Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, foczka63 napisał:

Wszędzie nas dzielą:(Nawet tu,na takim zwyczajnym forum społecznościowym:(Nie podoba mi się to:(

Sami się podzieliliśmy .Pomysł moderatora bardzo mi się podoba bo moderator to bardzo mądra i rozsądna osoba i dobrze zorientowana w tym co dzieje się na forum od dłuższego czasu .Nie rozumie oburzenia niektórych osób przecież przymusu nie ma kto będzie chciał może przystąpić do takiego mini forum a kto nie zostanie na forum głównym .Mam nadzieję ,że w przyszłości te "pod zbiory" będzie można dowolnie rozbudowywać nie ograniczając się do rozmów przy kawie z tym ,że nadal będą nie rozerwalną częścią forum "głównego" .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z miasta na ostatnich nogach.....miałam nic nie kupować ale spodobały mi sie jesienne dekoracje....kosze z kolorowymi liśćmi....dynie z gliny.....liście z filcu w barwach jesiennych jako dekoracja okna dwuskrzydlowego.....już w zeszłym roku przyuwazylam u sąsiada te liście w oknie balkonowym i bardzo mi sie spodobało....I tak sobie pomyślałam, że jakbym gdzieś spotkała to od razu biorę.....wchodzę do NKD....A liście sie do mnie uśmiechają.....:oklaski:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Moderator napisał:

Dobrze się składa z tym strajkiem. Stworzymy klub strajkowy :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Zapraszamy do strajkowania:

:))))))))))))))))))))))))

 

Boję się że to podstęp :haha:.

I naprawdę będzie głodówka :smutek:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

@sayonara 52 Gangrena też była w pełni władz umysłowych ale mówiła że nie płaci za to bym siedziała w swoim pokoju. Na szczęście nie miała o czym rozmawiać choć bardzo się starała. Ale mogłam czytać, szydełkować albo siedzieć na forum.

 

@Maria Jolanta poskarzylam sie corce PDP, postawila ja do pionu.

Powiedziala, ze ja jestem nie do ,,unterhaltung,, 

Jak jej nudzi sie, niech zawola swoich przyjaciol.

 

Zaproponowala, przedszkole ,ale PDP odmowila.

Tak wiec zostaje po staremu.

PDP ma wspaniala corke.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Moderator napisał:

Dobrze się składa z tym strajkiem. Stworzymy klub strajkowy :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Zapraszamy do strajkowania:

:))))))))))))))))))))))))

 

Czekam....czyżby mnie nikt nie chciał wśród strajkujących? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, hawana napisał:

Dobry wieczor Wszystkim.

Mialam sie troche polansowac, bo lansowanie sie to chwalenie w pozytywnym sensie(tak podaje slownik slangu i mowy potocznej(nie ja), ale ugryze sie w jezyk.

Dobrej nocy:cześć:

@hawana czy my Ci chcemy zrobić na złość. Walczycie jak o życie. Źle to wyglądało. Chodziło o kontekst całej sytuacji. Pozdrawiamy

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...