Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, INEZ napisał:

Komu musiałaś wyjaśnić? i jak wyjaśniłaś? Tak jak Tobie pasowało i to była Twoja interpretacja .Poprosiłam bo w 2 tematach wracałaś do tamtej sprawy .Po banie dla @Radek50 to nie ja dążyłam do tego ,żeby ktoś dostał również bana za multikonto tylko inne osoby ,żebym ja go dostała ,przez to niejako musiałam wrócić do sprawy i się tłumaczyć .Więc niech nikt mi nie próbuje wmówić ,że to ja chciałam do tego wracać.

Twój hipokryzja i tupet sięgnęły zenitu . Kończę rozmowę z tobą . Jeżeli będzie taka potrzeba , będę pisać wolne posty o swoich przemyśleniach . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1bozka napisał:

Wiesz  co????zaczynam się Ciebie bac...haha pewnie i mnie przytkniesz łatkę ale po tym poście widzę że się czepiasz,czepiasz się kogoś kto nie chce z Tobą mieć nic wspólnego Mnie osobiście zaczyna przeszkadzać twoje szukanie dziury w całym, i doszukuwanie sie tego co chcesz widziec. Konkurencja to twój wymysł ja nie doczytałam  tego na forum hahaha to już śmieszne.Widze że ty się boisz konkurencji..... daj spokój dziewczyno

Jaką łatkę ?Konkurencja to może i mój wymysł ale co w tym złego ? mini kluby to pomysł moderatora a jak coś działa równolegle to może stanowić nie jako konkurencję .

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Najmniejszy klub taki tyci , tyci jaki mi przychodzi do głowy, to klub jednoosobowy max dwuosobowy. Moim skromnym zdaniem nie warto poświęcać czasu  na szyld. Co za sens pisać sam ze sobą. Lepiej stanąć przed lustrem i pogadać sobie wzajemnie. Tylko czy odpowiedzi na zadane pytania będą satysfakcjonujace? Czy to będzie intrygujace i zabawne? Czy będzie można poznać nową ciekawą lub nieciekawą osobę? Czy to będzie spontaniczna wymiana myśli? Czy to nie będzie nudne ? Każda udana relacja tak w rodzinie jak i poza nią jest wynikiem kompromisu, wzajemnego szacunku, akceptacji dobra i zła gnieżdżacego się w jednej personie. Czasami wcale nie trzeba wiele starań. Wystarczy dobra wola. Wszystkim życzę spotykać na jego drodze życia ludzi dobrych i złych, bo tylko te dwie skrajności pozwalają nam żyć i dążyć do lepszego jutra. Amplituda emocji to nasza codzienność od zawsze. 

 

Bardzo prosze @Moderator o zwrócenie uwagi osobie która napisała w/w post to już jest niesmaczne Nie chce wysłuchiwać tych ciągłych pretensji.Ktos tu ewidentnie na problem sam ze sobà i zatruwa swoimi pretensjami całe forum DOSC

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Zacytuj chociaż jeden mój post w którym się czepiam tej osoby bo ja mogę Ci zacytować co najmniej kilka  z dzisiejszego dnia w których ona w nie wybredny sposób czepia się mnie .

Ten do którego się odniosłam.Nie rób z nas połintelektow wszyscy wiemy ,Powiedziałam DOSC zastanów się dziewczyno co robisz tu nam wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Bardzo prosze @Moderator o zwrócenie uwagi osobie która napisała w/w post to już jest niesmaczne Nie chce wysłuchiwać tych ciągłych pretensji.Ktos tu ewidentnie na problem sam ze sobà i zatruwa swoimi pretensjami całe forum DOSC

 

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Bardzo prosze @Moderator o zwrócenie uwagi osobie która napisała w/w post to już jest niesmaczne Nie chce wysłuchiwać tych ciągłych pretensji.Ktos tu ewidentnie na problem sam ze sobà i zatruwa swoimi pretensjami całe forum DOSC

@1bozka czy Ty aby dokładnie przeczytałaś co Heidi napisała? Toż ona wzywa tylko do akceptacji inności.Nie widzę nic w tym poście co by naruszało spokój forum.Wręcz odwrotnie.Weź na spokojnie przeczytaj raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Twój hipokryzja i tupet sięgnęły zenitu . Kończę rozmowę z tobą . Jeżeli będzie taka potrzeba , będę pisać wolne posty o swoich przemyśleniach . 

Sama zadałaś mi pytanie a ja na nie odpowiedziałam ,reszty odpowiedzi nie skomentuje moje dobre wychowanie mi na to nie pozwala :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, geronimo napisał:

Dzień dobry

Kurde nie wiem o co chodzi , czytam i tak naprawdę zaczynam mieć to wszystko w odwłoku.

