Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jest taki magiczny guziczek umożliwiający ignorowanie osoby. Niestety inni cytują a ja jak ta głupia czytam. :mur:

Naprawdę cały światek forumowy ma się kręcić wokół Inez ?

 Nie widzicie że o to chodzi ?

Też mam ten guziczek włączony...i też, zupełnie niechcący, czytam...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, INEZ napisał:

Nawet jakby te osoby były kiedyś bardzo Ci bliskie ? Wiedząc ,że to może poważnie skomplikować im życie ? Wiedząc ,że mają rodziny na które muszą pracować ?Widzisz to taka jest między nami różnica ,że ja za wszelką cenę staram się nie niszczyć komuś życia chociaż pewnie inni zrobili by to bez mrugnięcia okiem .

Głupoty opowiadasz hahaha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Nawet jakby te osoby były kiedyś bardzo Ci bliskie ? Wiedząc ,że to może poważnie skomplikować im życie ? Wiedząc ,że mają rodziny na które muszą pracować ?Widzisz to taka jest między nami różnica ,że ja za wszelką cenę staram się nie niszczyć komuś życia chociaż pewnie inni zrobili by to bez mrugnięcia okiem .

Przepraszam,że się wtrącę.Ale Inez osoba,które ma rodzinę na której jej zależy nie szuka rozrywki czy romansu na boku.Jeśli tak czyni to sama wystawia swoje relacje rodzinne na szwank.I musi się liczyć z konsekwencjami.Ja gdyby mnie nękano poszła bym "po bandzie".Ale ja na szczęście NIGDY nie interesowałam się osobami  zajętymi.Taki staromodny moher jestem:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Rozumiem Twoje poirytowanie . Ale mogłabyś ciągle milczeć gdyby osoba , która np napluła Ci w Twarz przy światkach żaliła się w kółko , że to ty ją oplułaś ? Nie sądzę . Starałam się przemilczeć , udawać , że nie widzę ale niestety na dłuższą metę tak się nie da . 

Takie sprawy załatwia się poza forum!!!!Może pozostałych to nie obchodzi i nie interesuje?Żadna z was o tym nie pomyslała?Po cholerę jakieś kluby tworzyć,jak wyście już same taki sobie stworzyły i na nic innego na forum miejsca nie ma bo prawie każdy temat waszymi awanturami zapaprany:( Nie chce się tu nic pisać:(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, 1bozka napisał:

:cmok:no chyba przez moment nie watpilas że adresatem  jest ktoś inny

Hmmm..... papierek od czekolady i folijka  nic do mnie nie rzekli.  Teraz plamy na bluzce będę długo zapierać . Żarłam ją  jak w kinie , na oślep :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Hmmm..... papierek od czekolady i folijka  nic do mnie nie rzekli.  Teraz plamy na bluzce będę długo zapierać . Żarłam ją  jak w kinie , na oślep :szydera:

No to na zdrowie  haha butna pocieszenie powiem Ci że ja zżarlam paczka chipsów z Polski ..... ostatnią:rozpacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

Przepraszam,że się wtrącę.Ale Inez osoba,które ma rodzinę na której jej zależy nie szuka rozrywki czy romansu na boku.Jeśli tak czyni to sama wystawia swoje relacje rodzinne na szwank.I musi się liczyć z konsekwencjami.Ja gdyby mnie nękano poszła bym "po bandzie".Ale ja na szczęście NIGDY nie interesowałam się osobami  zajętymi.Taki staromodny moher jestem:tak2:

Czy ja napisałam ,że miałam romans ? Z Twojego postu wynika ,że to moja wina to chciałaś mi przekazać? Bardzo Ci dziękuję .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Czy ja napisałam ,że miałam romans ? Z Twojego postu wynika ,że to moja wina to chciałaś mi przekazać? Bardzo Ci dziękuję .

Przeczytaj na spokojnie raz jeszcze.Napisałaś,że nie chcesz rujnować komuś bliskiemu(byłemu) życia a ja tylko się do tego odniosłam.Ja nie miałabym skrupułów ,żeby odstrzelić osobnika.Bez względu na konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...