet zwykly spacer alejka powoduje skakanie oczu na lewo i prawo w poszukiwaniu kapeluszow obojetnie jakiego koloru:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Wstałam....a tu grzybów niet...:haha: Myślałam, że jak wstanę, to jakimś cudem koszyczek dorodnych prawdziweczków znajdę przy wezgłowiu łoża....:haha: Sen-mara...Bóg-wiara...:szydera: Ale za to paluszki mam czyste...:szydera: Nic to...trzeba uzbroić się w cierpliwość....:haha: A teraz cieszmy się...radujmy się...z tego co mamy na pewno....1331128333_dziedobrypitek.gif.e8b1bec27faaf81c06f5c8c98ea2b85c.gif ..Pozostaje mi życzyć jeszcze wszystkim miłego dzioneczka...:oklaski:

pobrane.jpg.f061945f6b42cba9452ad9049ecbe482.jpga masz i nie jecz...za kilka dni sama takie kosze bedziesz targac..ja juz w myslach ukladam swoje wolne dni w taki sposob zeby przetruchtac te moje okolice....sa tam lasy wprawdzei po dawnych ddrach ale moze cos mi sie trafi??

tyle tylko ze szogun zawalu dostanie jak suszyc bede w kuchni....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

toz mimo woli i tak w jednym jestesmy:haha:

no to zaklaldaj grzybiarko watek o grzybach...chetni sie znajda napewno....to nasza narodowa tradycja...sama wiesz...

wczoraj lazilam ot tak po lasku w jelitkowie zeby nie dreptac po betonie i mijalam co chwila czlowieka z siateczka....nic nie ma bo i miejsce nie takie i susza potworna ale sam fakt....zreszta smialysmy sie okrutnie z kolezanka ze nawet zwykly spacer alejka powoduje skakanie oczu na lewo i prawo w poszukiwaniu kapeluszow obojetnie jakiego koloru:haha:

Nie będę żadnego wątku zakładać...bo i po co? Toć susza jest...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

pobrane.jpg.f061945f6b42cba9452ad9049ecbe482.jpga masz i nie jecz...za kilka dni sama takie kosze bedziesz targac..ja juz w myslach ukladam swoje wolne dni w taki sposob zeby przetruchtac te moje okolice....sa tam lasy wprawdzei po dawnych ddrach ale moze cos mi sie trafi??

tyle tylko ze szogun zawalu dostanie jak suszyc bede w kuchni....

Pod Berlinem są super lasy grzybne. Gadałam ze znawcami tematu. Ale nie od twojej strony...chociaż...w każdym kawałeczku zieleni coś można znaleźć.....Może nie takie okazy jak prezentowanym koszyku, ale lepszy rydz, niż nic...:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...