Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, INEZ napisał:

Zacytuj chociaż jeden mój post w którym się czepiam tej osoby bo ja mogę Ci zacytować co najmniej kilka  z dzisiejszego dnia w których ona w nie wybredny sposób czepia się mnie .

Przez pomyłkę zalajkowałam Cię a chciałam tylko zadać pytanie kto czepiał się Ciebie . Możesz pokazać te posty ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, 1bozka napisał:

Bardzo prosze @Moderator o zwrócenie uwagi osobie która napisała w/w post to już jest niesmaczne Nie chce wysłuchiwać tych ciągłych pretensji.Ktos tu ewidentnie na problem sam ze sobà i zatruwa swoimi pretensjami całe forum DOSC

Czy aby dokładnie o TEN post Tobie chodziło? 

Moze wroc troszkę. ..

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Chore to są te osoby,które do mnie wydzwaniają oczywiście one wiedzą o kogo chodzi .Nie o Ciebie mi chodziło więc jak nie jesteś w temacie i to Ciebie nie dotyczyło to po co komentować .

I to jest kolejny przykład , kiedy przez domysły siejesz ferment i zamieszanie . Masz problem z telefonami , to dodaj je do nr Spam i przestań robić zamieszanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Przez pomyłkę zalajkowałam Cię a chciałam tylko zadać pytanie kto czepiał się Ciebie . Możesz pokazać te posty ? 

To pisz do moderatora ,żeby tego lajka usunął .Teraz już nie mam czasu ale jak znajdę wolną chwilę to poszukam na razie to tyle mogę napisać,że znajdziesz je w ulubionych daniach na obiad i rozmowie przy łódce z dnia dzisiejszego a jak nie znajdziesz to ja Ci je odszukam .Nie musisz mi życzyć szczęśliwej podróży bo jestem pewna ,że mi jej życzysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, geronimo napisał:

Kurde nie wiem o co chodzi , czytam i tak naprawdę zaczynam mieć to wszystko w odwłoku.

Jestem tu po to aby się odstresować, uciec od szarej codzienności przebywania z człowiekiem chorym.

Dajcie spokój , po co jakieś toczenie afer, zaczyna się atmosfera Hiltona

Tyle mojego co chciałem Wam powiedzieć

:oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

I to jest kolejny przykład , kiedy przez domysły siejesz ferment i zamieszanie . Masz problem z telefonami , to dodaj je do nr Spam i przestań robić zamieszanie 

Niestety na domowym telefonie nie mogę tego zrobić .Musiałabym zmienić numer .To nie są domysły niestety :(,żaden to ferment to tylko informacja była .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

To pisz do moderatora ,żeby tego lajka usunął .Teraz już nie mam czasu ale jak znajdę wolną chwilę to poszukam na razie to tyle mogę napisać,że znajdziesz je w ulubionych daniach na obiad i rozmowie przy łódce z dnia dzisiejszego a jak nie znajdziesz to ja Ci je odszukam .Nie musisz mi życzyć szczęśliwej podróży bo jestem pewna ,że mi jej życzysz :)

Absolutnie wszystkim życzę szczęśliwej podróży , Tobie również . 

Jeżeli chodzi o posty to byłam w tych tematach i dokładnie widziałam kto do kogo pił . Nie chcę wyjść na dręczycielkę Twoje uciśnionej osoby , ale jeszcze raz powtarzam ..... nie cierpię chamstwa i hipokryzji . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Niestety na domowym telefonie nie mogę tego zrobić .Musiałabym zmienić numer .To nie są domysły niestety :(,żaden to ferment to tylko informacja była .

Zgłoś na policję nękanie i po kłopocie ale nie... ty musisz tu że niby ktoś cię ..wiesz nie wierzę

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Niestety na domowym telefonie nie mogę tego zrobić .Musiałabym zmienić numer .To nie są domysły niestety :(,żaden to ferment to tylko informacja była .

Na domowym też można . I prosiłabym , abyś wyjaśniła tę sprawę skoro nie chcesz zablokować numeru i nie wprowadzała niepotrzebnych domysłów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 1bozka napisał:

Sorki miałam na myśli @INEZale zdenerwowałam sie

Ufff, to mi ulżyło:oklaski:. Za późno jednak przeczytałam Twoje: sorki. Już czekolada wrąbana :oklaski:.  I wcale nie mam Tobie tego za złe, bo dobra opiekunka wie jak sobie radzić z problemami :szydera:. Czekolada dobra na wszystko! Na obfite boczki też :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Ufff, to mi ulżyło:oklaski:. Za późno jednak przeczytałam Twoje: sorki. Już czekolada wrąbana :oklaski:.  I wcale nie mam Tobie tego za złe, bo dobra opiekunka wie jak sobie radzić z problemami :szydera:. Czekolada dobra na wszystko! Na obfite boczki też :szydera:

:cmok:no chyba przez moment nie watpilas że adresatem  jest ktoś inny

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy Was spuścić z oka a rozrabiacie jak pijane zające pod miedzą i zamiast zajmować się przyjemnościami wchodzicie w dyskusje.

Jak zamknę oko, potem drugie to świat od razu jest piękniejszy. Czego wszystkim życzę.

Uśmiech na buzi, pierś do przodu i.... do roboty się brać zamiast bić pianę.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

No jak nie chcesz to nie wychodż a ja ani uciśniona ani dręczona się nie czuję :).Dzięki jak dojadę to się odezwie :)

Potrafisz normalnie odpowiadać ? , czy tylko ironizowanie Ci wychodzi . 

Jedną rzecz muszę ci przyznać . Masz niebywały talent wyprowadzania ludzi z równowagi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Na domowym też można . I prosiłabym , abyś wyjaśniła tę sprawę skoro nie chcesz zablokować numeru i nie wprowadzała niepotrzebnych domysłów .

Jak mam zablokować jak mi wydzwaniają z różnych numerów nawet z niemieckich to co niby mam blokować .Już napisałam,że ten kto to robi dobrze wie ,że o niego chodzi więc po co drążysz temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...