Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Joy napisał:

Kto nie chce klubów ten wchodzi i strajkuje.Póki co jeszcze wszyscy strajkujący żyją.Nawet wodę dali nam do picia :)

Joystick ....napisz , że ognistą ...i przepitkę do niej ...a nawet coś na ząb ...Zaraz się wpiszą ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Ewuniu.Dogadujemy się z Geronimo po 16 grudnia na spotkanie.I myślę ,że ustalić jeden termin i tego się trzymać.

Tereniu, chyba 15 grudnia będę musiała podmienić zmienniczke. Ale to jeszcze nic pewnego. Jak będę w domu to na bank przyjdę na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Przekupstwem kupczysz? :szydera:

Lepiej chyba na ognistą wodę kusić ...niż ...no kurde blaszka ...czym innym mam kusić ?! ...Znajdź takiego , kto poleciałby na starą doopę ! ....Nie znajdziesz :szydera:

P. S ....O ...gdyby były czerwone mordojebki to za tego posta dostałabym co najmniej z pięć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Dobra, idę pod prysznic, bo się okaże zaraz że z okazji STRAJKU będę miała Dzień Dziecka :haha:.

Doczytam później. 

 

Dobrej i spokojnej nocy wszystkim życzę. Pa :love:

Przejdziesz na system niemieckiego mycia i brud zostawisz w pościeli a rano się wyprysznicujesz :d coby te dziadowskie roztocza spłukać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Lepiej chyba na ognistą wodę kusić ...niż ...no kurde blaszka ...czym innym mam kusić ?! ...Znajdź takiego , kto poleciałby na starą doopę ! ....Nie znajdziesz :szydera:

P. S ....O ...gdyby były czerwone mordojebki to za tego posta dostałabym co najmniej z pięć :szydera:

Ode mnie byś dostała...za tę starą doopę...:szydera: A co mi tam...Ban.gif.3d041c088cdc23fbbe3a1de7594a8fd2.gif Ale mam radochę...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

Baśka....!!! Przez Ciebie oplułam sobie lapka.....I szczęka mi wypadła.....:szydera:

Może da radę ją skleić ? ....Jakby co to do mnie jak w dym ....jak połamałam doktorowi ( ale niechcący ! ) to na drugi dzień już mu naprawiono . Podobno dobry fachura z tego szczęko-naprawcy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...