Jestem tu po to aby się odstresować, uciec od szarej codzienności przebywania z człowiekiem chorym.

Dajcie spokój , po co jakieś toczenie afer, zaczyna się atmosfera Hiltona

Tyle mojego co chciałem Wam powiedzieć

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

 

@1bozka czy Ty aby dokładnie przeczytałaś co Heidi napisała? Toż ona wzywa tylko do akceptacji inności.Nie widzę nic w tym poście co by naruszało spokój forum.Wręcz odwrotnie.Weź na spokojnie przeczytaj raz jeszcze :)

I tak @1bozka lubię, pomimo, że źle odczytała moje intencje. To nic nie szkodzi. Tu i teraz mogę  udowodnić, że akceptuję jej opinię. Buziaki @1bozka dla Ciebie:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

@Moderatorprosze o wybaczenie chodziło mi o @INEZ @Heidi przepraszam nie Ciebie mam na myśli Jeśli tak dalej pójdzie to ja się wypisuje z tego forum.DOSC

Ja też :( zaczynam mieć dość tej pseudo piaskownicy. Albo rzeczywiście zastanowię się nad wczorajszą propozycją Moderatora i założę klub"święty spokój" w którym będzie zakaz pamiętania o urazach z dnia poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, INEZ napisał:

Dziękuję za szczerą odpowiedż cenię sobie szczerość .Ty chyba masz jednak jakiś uraz z tamtego forum i nie potrzebnie do tego co tam było ciągle wracasz .Nie robię z siebie uciśnionej bo taką się nie czuję .Tylko nie wiem czy tego nie zauważasz ?albo nie chcesz zauważyć ?że w jakimkolwiek temacie prowadzę kulturalną konwersację z inną osobą albo osobami to zaraz się ktoś w chamski sposób wtrąca .Oczywiście każdy ma prawo przyłączyć się do rozmowy ,dyskusji ale nie w taki sposób jak robi to kilka osób .Proszę Cię zanim się wypowiesz to poczytaj chociażby moje posty z dnia dzisiejszego i oceń kto kogo zaczepia .

Ani nie chce mi się czytać ...ani nie mam zamiaru rozszyfrowywać kto ...z kim ...i za ile .... Uraz ? ...Nie to nie to ..tylko pamięć moja nie jest wybiórcza i pamiętam jak osoba w zawoalowany sposób ...w białych , ale jakby przybrudzonych rękawiczkach jechała niejednemu po rajtuzach , by później grać pokrzywdzoną ...więc to nie uraz , tylko dobra pamięć ....i Ty widzę robisz to samo ....niby niewinnie , ale coś skrobniesz , tylko chyba po to , żeby osoby , które wiedzą co jest grane ( w danym poście ) zostały podrażnione i tak to Ciebie cieszy ? ....Ignorancja : kiedyś coś tam wspomniałaś , że jesteś ignorowana przez niektórych ...No i co z tego ...też jestem ignorowana i nie płaczę ...nie chlastam się . Piszę z tymi , którzy chcą ze mną pisać i w porządku ...Kilka razy odczytałam ( już dawno temu ) jakieś małe zaczepki i postanowiłam udać , że " nic nie widzę ...nic nie słyszę " ...zdrowsza jestem ... A pretensje o coś co było a nie jest... już dawno zakopałam i mocno łopatą przyklepałam ....Cieszę się , że mogę popisać z fajnymi ludźmi ...jest mi tutaj bardzo dobrze i gitarra ... Potrafię bawić się z tymi , którzy mnie chcą ...Ty chyba nie bardzo ...Jakiś niespokojny duch z Ciebie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

I tak @1bozka lubię, pomimo, że źle odczytała moje intencje. To nic nie szkodzi. Tu i teraz mogę  udowodnić, że akceptuję jej opinię. Buziaki @1bozka dla Ciebie:cmok:

Przepraszam nie było to do Ciebie ale powtarzam mam dość tych polintelektualnych żartów naszej koleżanki albo @Moderatorporozmawia z nią albo ja się wypisuje.Nie mam ochoty słuchać jej  tych ciągłych żalów ..chore

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, INEZ napisał:

Konferencję prasową na dzisiaj zakończyłam z ważnych powodów .Jakby ktoś jeszcze kiedyś miał jakieś pytania to chętnie odpowiem jak znajdę na to czas oczywiście :)

Mam wielką prośbę oczywiście nie do wszystkich ale po tym co napisze to zainteresowane osoby domyślą się,że to o nie chodzi .Proszę do mnie nie dzwonić na telefon domowy bo mnie w domu przez najbliższy czas nie będzie :)

Chore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...