Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MeryKy napisał:

Ja sie lączę w bólu bo posucha jest. A jedna taka Afryka mnie dzisiaj zdenerwowala. Podeslala mi fotografie z dzisiejszego grzybobrania.

W szoku jestem do teraz :haha:

Milego wieczoru ludziki

Zdjęć napstrykała handlarzom co przy drodze handlują grzybami  :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Ja tam nie zazdroszczę grzybiarzom tych kleszczy i pająków za kołnierzem....

Ja strasznie. Mimo pająków, które potrafią mnie wystraszyc nawet na rok. Apropo...Właśnie byłam na ćmiku. Kątem oka jakiś ruch zauważyłam, patrzę i...Aaaaaa!! Pajączysko! Ale jakie dorodne! Od razu poleciałam po lakier do włosów i nim go potraktowałam. Stwardniał porządnie i wyciepałam z balkonu babciową kulą. Ale Ci powiem, że nawet nie wiedziałam,że mam tak dużo włosów na górnych koczynach. Do tej pory mi sterczą, w takim tkwię szoku!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Małż meldował, że w Gdyni na hali targowej kobiecina miała PRAWDZIWKI...:oklaski: Znaczy się...ruszyły grzybki...:oklaski: U mnie pada...solidnie...w niedzielę, albo w poniedziałek pognam do lasu...:oklaski:

A zdążysz ? Do Gdyni daleko.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja strasznie. Mimo pająków, które potrafią mnie wystraszyc nawet na rok. Apropo...Właśnie byłam na ćmiku. Kątem oka jakiś ruch zauważyłam, patrzę i...Aaaaaa!! Pajączysko! Ale jakie dorodne! Od razu poleciałam po lakier do włosów i nim go potraktowałam. Stwardniał porządnie i wyciepałam z balkonu babciową kulą. Ale Ci powiem, że nawet nie wiedziałam,że mam tak dużo włosów na górnych koczynach. Do tej pory mi sterczą, w takim tkwię szoku!

Fuj....bleee......mysz mi nie straszna.....Ale pająk.....okropienstwo....!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja strasznie. Mimo pająków, które potrafią mnie wystraszyc nawet na rok. Apropo...Właśnie byłam na ćmiku. Kątem oka jakiś ruch zauważyłam, patrzę i...Aaaaaa!! Pajączysko! Ale jakie dorodne! Od razu poleciałam po lakier do włosów i nim go potraktowałam. Stwardniał porządnie i wyciepałam z balkonu babciową kulą. Ale Ci powiem, że nawet nie wiedziałam,że mam tak dużo włosów na górnych koczynach. Do tej pory mi sterczą, w takim tkwię szoku!

Myszki są owłosione. :haha:

Pająków nie lubię, ręką nie tknę, zatłukę czymkolwiek. Na lakier do włosów nie wpadłam bo nie posiadam. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Myszki są owłosione. 

Pająków nie lubię, ręką nie tknę, zatłukę czymkolwiek. Na lakier do włosów nie wpadłam bo nie posiadam.

Specjalnie kupuję lakier do włosów na pająki. Tylko ten bardzo mocny musi być. Najtańsze są najlepsze bo mocniej kleją. Ja do pająka nie podejdę! Więc czym mam go zaciukać?:haha: 

Edytowane przez fioletowa.mysz
Dopisek najważniejszy z ważnych :)))
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Chciałabym! Ale co to by się działo gdybym babciowe tapety okopciła? Jak nic ciągle by na podlodze leżala, głową w stronę okna, na wypadek ataków bombowych:szydera:

A jak ktoś bąka puści to szukałaby schronu. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...