Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

alez dobrze mi sie spalo....siwergot mnie obudzil i cudowny poranny chlodek..

tylko 18 stopni ale juz widze slonce czyli zapowiada sie kolejny upalny dzien..

ja juz swoj kubek w reku trzymam ale...zapraszam towarzystwo na kolejne kubelki..mam ich pod dostatkiem

dzien dobrek wszystkim

images (3).jpg

images (4).jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko mam....tak sobie widze ze sporo ludkow jest z poludnia naszego cudownego kraju...

szukam sprawdzonego noclegu niekoniecznie w hotelu niedaleko szczelinca. w gorach stolowych ....popatrzylam na strony i znalazlam nawet jedno ciekawe miejsce z przystepna cena ...moze macie jakies doswiadczenia w temacie??

moze ktos juz kiedys gdzie i moze podpowiedziec w temacie??

bedzie wdzieczna za info na priv.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kurde z rana mam taką wk........rwe że chej, o 5 rano znowu wizyta policji

PDP tak się darł że jakiś poranny przechodzień zadzwonił po policje.

Kurde niedziela, strach wyjść na spacer bo zaraz wszystkie możliwe służby będą

Okien zamknąc nie mogę bo już od rana żar:mur::przekleństwa:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

pytanko mam....tak sobie widze ze sporo ludkow jest z poludnia naszego cudownego kraju...

szukam sprawdzonego noclegu niekoniecznie w hotelu niedaleko szczelinca. w gorach stolowych ....popatrzylam na strony i znalazlam nawet jedno ciekawe miejsce z przystepna cena ...moze macie jakies doswiadczenia w temacie??

moze ktos juz kiedys gdzie i moze podpowiedziec w temacie??

bedzie wdzieczna za info na priv.

 

 

Mieszkałem kiedyś przez rok w Polanicy  Zd. Tanie noclegi masz w Kudowie u zakonnic.

Bardzo fajne mieli pokoje no i tanio. Tylko nie wiem czy Ty do zakonnic się nadajesz?:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Mieszkałem kiedyś przez rok w Polanicy  Zd. Tanie noclegi masz w Kudowie u zakonnic.

Bardzo fajne mieli pokoje no i tanio. Tylko nie wiem czy Ty do zakonnic się nadajesz?:szydera:

oczywicie..jak spie...:szydera:

ja grzeczna jestem bardzo...no moze czasami zapomniec mi sie zdarzy:p .. jak znalezc to cudo??

maja swoja strone??

a to nie bedzie zakonnicom przeszkadzalo ze nocleg dla dwoch osob?

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, geronimo napisał:

Witam kurde z rana mam taką wk........rwe że chej, o 5 rano znowu wizyta policji

PDP tak się darł że jakiś poranny przechodzień zadzwonił po policje.

Kurde niedziela, strach wyjść na spacer bo zaraz wszystkie możliwe służby będą

Okien zamknąc nie mogę bo już od rana żar:mur::przekleństwa:

wspolczuje..

ten twoj pdp ma jakies prochy na wyciszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

oczywicie..jak spie...:szydera:

ja grzeczna jestem bardzo...no moze czasami zapomniec mi sie zdarzy:p .. jak znalezc to cudo??

maja swoja strone??

a to nie bedzie zakonnicom przeszkadzalo ze nocleg dla dwoch osob?

 

Z tego co wiem to strony chyba nie mają, ale przez informację turstyczną mozna do nich trafić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, geronimo napisał:

Witam kurde z rana mam taką wk........rwe że chej, o 5 rano znowu wizyta policji

PDP tak się darł że jakiś poranny przechodzień zadzwonił po policje.

Kurde niedziela, strach wyjść na spacer bo zaraz wszystkie możliwe służby będą

Okien zamknąc nie mogę bo już od rana żar:mur::przekleństwa:

Ojej Policja Cie wita z samego rana?.

Ja mialam kiedyś Podopieczna, ktora tak krzyczala przy prysznicu, zmienniczka mi powiedziala zamykaj okna wszystkie bo sasiedzi się zlecą ha,haa.

Geronimo trzymaj się :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie o poranku...:cmok:Dokulałam się...pierwszy szlugasek za mną, czytanko trwa, siorbanko także...a kawusia o poranku jest pyszna, jak zawsze...:oklaski: Atelier schłodzone jak wino, bo zapomniałam okien zamknąć...:szydera: Ale skoro upał ma być, to i dobrze...:haha: Chciałoby się zaśpiewać...ta ostatnia niedziela....ale jeszcze 3 przede mną...:smutek: Nic to...zleci jak z bicza strzelił...:oklaski:.image.png.d98b62c10183838ec88f83606753491b.png Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lisa_Ona napisał:

Ojej Policja Cie wita z samego rana?.

Ja mialam kiedyś Podopieczna, ktora tak krzyczala przy prysznicu, zmienniczka mi powiedziala zamykaj okna wszystkie bo sasiedzi się zlecą ha,haa.

Geronimo trzymaj się :cmok:

Okien zamknąć nie mogę bo sie ugotuje, teraz juz jest kurde powyzej 23stopni:szydera:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, lucyna.beata napisał:

alez dobrze mi sie spalo....siwergot mnie obudzil i cudowny poranny chlodek..

tylko 18 stopni ale juz widze slonce czyli zapowiada sie kolejny upalny dzien..

ja juz swoj kubek w reku trzymam ale...zapraszam towarzystwo na kolejne kubelki..mam ich pod dostatkiem

dzien dobrek wszystkim

images (3).jpg

images (4).jpg

Dziękuję dołączam się, ja coś mało ostatnio sypiam. Chyba starość mnie dogania. Dzień dobry opiekunkowo:love:spokojnej pracy wam życzę 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, geronimo napisał:

Witam kurde z rana mam taką wk........rwe że chej, o 5 rano znowu wizyta policji

PDP tak się darł że jakiś poranny przechodzień zadzwonił po policje.

Kurde niedziela, strach wyjść na spacer bo zaraz wszystkie możliwe służby będą

Okien zamknąc nie mogę bo już od rana żar:mur::przekleństwa:

PDP potrzebuje coś na wyciszenie, gadaj z rodziną albo z lekarzem. Trzymaj się. A teraz spokojnie wypij ⛾, którą nam lucunka zafundowala:1007_hearts:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, geronimo napisał:

To nie jest nowotwór Ma bóle nóg spowodowane jakąś dalekowschodnią chorobą:(

 

Bo wszystkie choroby biora się z bakterii.

 A rak to Grzyb! Podobno 90 procent Ludzi ma pasożyty; ból głowy, zaparcia, nudności itp to mogą być właśnie pasożyty. Te pasożyty mogą być w głowie w oku, wszędzie,,,a kto się bada na obecnośc pasożytów? 

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...